Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam dość (czyli idziemy na spacer..)


medusse

Rekomendowane odpowiedzi

Gusiu jak to o co chodzi?? :D Umawiacie sie z DA na spacer po Sosnowcu a ja tylko skromnie chce wyciągnąć Piotra w nasze strony..skoro nie chcecie wędrować z nami to sami sobie zorganizujemy czas :D

Zgadza sie reszta też jest mile widziana..my z Gusią gościnne jesteśmy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umawiacie sie z DA na spacer po Sosnowcu

Makciu ja??? To DA coś insynuuje :roll:

 

czy to oficjalne zaproszenie??

Ano co mam teraz zrobic jak Madzia wpadla znienacka i tak wyszło...hehehe.

Pewnie że oficjalne

:P

 

 

Zresztą,chyba mnie nie potrzebujecie do swoich spacerków

Rózo ,jesli tylko by wypaliło to niesmiej nawet tak myślec :idea:

Wiesz jak byloby miło?????

 

Makcia ,nabroiłaś...wynajmuj knajpę dla forumowiczów (dołożę się ,no dobra ;) )

 

Najgorsze jest to że Madzia ma na celu pokazac mnie światu....ech...przejżałas mnie kochana..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie teraz to mnie rozczarowaliście...to ja tu wynajmuje całą wielką knajpe i rezerwuje miejsca a Wy co??? Różo Piotrze jakie daleko?? 300 km to nie koniec świata :D jakieś 4 - 5 godzin jazdy :D

Tak naprawde też bardzo lubie spacerować..nie boje sie długich tras możemy więc pomaszerować wspólnie może jak zmęczymy nogi to głowa nam odpuści od myślenia ;)

Gusiu a pewnie że Cie chce pokazać światu taką wspaniałą kobietke powinni poznać wszyscy forumowicze :D Nie wiem czy sosnowiec pomieści nas wszystkch ale coś wykombinujemy ;)

No to jeszcze raz prosze sie zastanowić nad tym spacerkiem bo propozycja moja i Gusina są jak najbardziej "na czasie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tu wynajmuje całą wielką knajpe i rezerwuje miejsca a Wy co??? Różo Piotrze jakie daleko?? 300 km to nie koniec świata

Makciu, chętnie bym powędrował po Sosnowcu ;) , ale jak na razie jestem uwiązany w domu przez szkołę i nie mam jak się ruszyć. Urlopu w szkole nie wezmę, bo jak ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Piotr odpuszczamy Ci teraz ten przyjazd ale....jak zdasz mature to ustawiamy sie w kolejce do osobistego powiadomienia o zdaniu :D mam nadzieje żę akceptujesz warunki...co sie odwlecze to nie...wiesz jak dalej.. ;) trzymaj sie więc i trenuj nogi żebyś nie odstawal w tyle na tym morderczym spacerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×