Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam takie coś do tematu o rozmawianiu z psychologiem/psychiatrą o swoim samookaleczaniu. Nie mogę o tym mówić, ponieważ najprawdopodobniej przenieśliby mnie wtedy z oddziału otwartego na zamknięty, a jest mi tu naprawdę dobrze, myślę, że nie powinni tak robić, ale wiadomo, że jeśli jestem pod ich opieką i zrobiłbym sobie coś poważniejszego to by mogli mieć problemy, po prostu się boją tego. Nie tnę się już z miesiąc i na razie polepszyło mi się samopoczucie, więc nawet nie mam ochoty. Pamiętam jak tragicznie się czułem i trafiłem na lekarza dyżurnego, któremu starałem się przekazać jakimiś porównaniami podczas rozmowy, że miałem myśli S i powiedziała, że ten oddział nie jest dla takich osób, i że jeśli mam takie myśli to albo idę na zamknięty albo nic mi nie jest. Powiedziałem, że już lepiej się czuję i skończyłem rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłam u internisty zapytać o to co z tymi moimi drapaniami nóg.

Lekarka powiedziała,że jeśli podczas chęci drapania aż do ran nóg-mam zmierzyć poziom cukru-bo choruje na cukrzycę.A wysoki cukier

powoduje świąd skóry.

Później zapytałam czy to może być objaw nerwicy-padła odpowiedź że też może być.

Stawiam na to drugie raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu, no nie jestem pewna czy wiem :shock: chyba, że... to to, czego ja tak nienawidzę, bo baaardzo długo z tym walczyłam?
Czyli co? Po przeczytaniu Waszych postów wydaje mi się, że chodzi o masturbację... Mam rację?

Też odniosłam takie wrażenie, więc pewnie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stary schemat zaczyna się rozkręcać na nowo. Minęło półtora roku - już prawie o tym zapomniałam i proszę...

 

Nie panuję nad sobą - nad impulsem - frustracją i bezsilną wściekłością i nie umiem tego wtedy rozładować inaczej niż poprzez ból. Tracę kontrolę.

 

Nie jest to jednak cięcie, jak kiedyś. Chociaż tyle dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×