Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza, a wręcz wkurrwia mnie sąsiadka z dołu której przeszkadza jak sobie raz na jakiś czas głośniej puszczę trochę muzykę. Dla mnie to ma terapeutyczne wręcz działanie - puszczam sobie na pełen regulator ulubiony zespół, na pół godziny/godzinę, w porach zdecydowanie przed ciszą nocną, a ta mi przyłazi wyrzuty robić. Właśnie stoi pipa pod drzwiami i napierdziela w dzwonek jak wariatka. Nawet nie chce mi się z nią gadać tym razem, po prostu wyłączyłem muzę i czekam aż jej się znudzi. Jajebię, no, we własnym domu nie można się swobodnie wyżyć bo przewrażliwionej idiotce to przeszkadza. Dziwnym trafem zawsze jej się przytrafia "zły dzień" albo "ból głowy" ZAWSZE jak potrzebuję ciut pohałasować. No, jak naukę kocham, kiedyś nie wytrzymam i jej otworzę drzwi, wcisnę torbę prochów w łapę zanim zdąży cokolwiek powiedzieć i sam ją opierdzielę że mi zawsze truje dupę - w dodatku z genialnym wyczuciem, bo przychodzi w 90% przypadków w momencie kiedy brakuje ledwo kilka minut do końca płyty i wyłączając muzę czuję że "wyżyw" pozostał "niedokończony" :evil::evil::evil: Ależ mnie babsko wkurza, ARRRRRARARARRRRRRRRRFF!!!!!!! GIŃ POCZWARO!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że znowu nie mogę dodać zdjęcia w załączniku. Za każdym razem to samo. Zwracam się z prośbą do administracji: zróbcie coś z tym. To wkurzające że nigdy nie mogę dodać zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MUCHA, nosz ja pierd.. Skąd się to wzięło. Żeby jeszcze se fruwała jakoś swobodnie, to nie. Chyba jej się gps rozklepał, coż za głośno naciera na meble.

U mnie też wczoraj była mucha :shock: wkurzała mnie niemożliwie i zamiast latać pod lampą uparcie łaziła mi po poduszce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi przypomniałyście, dziewczyny, że pora chyba "opróżnić" moją elektro-pułapkę na owady po "letnich zbiorach". Wiem że kilka niezłych "okazów" tam siedzi. Teraz tylko wykminić jak zrobić sztuczny bursztyn i mogę produkować ekskluzywną biżuterię 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×