[ŁÓDŹ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[ŁÓDŹ]

przez betii 24 kwi 2013, 16:11
Grupy DDA także działają w CSR w Łodzi , na Broniewskiego 1a

[ŁÓDŹ]

przez Kirian 17 cze 2013, 17:28
Sprawdzony osobiście przeze mnie, psychoterapia pozwoliła mi na dłuższy czas zniknąć z tego forum (a był taki okres, że przesiadywałam tu codziennie). Łodzianom polecam panią psycholog Beatę Matys-Wasilewską, przyjmuje w samym centrum: dokładne informacje jak do niej dojechać można znaleźć na stronie http://psychoterapiakobiet.pl. Polecam z całego serca wszystkim, którym same leki nie pomagają.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

Psychoterapia grupowa- Łódź

przez twojpsychologlodz.pl 05 sie 2013, 22:44
PSYCHOTERAPIA GRUPOWA - ŁÓDŹ
http://twojpsychologlodz.pl/zajecia-grupowe/
RÓWNOWAGA- Centrum Psychoterapii

Grupowe zajęcia terapeutyczne przeznaczone dla osób, które:

- chcą poprawić swoje funkcjonowanie wśród ludzi, wzmocnić wiarę we własne możliwości,
- są zorientowane na rozwój osobisty, poszerzanie ograniczających sposobów działania,
- chcą pogłębić rozumienie siebie, samoakceptację,
- znajdują się w kryzysie, mają poczucie zagubienia, braku pomysłu na dalsze życie,
- doświadczają w obecnym życiu destrukcyjnego wpływu wynikającego z wychowywania się w dysfunkcyjnych rodzinach, środowiskach,
- przeżywają trudności o charakterze depresyjnym lub nerwicowym.

Psychoterapia grupowa stwarza możliwość przyjrzenia się swoim relacjom interpersonalnym, przekraczania własnych barier i zahamowań, głębszego poznania siebie, szukania nowych rozwiązań problemów.
Cenną wartością jest możliwość uzyskania informacji zwrotnych na swój temat od innych członków grupy w bezpiecznych warunkach opartych na zaufaniu i dyskrecji.

Czas trwania: październik 2013 – czerwiec 2014
Organizacja zajęć: spotkania trwające 2,5 godziny odbywają się co 2 tygodnie, w piątki, godz. 17.00.

Grupa ma charakter zamknięty, możliwość dołączania nowych uczestników jedynie podczas początkowych zajęć (uzależnione od limitu miejsc).

Cena: 60 zł za spotkanie

Prowadzący: Anna Grabka, Justyna Owczarek- Skoneczna (więcej informacji nt. prowadzących: http://twojpsychologlodz.pl/nasi-specjalisci-3/ )

Zapisy: uczestnictwo w zajęciach poprzedza jednorazowa konsultacja (płatna 50 zł) z jedną z osób prowadzących grupę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy (preferowany) lub telefoniczny:
twojpsychologlodz@gmail.com
tel. 606 270 368

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[ŁÓDŹ]

przez twojpsychologlodz.pl 05 sie 2013, 23:04
Od października 2013 rusza kolejna edycja grupowych zajęć terapeutycznych w Centrum Psychoterapii RÓWNOWAGA. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
PSYCHOTERAPIA GRUPOWA: http://twojpsychologlodz.pl/zajecia-grupowe/

[ŁÓDŹ]

przez AmnuM 22 sie 2013, 14:23
Jest jakaś bezpłatna grupa DDA w Łodzi, do której mógłbym się zapisać od razu?

Dzwoniłem na Gogola, to pani Psycholog mnie wyśmiała, gdy spytałem czy będzie możliwość poznania tam innych ludzi, co było trochę mało profesjonalne. Ale mam zadzwonić pod koniec Września, więc zobaczymy.

[ŁÓDŹ]

przez rotten soul 22 sie 2013, 16:24
AmnuM,
Bardzo miła i profesjonalna psycholog :evil: . Na Twoim miejscu podzwoniłbym gdzieś indziej, bo chyba są jakieś inne możliwości w tak dużym mieście jakim jest Łódź. Sam Ci nie poradzę niestety. Brak wiedzy. Przeczesz ten temat, pewnie znajdziesz jakieś namiary. Już na górze tej strony betii napisała o innej grupie DDA. Może tam zatelefonuj.
rotten soul

[ŁÓDŹ]

przez satinela 29 sie 2013, 17:05
witam, przylaczam sie do łodzkich nerwusów, poszukuje jakiegos psychologa w ramach nfz w łodzi, moze cos podpowiecie ?
Introvert(11%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)

[ŁÓDŹ]

przez kupmitrumne 16 wrz 2013, 13:07
Ma ktoś namiary na dobrego psychoterapeutę z NFZ ? :D

[ŁÓDŹ]

przez NieznanySprawca 16 wrz 2013, 16:33
kupmitrumne, nie ma dobrych psychoterapeutow. A juz napewno nie na NFZ :pirate: :mrgreen: A kto sadzi inaczej, probuje zracjonalizowac swoj stracony czas :great: A jak chcesz sobie wszystko na spokojnie poukladac w glowie, to zawsze mozesz wsiasc w 46 i pojechac z Chocianowic do Ozorkowa i z powrotem, a w tym czasie introspektywnie przemyslec cale swoje zycie :mrgreen:

Ps, ale jednak jakby ktos mial namiar, to ja podpinam sie pod prosbe :pirate:
NieznanySprawca

[ŁÓDŹ]

przez kupmitrumne 16 wrz 2013, 19:22
NieznanySprawca, zdarzają się wyjątki i właśnie na takie wyjątki chciałabym namiary :)

[ŁÓDŹ]

przez slow motion 07 paź 2013, 15:11
Poszukuję koleżanki z województwa Łódzkiego( Pabianice, Łask, Łódź, Sieradz)
I nie, nie jest to ogłoszenie matrymonialne. Ja dziewczyna 23 l. Niedawno przeprowadziłam się w okolice Łodzi.
Lubię rozmowy o wszystkim i niczym, wypady do kawiarni w zaciszne miejsce, zieloną herbatę i naleśniki ze szpinakiem.
:P

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

[ŁÓDŹ]

przez kupmitrumne 10 paź 2013, 12:22
Czy ktoś z Łodzi korzystał z Hipnoterapii ? szukałam w googlach i wyskoczył tylko jakiś dr Dr Janisław Paciorek ?
Słyszałam od wielu osób , że ta metoda jest bardzo skuteczna :roll:

[ŁÓDŹ]

przez satinela 10 paź 2013, 12:52
a ja poszukuje informacji o jakiejs dobrej terapeutce - psycholog , ktora pracuje w ramach nfz - moze macie jakies informacje ? pozdrawiam
Introvert(11%) Sensing(12%) Feeling(38%) Judging(1%)

[ŁÓDŹ]

przez AmnuM 13 paź 2013, 14:56
Zależy z czym masz problem... Na Gorkiego 21a jest przychodnia "Navimedica" na Widzewie. Wszystko w Ramach NFZ, ale kolejki długie.

Sortuj wg