Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Kropelek

Użytkownik
 • Zawartość

  94
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Kropelek

  Elektroniczna dokumentacja medyczna, a moje shizy

  Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Niestety jestem nerwicowcem i depresantem i już tyle czarnych myśli sobie zbudowalem w związku z tym wszystkim, że jedyne co dziś robię, to lykam benzo..
 2. Kropelek

  Elektroniczna dokumentacja medyczna, a moje shizy

  Długo by pisać. To bardzo prywatne kwestie. W skrócie najadlbym się wstydu i myśli samobójcze i depresja wróciłyby że zdwojoną siła. Stąd moje obawy.
 3. Kropelek

  Elektroniczna dokumentacja medyczna, a moje shizy

  O matko, napisalem "ona" w sensie ta osoba. To w praktyce jest on
 4. Kropelek

  Elektroniczna dokumentacja medyczna, a moje shizy

  Zastanawia mnie takze, co z dotychczasową dokumentacja. Będą ja przepisywać do systemu?
 5. https://dokmed24.pl/alert-prawny/weszlo-w-zycie-rozporzadzenie-w-sprawie-rodzajow-elektronicznej-dokumentacji-medycznej-3794.html W przychodni w której chodzę do psychiatry informatykiem jest ktoś, kogo znam i ona mniej więcej wie, że się tam lecze. Czy po wejściu tej ustawy w życie to wszystko o czym mówię psychiatrze i co on tam zapisuje w karcie będzie w systemie elektronicznym? Czy ta znajoma mi osoba będzie to w stanie podejrzeć?
 6. Kropelek

  ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

  Moja praca od jakiegoś czasu łączy się w dużym stopniu z podróżowaniem samochodem. Pisałem już w innym temacie, ale spróbuje jeszcze tutaj. Słyszy się o coraz częstszych narkotestach u policji, na których wychodzi również benzo i można stracić prawko. Żałóżmy, że łykam wieczorem 0,5 Zomirenu...po jakim czasię mogę bez obaw wsiąść za kierownicę? Posiada ktoś taakie informacje? Pozdrawiam
 7. Kropelek

  Benzodiazepiny

  No właśnie ponoć się robi. A w przypadku kolizji, to już standard. Z racji tego, że temat jest nie zbadany, można mieć kłopoty nawet za śladowe ilości. Przekazuje to, co wygooglałem. Stąd moje pytanie, po jakim czasie można bez obaw wsiadać za kółko, co by juz nawet tych śladowych ilości nie było?
 8. Kropelek

  Benzodiazepiny

  Pozwolę sobie podbić moje pytanie.
 9. Kropelek

  Benzodiazepiny

  Cześć Wam..0,25-0,5 mg Zomirenu. Po jakim czasie można wsiąść za kierownicę? Chodzi mi o to, kiedy w razie kontroli nic nie wyjdzie, a nie o to, po ilu czuje sie "trzeźwo". Pozdrawiam i miłego wieczoru
 10. Kropelek

  ALPRAZOLAM (Afobam,Alprox,Neurol,Xanax,Zomiren)

  To ja może jeszcze tutaj. Jest ciężko. Brałem 0,5 mg do 1 mg przez ok. 1,5 miesiąca przy Fevarinie i prawdopodobnie aktualnie mam syndrom odstawienny. Nie mam już tabletek. Czuje sie, jakbym miał umrzeć zaraz. Nasilenie objawów, niepokoi i wszystko, co najgorsze naraz. Mam jedynie melise i piwo. Poratujcie, co robić? Jak sobie ulżyć w cierpieniu?
 11. Kropelek

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  Jak to jest w końcu z Benzo i Fevarinem? Czy łykając benzo przy Fevarinie nieregularnie przez 1,5 miesiąca (średnio co 2 dni 0,5 mg) mogłem się uzależnić? Bo mam aktualnie mega zjazd po dobrych ostatnich 2 tyg i nie wiem, czy to lek mi nie pyknął jednak, czy to może syndrom odstawienny od benzo.
 12. Kropelek

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  Cześć, potrzebuję porady. Czy to, że od dwóch dni czuję się odrealniony, to bardziej może być wina, że skoczyłem ze 100 do 150mg fevarinu (czy to w ogóle duża dawka przy tym leku, skoro max jest 300?), czy to, że biorę czasem przy nim benzo, a benzo przy nim ponoć inaczej działa?
 13. Kropelek

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  U mnie raz lepiej, raz gorzej. Po dobrym tygodniu wczoraj i dziś dramat. Łykam benzo, jak witaminę C. Dzisiaj wziąłem 150mg feva. Zobaczymy, co będzie. -- 03 kwi 2017, 00:00 -- U mnie dziś dokładny miesiąc od początku przygody z Fevarinem. Bilans? Póki co nie pomógł. Za to rzeczywiście odzyskałem libido i śpie właściwie kiedy tylko się da. Nawet nie odczułem weekendu, bo cały przespałem. Z 2 strony po miesiącu, to u mnie nawet Esci nie pomogło, więc staram się być cierpliwy.
 14. Kropelek

  Pokonać OCD - ebook?

  Szukam w/w książki w wersji elektronicznej. Do kupienia, pobrania, cokolwiek. Spotkaliście się może gdzieś? Przepraszam, jeśli taki wątek już był. Mam taki zjazd, że nie mam siły szukać...
 15. Kropelek

  FLUWOKSAMINA (Fevarin)

  Ja dzisiaj wolne w pracy i zapas benzo. Próbuje gasić samobóje. Siadł apetyt. Im dłużej biorę ten fevarin, tym gorzej. Achino - po jakim czasie wyciągał Cię z tej depry? -- 15 mar 2017, 18:05 -- Benzo, to jednak moc. Achnio, wcale Ci się nie dziwie, że się uzależniłeś...
×