Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
zina

[Rzeszów]

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

Też chętnie się spotkam. Baa mogę być nawet osią takiego spotkania bo mam talent organizacyjny;-D Jeżeli jest tu więcej ludzi, którzy chcieli by się spiknąć śmiało pisać na maila: maciejbright@gmail.com Razem raźniej. pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, Czy jest ktoś borykający się z nerwicą i mający ochotę pogadać? Ja nabawiłem się jej na początku roku i chciał bym porozmawiać z kimś kto ma jakieś większe doświadczenie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jestem tu względnie nowa. Ma ktoś może czas we wtorek spotkać się i pogadać? Nie mieszkam w Rzeszowie ale akurat będę wtedy w godzinach okołopołudniowych i pomyślałam, że może ktoś potrzebuje rozmowy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest w Rzeszowie godny polecenia psychoterapeuta na NFZ?

Gdzie się kierować?

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może spotkanie w Rzeszowie w najbliższym czasie? Jakby coś, to walcie na gg: 38244039.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ktoś, coś? Chociaż z drugiej strony się boję i mogę uciec :roll: ale może akurat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najbliższy piątek zapraszamy na spotkanie o 18:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej! chętny ktoś na spotkanie w Rzeszowie albo Krośnie, Brzozowie? Chętnie spotkałbym się pogadać przy kawie czy herbacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy zyje na tym forum jeszcze ktos z rz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hi, dzięki Bogu żyję. Na szczęście udało mi się znaleźć dobrego lekarza i bardzo dobrego terapeutę CBT. Poprzednia trzyletnia terapia u Pani Barbary N. doprowadziła mnie do myśli samobójczych i psychozy. Powodzenia i pozdrawiam z Rzeszowa gdzie wciąż przeważają metody leczenia zaburzeń psychicznych z początku XX w.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hi, dzięki Bogu żyję. Na szczęście udało mi się znaleźć dobrego lekarza i bardzo dobrego terapeutę CBT. Poprzednia trzyletnia terapia u Pani Barbary N. doprowadziła mnie do myśli samobójczych i psychozy. Powodzenia i pozdrawiam z Rzeszowa gdzie wciąż przeważają metody leczenia zaburzeń psychicznych z początku XX w.

Dlatego nim człowiek się uda do Poradni Zdrowia Psychicznego należy dowiedzieć się kto pracuje. Czy są to psychologowie jeśli tak to czy są to psychologowie-psychoterapeuci i w jakim nurcie pracują. W Poradniiach Zdrowia Psychicznego przeważa nurt psychodynamiczny jest to nurt wiodący. Natomiast w Nowej Dębie pracuje osoba która nie jest psychologiem a na stronie szpitala i poradni widnieje jako psychoterapeuta. Nie spotkałam się by w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych pracował pedagog-psychoterapeuta. Przeważnie i jest to standard pracują tam psychologowie-psychoterapeuci w szkoleniu do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Specjalista Psycholog Kliniczny-Psychoterapeuta także z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub w szkoleniu do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Należy sprawdzać pytać w rejestracji i rejestracja ma obowiązek przekazać informacje kto pracuje czy jest to psycholog zwykły czy specjalista psycholog kliniczny-psychoterapeuta ... podać Imiona, Nazwiska i przedstawić informacje o nich. Żądajcie tych informacji w rejestracji. Czytajcie w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego nim człowiek się uda do Poradni Zdrowia Psychicznego należy dowiedzieć się kto pracuje. Czy są to psychologowie jeśli tak to czy są to psychologowie-psychoterapeuci i w jakim nurcie pracują. W Poradniiach Zdrowia Psychicznego przeważa nurt psychodynamiczny jest to nurt wiodący. Natomiast w Nowej Dębie pracuje osoba która nie jest psychologiem a na stronie szpitala i poradni widnieje jako psychoterapeuta. Nie spotkałam się by w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych pracował pedagog-psychoterapeuta. Przeważnie i jest to standard pracują tam psychologowie-psychoterapeuci w szkoleniu do certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Specjalista Psycholog Kliniczny-Psychoterapeuta także z Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego lub w szkoleniu do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Należy sprawdzać pytać w rejestracji i rejestracja ma obowiązek przekazać informacje kto pracuje czy jest to psycholog zwykły czy specjalista psycholog kliniczny-psychoterapeuta ... podać Imiona, Nazwiska i przedstawić informacje o nich. Żądajcie tych informacji w rejestracji. Czytajcie w internecie.

Szukamy i potrzebujemy autorytetów. Jeżeli chodzi o Nową Dębę to wrażenie na mnie zrobił Pan Jan R. Lekarz jak mi się wydaje pracujący z duchem opisanym w książce Antoniego Kępińskiego "Rytm Życia". Pozdrawiam Wszystkich poszukujących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno nie zaglądałem. Niestety znów muszę. Są w Rz jacyś nowi ludzie, którzy będą w stanie uratować życie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro w Rzeszowie odbędzie się spotkanie, to jak ktoś chętny to zapraszamy: :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje psychologa/psychoterapeuty mam fobie społeczna powiązaną z nerwicą lękową. Na NFZ. Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Ktoś tu zagląda? :)

Mam pytanko. Był ktoś w jakimś oddziale dziennym np w tej Animie lub na Lwowskiej czy Szopena.? Będę wdzięczna za jakieś informacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć. Ktoś tu zagląda? :)

Mam pytanko. Był ktoś w jakimś oddziale dziennym np w tej Animie lub na Lwowskiej czy Szopena.? Będę wdzięczna za jakieś informacje

Hi, na oddziale dziennym nie byłem, ale chodzę do lekarzy w Animie i jestem zadowolony.

BTW moim zdaniem i nie tylko to Anima jest obecnie najbardziej profesjonalną placówką w Rzeszowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc! Nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale jakie macie opinie o centrum ANIMA? I jak to w ogole wyglada? Przyjmuja na NFZ? Dlugie terminy? I czy wystarczy skierowanie do psychologa od lekarza rodzinnego? Powiedzcie cos wiecej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś zagląda :) Niestety paweloo nie pomogę Ci z ANIMA

Nie wiem nie byłem więc niestety nie dam Ci tutaj wskazówek - jedyne co moge podpowiedzieć to to aby szukać specjalistów z metodologiii bechawioralno-poznawczej (zbadane naukowo z udowodnioną skutecznością) . Tutaj osobiście w Rzeszowie mogę polecić https://terapiacentrum.pl z Panią Natalią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! 

Mam zamiar zmienić lekarza rodzinnego , ktoś mógłby polecić jakaś przychodnie gdzie urzęduje jakiś dr skłonny przepisać nie tylko antybiotyki ? 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jeśli chcesz, aby ktoś przepisał Ci leki na Twoje schorzenie, to najlepiej udaj się do specjalisty. Nie wiem, co masz na myśli przez "nie antybiotyki"?:P

Jestem z Rzeszowa, ktoś się tu tli?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez z Rzeszowa;)

Szukam takiego który by mógł jakieś benzo przepisac , i też cos do spania...

Jesteś rodowitą Rzeszowianką?😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi