Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samookaleczenia.


Samara

Rekomendowane odpowiedzi

kite, możesz coś więcej powiedzieć o pobycie w szpitalu w Lublinie? Mnie chcą tam zamknąć ze względu na depresję, bo jak mówią - jestem sama dla siebie zagrożeniem.

 

Wczoraj znowu pocięłam się na nodze, choć stare rany się jeszcze nie zagoiły. Dzisiaj musiałam wyjść z domu, więc jak szłam to spodnie ocierały się o rany i chyba nie muszę mówić jak to bolało... lecz w porównaniu z bólem psychicznym jak przezywam, ten był niczym. Myślałam tylko o tym żeby nie zaczęła lecieć krew, bo wyglądałabym jak debil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackOrchidea ale na głuskiej czy w abramowicach? to są 2 szpitale obok siebie z tym że głuska to oddziały kliniki. i skoro jesteś zagrożeniem dla siebie to na bank oddział zamknięty. skoro się tniesz, na otwarty cię nie wezmą. mnie z tego powodu wyrzucili. mogę ci powiedzieć o głuskiej jeśli tam idziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głuska jest super! nawet oddział zamknięty jest fajny. jak mnie tam przenieśli na weekend to nie chciałam wracać na mój A :D oddział A to otwarty, nerwice, 18 miejsc, oddział po remoncie, fajne warunki, zajęcia od 7 z minutami do 19, oczywiście z przerwami ale ogólnie terapia bardzo intensywna. na grupie doktorzy podglądają nas przez lustro weneckie :P , raz w tygodniu wyjście na wycieczkę, raz też zajęcia łączone z innym oddziałem. ja osobiście uwielbiłam neuropsychiatrię dziecięcą, świetne dzieciaki, podchodzi do mnie mały i mówi " a ja mam adhd i po mnie nie widać" :D , terapia grupowa, indywidualna, psychorysunek, psychogimnastyka, psychoedukacja, zajęcia manualne, relaks, choreoterapia i coś o czym pewnie zapomniałam. ciężko się dostać bo zrobili 3-etapową kwalifikację. każdy etap jest co tydzień we środę. pierwszy etap z ordynatoram, drugi z terapeutą a trzeci z panią docent. najgorszy dla mnie jest terapeuta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że etap cięcia się codziennie, jest już za mną, mam nadzieję że ostatecznie zamknięty. polecam wszystkim promazin. mi bardzo pomógł. co prawda miałam 8 (to napisała moja szczura :D ) brać go doraźnie a wrzuciłam sobie dawkę 2x po 100mg. może komuś jeszcze pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Kasiu.

Super Ci szło.

A jak dałaś radę raz, to dasz radę więcej razy i dasz radę dłużej wytrzymać.

Miałaś chwilowy dół. Ale przedtem też miałaś doły, a nie robiłaś tego.

Co świadczy o tym, że POTRAFISZ się nie okaleczać.

Daj sobie trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×