Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, Basiu, nie wolno Ci robić sobie krzywdy. Uda Ci się pokonać te przeszkody, zobaczysz. Wyleczysz się, a znajdziesz w końcu taką pracę, którą polubisz - może ta, którą chciałaś, to jeszcze nie jest to.. Nic się nie dzieje baz przyczyny. Masz M., wspieracie się nawzajem, przeprowadzicie się niedługo i z czasem zacznie się wszystko układać. Nie poddawaj się teraz, jak tak daleko zaszłaś i tak wiele zmieniłaś w swoim życiu. To proces, daj mu się rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu, Kasia mądrze pisze... Widocznie tak miało być, to nie była praca dla Ciebie, a teraz musisz się zająć sobą, swoim zdrowiem, żeby mieć siłę pracować, znaleźć fajną pracę, do której będziesz chodzić z przyjemnością... Udało Ci się wyprowadzić z domu, mieszkasz z M., jakoś sobie radzisz - bardzo dużo osiągnęłaś!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam dziewczynki... tylko dlaczego ja czuję, że jest inaczej? że ponosze klęskę na prawie każdej płaszczyźnie?

 

zostałam w domu, źle się czuję

ale mam wyrzuty sumienia.

zawsze te dni to jakiś grosz.. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu, ale czy lepiej byłoby,gdybyś tam dziś poszła i się jeszcze gorzej potem czuła? Dobrze zrobiłaś, że zostałaś w domu, musisz w końcu o siebie zadbać, zdrowie łatwo jest stracić, tylko potem trudniej je odzyskać... Po co dodatkowy grosz wydany później na lekarza i kolejne leki... :roll: Dźwigasz się jakoś do góry, a to już bardzo dużo. Więc nie miej wyrzutów sumienia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, Basiu, bo dużo od siebie wymagasz, bo ciągle Ci się wydaje, że powinnaś być lepsza, robić więcej? Dlatego nie widzisz sukcesów, które już odniosłaś, dróg, które pokonałaś. Przede wszystkim zadbaj o zdrowie. Jak będziesz zdrowa, będziesz mogła poświęcić się pracy. One step at a time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×