[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ŁÓDŹ]

przez Niete 11 gru 2014, 02:06
To chyba zły dział, bo lepiej poszukać w ofertach w łódzkiem.
Niete

[ŁÓDŹ]

przez lemonkaa 05 sty 2015, 18:07
cześć ;)
korzystał ktoś może z pomocy psychologów w PALMIE, lumumby ?
jakieś opinie ?
polecacie?
czy lepiej poszukać w innym miejscu?

[ŁÓDŹ]

przez Angua 12 sty 2015, 21:06
Hej :) Wiecie może czy psychiatrzy pracujący w Centrum Medicus przy Piotrkowskiej są godni polecenia? Szukam psychiatry na nfz w centrum.
Angua

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ŁÓDŹ]

przez oazis 28 kwi 2015, 11:31
Od czerwca 2015 roku rusza kolejna grupa terapeutyczna dla osób z syndromem DDA lub DDD. Zapraszamy wszystkich, którzy wychowali się w rodzinie, gdzie jedno lub dwoje rodziców nadużywało alkoholu lub było w inny sposób dysfunkcyjnych. Jeśli w rodzinie, w której się wychowałeś był rozwód, hazard, pracoholizm, chłód emocjonalny, zdrada, narkomania, choroby psychiczne, przemoc czy ogólniej - brak miłości, ta grupa jest również dla Ciebie.
To jest pierwszy krok na drodze do zdrowienia i pracy nad sobą, aby było nam lepiej w życiu. A nigdy nie jest na to za późno.
Grupa terapeutyczna jest przeznaczona dla osób w wieku 16-25 lat, prowadzona przez psychologa i socjoterapeutkę. Cały cykl spotkań grupy będzie odbywał się 2 razy w miesiącu w godzinach 17-20 w ustalony przez grupę dzień tygodnia. SPOTKANIA SĄ BEZPŁATNE!!!
Jeżeli chcą Państwo więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 42 673 41 30 lub bezpośrednio do biura : ,,OAZiS” Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Społecznej, ul. Gogola 12 (wejście od strony sklepu Biedronka).
Ostatnio edytowano 28 kwi 2015, 11:33 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesiono do właściwego działu i połączono z wątkiem zbiorczym. Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum i umieszczanie ogłoszeń tylko w dziale do tego przeznaczonym.

[ŁÓDŹ]

przez kahir 10 cze 2015, 18:15
poszukuję psychoterapeuty/tki prowadzącego/ej prywatnie terapię dla par w Łodzi lub okolicach. będę wdzięczny za wszelkie polecenia.

[ŁÓDŹ]

przez Łodzianin2 01 sie 2015, 10:32
Ja choruję od ok. 20 lat , korzystałem z pomocy wielu specjalistów (lekarzy i psychologów) ostatnio poszukiwałem czegoś nowego, wydawało mi się że z poprzednimi specjalistami omówiłem już wszystko i "kręciłem się w kółko". W internecie znalazłem gabinet psychoterapeutyczny Pani Ani, cotygodniowe spotkania z nią pozwoliły mi spojrzeć na siebie zupełnie inaczej, bez obwiniania kogokolwiek, serdecznie polecam jej pomoc. Pani Ania przyjmuje w Łodzi na Kościuszki. Jej strona internetowa www.pomocpsychologiczna-lodz.pl

[ŁÓDŹ]

przez PSYCHOLOG ŁÓDŹ 12 paź 2015, 14:57
Centrum Badań Psychologicznych PSYCHE- TEST w Łodzi

Miejsce, w którym każdy może otrzymać profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu osobistych i rodzinnych problemów. Zapewniamy atmosferę zrozumienia i dyskrecji, dzięki której efektywnie wspomagamy w radzeniu sobie z różnymi trudnościami życiowymi.

Oferujemy także pełną gamę badań psychotechnicznych oraz lekarskich kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Wykonywane są u ans ponadto badania wstępne oraz okresowe z zakresu medycyny pracy oraz na stanowiska wymagające pełnej sprawności psychoruchowej (między innymi kierowanie samochodem służbowym, czy operowanie wózkiem widłowym).

Prowadzimy ponadto doradztwo zawodowe i personalne, szkolenia i warsztaty oraz FOTOTERAPIĘ.

Zapraszamy na ulicę Julianowską 7a w Łodzi. Kontakt: 508-167-762

http://psyche-test.pl/

[ŁÓDŹ]

przez eufrat 26 maja 2016, 15:44
Dobry i godny polecenia jest również Gabinet Psychologa zajmującego się leczeniem depresji, nerwic oraz innych problemów psychologicznych. Jest to gabinet w którym odbywa się leczenie depresji również metodami hipnozy.

