Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Uzależnienie od komputera.

Mnie też :)

 

A do tego:

1) Głupota ludzi. Przed chwilą był koleś z reklamacją z olejem silnikowym do motoru, twierdząc że jest przeterminowany :twisted:

 

2) Fakt, że całe życie człowiek stara się być miły/dobry dla innych, a i tak jest odbierany jak ostatni skur/cenzura/

 

-- 23 wrz 2013, 03:22 --

 

Kolejna rzecz - stacja AMC. Stacja z większą ilością reklam niż polsat. Oglądanie Breaking Bad w ten sposób do przyjemnych nie należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że już tak szybko robi się ciemno. Inna kwestia, że rano też jest ciemno. Gdzie ta sprawiedliwość, człowiek się na dobre nie rozkręci, a aura już daje mu do zrozumienia, że zbliża się pora spania. Nomen omen, rano, kiedy za oknem światła brak, też odbieram to jako kaprys aury, że trzeba jeszcze spać i broń boże z wyra się nie wysuwać, bo poza tym comfort zone jest zimno i niebezpiecznie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur..wia mnie to, że wyjeżdżają te szatańskie sk..... w czarnych sukienkach na misje po to, aby molestować dzieci z biednych krajów :evil::evil: KK zaczyna być gorszy niż domy publiczne.

I jedzie taki arcybiskup z innymi przydupasami , by rano na mszy spożywać opłatek, a wieczorem masturbować się przy dzieciach i je obmacywać. A potem jeden z drugim mają czelność chcieć w ogóle spowiadać innych :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, gdy osoba która się słabo uczy, a umie ściągać dostaje lepszą ocenę, niż ta co się słabo uczy i nie umie ściągać. A powinny otrzymać takie same oceny lub nawet odwrotnie, bo ta co ściąga powinna ponieść karę. Wszystkie sale na uczelniach i w szkołach powinny być kamerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, gdy osoba która się słabo uczy, a umie ściągać dostaje lepszą ocenę, niż ta co się słabo uczy i nie umie ściągać. A powinny otrzymać takie same oceny lub nawet odwrotnie, bo ta co ściąga powinna ponieść karę. Wszystkie sale na uczelniach i w szkołach powinny być kamerowane.

jak w podstawówce byłem uczciwy to jeszcze za to że przyznałem że ściąga to cała klasa

się dopier...lała do mnie

:evil:

k......... teraz to bym im dupska skopał :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×