Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

gusia....hehe...moglobybyc gusia_the_best :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Glupota...hehehe,sama z tego zlewam.

Jak kupiłam kompa to zaraz na drugi dzień znalazłam to forum ,a że nie miałam pojęcia co to w ogóle jest forum i z czym to się je to tak sobie napisałam,hehe i tak zostało,ale ...WCALE do mnie nie pasuje ;):roll:

Pozdrawiam ....gusia,hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow przyklejony i pod nowym tytułem .teraz to chyba bym znalazła i nie robiłabym smietnika. :lol: ale co tam.

Powtórzę się.

Mój nick odgapiłam - to imię mojej prawie-ulubionej postaci z jednej z gier komputerowych. I tak sobie wypożyczyłam - i nie wiem czy oddam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,odpuszczam...pomocy juz nie mam bo poszedł do szkoły."przeleciałam" ptaszki drapieżne,egzotyczne...hehehe,no nic dokształciłam się trochę z ornitologii ;) i ....NIC :?

Inteligencja czyli poniżej normy...ale to nic przynajmniej nieźle się uśmiałam (i to wcale nie było znęcanie się) :P

Będę śledziła ten temacik...hehe.

Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż-róża to dla mnie kwiat-symbol.Krucha i delikatna,a jednocześnie twarda i niedostępna.Kocha słońce i kolory,ale w pochmurne dni łatwo traci płatki i swój urok.Kusi swą urodą,ale ten kto chce ją mieć tylko dla siebie,może się łatwo i boleśnie poranić.Można pozbawić ją kolców i wstawić do wazonu,ale trzeba ją pielęgnować i dbać o nia,bo inaczej w krótkim czasie zacznie umierać.Najpiękniej róże wyglądają w ogrodzie,niezależne i bujne.Nie należy ich ujarzmiać i nikomu to się nigdy tak naprawdę nie udaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×