Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Wszystkim,

 

Mi to forum daje swoiste odprężenie. Zapominam o własnej nerwicy, czytając historie innych. Zresztą po 2 latach mojej choroby i jej niewątpliwego nawrotu będę tutaj czynnie uczestniczyć, pragnąc znaleźć podłoże własnych dolegliwości.

 

Jednocześnie, pragnę Wam Wszystkim życzyć spokoju ducha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje mi świadomość, że nie tylko ja mam takie problemy, że nie tylko ja często mam dość ludzi i wszystkiego, co mnie otacza. Dookoła mnie nie ma takich ludzi, często czuję się bardzo samotna i nie rozumiana przez nikogo. Tutaj moge znaleźć życzliwych ludzi, którzy przeszli bądź przechodzą to samo co ja i rozumieją mnie, moje obawy, lęki, przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum natrafiłem próbując się doszukać przyczyny swoich przypadłości utrudniających mi życie od wielu lat.Wczytując się w Wasze posty,zdałem sobie sprawę,że nie jestem sam,mam silną nerwicę,depresję i fobie społeczną,przeglądam forum od 2 miesięcy i zdałem sobie sprawę,że jest to miejsce w ,którym wreszcie można się czuć bezpiecznie,nikt ci się nachalnie nie przygląda,nikt się nie dziwi,że tak postępujesz a nie inaczej i że przerastają cię rzeczy,które dla "normalnych"nie są żadnym problemem i nawet ich nie zauważają,jest wspaniała atmosfera,(wiadomo nieszczęście łączy) wiele się już dowiedziałem o lekach ,które bierzemy,co może pomóc a co zaszkodzić,oczywiście decyzje podejmują lekarze,ale to my na sobie te leki testujemy,lekarze też nie są nieomylni.Chciałem Wam podziękować,bo to dzięki Wam przełamałem się i zmusiłem się do wizyty u psychiatry i psychologa,uświadomiliście mi ,że innej drogi nie ma,oczywiście strasznie się tego bałem,ale teraz mam to już za sobą i każda kolejna wizyta to już coraz mniejszy stres,leczę się dopiero od miesiąca i wiem ,ze poprawa nie nastąpi z dnia na dzień,ale będę czekał i myślę,ze nadejdzie dzień w ,którym napisze na forum,że jestem wolny od tego co wyjęło mi z życia 30 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawił mi się znacznie humor dzięki czytaniu tego forum ;). Dodam, że było dziś tragicznie. Wśród znajomych bardzo często czuję się obco, a tutaj... Widzę, że jest wielu ludzi, którzy borykają się z takimi problemami i jest mi lżej z samą sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się w życiu układa. Nigdy nie spodziewałbym się, że będę chciał lub raczej będę zmuszony założyć konto na forum tego typu.

Jak dotąd wylałem większość kwasów i żali które miałem na wątrobie, jest lżej. Co jest tylko doraźnym lekarstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum pozwoliło mi zrozumieć,że nie jestem sama na świecie z problemami,tutaj otrzymałam wsparcie, porady od innych forumowiczów, to dało mi nadzieję,że jest szansa na lepsze jakościowo życie, na zaznanie radości, na przełamanie emocjonalnego bólu, cierpienia, to forum jest naprawdę bardzo potrzebne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........Ja głównie "łapię" kontakt z osobami, które myślą podobnie do mnie i potwierdzają słuszność moich poglądów, co dodaje mi wiary w siebie.

.........Jakoś intuicyjnie czuję więź z osobami, które mają podobne problemy do mnie i wówczas czuję mentalną więź...jest mi dobrze z tym, bo potrzebuję zrozumienia i wsparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie "łapię" kontakt z osobami, które myślą podobnie do mnie i potwierdzają słuszność moich poglądów, co dodaje mi wiary w siebie.

a to nie zawsze tak jest? Ja zauważyłem że przede wszystkim łapię kontakt z osobami które mają podobne do mojego poczucie humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×