Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem co mi dawało bo jestem tu ostatnio trochę rzadko. Siłę ,nadzieję ,wiarę. Pozwoliło mi zobaczyć, że ludzie maja gorsze problemy i jakoś dają radę a przynajmniej się starają, ja tego wcześniej nie umiałem. Dzięki temu, że niezłomnie wierzyłem w ludzi to gdy przyszedł jeden z ważniejszych dla mnie momentów życia to zdarzył się cud jakiego bym się nigdy nie spodziewał..... To tylko pokazało, że postaram się już nigdy nie zostawić kogoś w potrzebie, bo następny raz tym kimś mogę być ja.

 

Choroba została ale trza z tym żyć

:D dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże trzeci raz tu wracam. Znaczy coś mi daje/dawało/mam nadzieję, że jeszcze da. Na razie przez samo przypomnienie sobie o forum i zobaczenie znajomych 'miejsc', uśmiechnęłam się niesamowicie, także pozytywny wpływ jest niezaprzeczalny :D

Swoją drogą dobry wieczór raz jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piosenkę I Wanna Hear Heartbeat,wspaniałe zdjęcia ze zlotu,babeczki z jagodami,poznanie kota czesława i gigantycznego psa,zmianę miejsca,możliwośc przeniesienia gry scrabble w kolejne dalekie miejsce,przygodę z psychotycznymi łabędziami,przejazd prze Lubliniec,słuchanie GPS który gada jak ksiądz,widok braci zakonnych na drodze i ładny avatar z wykorzystaniem mojego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat. Trafiłam tu szukając w necie powiązania pomiędzy bezdomnością a chorobami psychicznymi (obejrzałam właśnie film Soloist). Przeczytałam tutaj kilka tematów, zauważyłam, że sporo osób na tym forum opisuje rzeczy podobne do tych, które mnie trapią. Więc się zarejestrowałam myśląc, że może coś napiszę, zadam jakieś pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×