Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Rzeszów]


zina

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś doradzić dobrego spokojnego i miłego stomatologa z Rzeszowa bądź Łańcuta lub bliskich okolic ? Ale takiego naprawdę z podejściem do pacjenta bo muszę wyleczyć bardzo dużo zębów a po ostatniej wizycie u jednej Pani straciłem całkowicie ochotę chodzenia do dentystów, i jeszcze żeby przyjmował/przyjmowała na NFZ ponieważ z funduszem bardzo krucho :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam Beatę Kożak (zdobyła nawet nagrodę Eskulap). Nie jest może jakąś tam lukrowaną babą, ale jest bardzo konkretna i dokładna. Widać, że zależy jej na zadowoleniu pacjenta. Polecam też Michała Kaczyńskiego. Fajny facet 8) Bardzo delikatny 8);) Oboje przyjmują na NFZ.

 

Jeśli natomiast chodzi o stomatologów przyjmujących prywatnie, to dla mnie Bogiem( na skalę całego kraju) tej dziedziny jest od wielu lat Pomianek. Z Nim nikt się równać nie może. To jest cudotwórca w swej branży, pasjonata, który przyjmuje każde wyzwanie ,posiadacz niesamowitej równowagi psychicznej oraz zaskakującego poczucia humoru. Jest to człowiek niesamowicie wyszkolony na prestiżowych uczelniach międzynarodowych. Każda wizyta w Jego gabinecie była dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Zwłaszcza, gdy pomyliłam się w nazewnictwie i zamiast zapytać w imieniu mamy o porcelanowego zęba poprosiłam o wycenę perłowego. :mrgreen: On ze stoickim spokojem zaczął szacować wszystko, łącznie z etapem poławiania tychże pereł. Powiedział, że może uda Mu się tanio wypożyczyć akwalung, ale i tak musiałby najpierw potrenować nurkowanie, co spowoduje, że trochę dłużej trzeba będzie poczekać na tego zęba. Czułam się jak blondynka :mrgreen: Całą drogę powrotną do domu nie mogłam opanować śmiechu. :mrgreen: Dla Niego każdy pacjent jest przede wszystkim człowiekiem, a to wg. mnie jest bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmInQu Dziękuje za odpowiedź, po twoich słowach bardzo chętnie poszedł bym do tego stomatologa jednak nie stac mnie na to nie pracuję niestety w tej chwili pomimo że szukam pracy od ponad roku :/. A nie wiecie może w sensie jakieś opinie na temat Pani Magdaleny Dec która przyjmuje w Krasne-m koło Rzeszowa? Wygrała nagrodę Eskulap 2013 jako najlepsza dentystka zapisałem się do niej na 26 sierpnia i już zaczynam przeżywac codziennie ten temat bo się poprostu boje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto brał/ bierze Seratininę?

 

Masz na myśli Sertralinę?

 

Tak faktycznie, a ja przez cały czas używałam złej nazwy :roll:;).

 

-- 09 sie 2014, 19:11 --

 

Gdzie najlepiej pracować dorywczo (na weekend) w trakcie roku akademickiego?

KFC, McDonald s, Nort Fish? Wie ktoś coś na ten temat jak to wygląda w Rzeszowie, jakie stawki, warunki, itd.?

Inne propozycje także mile widziane ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy dorywczej. Macie jakieś propozycje, gdzie mogłabym się załapać jako studentka?

Obeszłam Mc Donalds i KFC, wysyłam cv na oferty z rzeszowiaka... .

 

to może do leopardusa?

http://www.leopardus.pl/nasze-sklepy/rzeszow

 

choć zależy od Twoich zainteresowań :)

kiedyś widziałam, że szukali :)

PS: wybieram się na urlop w tamte strony gdyby ktoś chciał iść na kawę czy cośtam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy mój post tutaj więc- Cześć wszystkim!

 

Jestem maGGus i potrzebuję rady/ pomocy.

 

Wierzcie mi lub nie, (w tym momencie to nie ma znaczenia) ale nie chodzi o mnie tylko ludzi mi bardzo bliskich.

Chodzi o małżeństwo które przechodzi spory kryzys, kłótnie, wielodniowe milczenie, alkohol (i to wcale nie mąż), nieumiejętność dogadania się z dziećmi- te dzieci to już na szczęście młodzież, ale bardzo to przeżywają.

Chciałbym zaciągnąć ich do jakiejś poradni co jak podejrzewam nie będzie proste, i tu jest moje pytanie: gdzie? NFZ, prywatnie a może jakaś poradnia parafialna? Poradźcie co konkretnie powinienem zrobić i gdzie się udać, bo myślę że jeśli za pierwszym razem nie trafię to więcej ich z miejsca nie ruszę.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ps. Szczęśliwego nowego 2015 roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×