[ŁÓDŹ]

przez Limitrophe 31 lip 2016, 20:54
Cicho się tu zrobiło.
Poleci ktoś psychiatrę jakiegos na nfz by nie czekac miesiace. Chetnie priv popisze z kims bo slabo znam Łódź.
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

[ŁÓDŹ]

przez Xitre 06 paź 2016, 11:11
Witam.
Był ktoś może na ul. Kościuszki i leczył się u Marcina Bazana? Ja tak, i sama nie wiem co myśleć.
Szukałam psychologa, ale albo trzeba było długo czekać, albo ''wyczuwałam'', że przychodnia jest nieodpowiednia. Zapisałam się do p. Marcina na ul. Kościuszki (70 lub 71 bodajże) z nadzieją, że mi pomoże, ale gdzie tam.
Poszłam do niego, od razu zaczęliśmy rozmawiać. On siedzi znudzony (nie wiem czy tak każdy psycholog ma, to był mój pierwszy specjalista), powiedziałam mu, że choruję na padaczkę, że mam problem natury egzystencjalnej (facet zajmował się terapią systemową, ale nie miałam wpływu na to do kogo trafię). Słuchał, nic nie mówił, nic nie pisał. Czułam się przy nim olewana i jakoś niekomfortowo. Parę miesięcy tak do niego chodziłam i było tak samo, z każdym spotkaniem jednak mogłam mu powiedzieć więcej o swoich problemach i lękach, ale to nic nie zmieniało. Po pewnej wizycie umówiliśmy się na następny tydzień. Przychodzę, a tam jakiś Pan czeka na tę samą godzinę co ja. To cóż mogłam zrobić? Poczekałam godzinkę, ale nikt mnie nie uprzedził, że tak będzie. Kiedy mieliśmy zaczynać już terapię i jakieś ćwiczenia (czyt. po paru spotkaniach) to zostałam skierowana na test MMPI. Po jego skończeniu otrzymałam opinię oraz uwagę, że oni nie pomagają ludziom niepełnosprawnym (mówiłam wcześniej, że mam padaczkę i problemy z nauką przez to). W diagnozie mam wyraźnie napisane, że jestem ''dziwna''. Dokładnie tak.

Nie wiem co o tym myśleć. Domyślam się skąd mogła się pojawić ta diagnoza, jednakże dla mnie to był czysty nieprofesjonalizm.

[ŁÓDŹ]

przez matik 15 lis 2016, 14:03
Przykro mi, ze trafiłaś na takiego lekarza. Na szczęście jest to jakiś pojedynczy przypadek lekarza, dla którego taka praca jest tylko formą zarabiania pieniędzy (bo tak to wyglądało), a Twoje zdrowie odeszło na dalszy plan. Ja leczę się od kilku miesięcy i nie mam jeszcze dużego doświadczenia w kwestii lekarzy i opinii o nich. Mogę tylko napisać, że ja trafiłem na bardzo dobrych specjalistów pan psychiatra z Łodzi http://melissamed.pl/psychiatra przyjął mnie bardzo ciepło już podczas pierwszej wizyty. Nie czułem się jak intruz, ale jak pacjent, który z pewnością otrzyma pomoc. Na pierwszej wizycie trudno mi było opowiedzieć o wszystkich swoich problemach, ale potem, z tygodnia na tydzień było mi znacznie łatwiej. Wizyty zawsze umawiane są indywidualnie, tak jak pasuje pacjentom, ale też nigdy nie zdarzyło mi się, żeby na tę samą godzinę zapisane były jakieś inne osoby. Po pewnym czasie miałem też konsultacje u pani doktor i również jestem z niej zadowolony. Nigdy nie usłyszałem o sobie złego słowa, nawet gdy opowiadałem o bardzo prywatnych i dla wielu niezrozumiałych sprawach i problemach. Zawsze dostawałem porady, słowa wsparcia i wiedziałem, że warto się starać, żeby na kolejnej wizycie móc opowiedzieć o swoich małych sukcesach, a nie tylko porażkach. To było moje wyzwanie. I wiem, że opłacało się je podjąć. Obecnie nadal jestem pod kontrolą tych lekarzy, ale czuję się już znacznie lepiej. Część nieprzyjemnych objawów i dolegliwości minęło. Mam nadzieję, że tak już zostanie i niedługo zacznę zupełnie nowe, szczęśliwe życie.

Sortuj wg