[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Poznań] Gabinet Psychologiczny Monika Marszał

przez Monika Marszał 15 paź 2011, 23:01
Witam serdecznie,
zapraszam do nowo otwartego gabinetu w centrum miasta. Jestem psychologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę poddaję stałej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Więcej informacji na mój temat na stronie http://centrum-psychoterapii.pl, kontakt 503 700 080.

Pozdrawiam
Monika Marszał

Poznań

przez cinnamon_inspiration 01 lis 2011, 13:30
ddd, ja chodzę na Winklera prywatnie (i do lekarza i do psychologa). Jestem b. zadowolona.

Poznań

przez gigi24 01 lis 2011, 21:50
czy ktos chodzi na terapie na nfz w poznaniu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poznań

przez MonikaAnnaFlorencja 28 lis 2011, 23:37
Jestem psychologiem z praktyka kliniczną. Obecnie w trakcie specjalizacji z seksuologii. Prowadze terapie osób dorosłych, młodzieży i rodzin ( w przypadku mniejszych dzieci). Atrakcyjne ceny. 79 55 77 181

Szukam dobrego psychologa w Poznaniu

przez heniuhoney 14 gru 2011, 11:42
Witam, czy ktoś mógłby polecić mi w Poznaniu dobrego psychologa potrafiącego poradzić sobie z borderlinem, przyjmującego i prywatnie, i na fundusz? Cierpię od wielu lat, ostatnio przerwałam psychoterapię na rok, a leków nie brałam pół roku, co doprowadziło mnie prawie do samobójstwa. Nie stać mnie, żeby się leczyć całkowicie prywatnie, chodzę po poradniach, ale tam nie chcą udzielić mi informacji, czy dany psycholog przyjmuje również prywatnie, w necie multum nazwisk, trudno jest coś wyłowić, czuję, że tracę niepotrzebnie czas. Może kogoś polecicie? Dodam, że preferowana płeć to mężczyzna, ale nie jest to wymóg konieczny. Z góry dziękuję.
Ostatnio edytowano 14 gru 2011, 13:26 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

Poznań

przez Lady Em. 20 gru 2011, 21:38
w poradni zdrowia psychicznego na ulicy Litewskiej 8, na jeżycach są dobrzy psychologowie. Zajrzyj tam. Poleciła mi ich moja pani psychiatra dziś :smile:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Poznań

przez inaar 03 sty 2012, 10:13
polecam psychologów w Swarzędzu w poradni IPSIS ( to poradnia Instytutu Psychoedukacji) przyjmują w ramach NFZ, do psychoterapeuty wystarczy skierowanie od rodzinnego. Jeśli był ktoś uzależniony w rodzinie, to nawet bez skierowania. Poradnia uzależnień też tam jest na fundusz. www.ipsis.pl

Poznań

przez Aegot 04 sty 2012, 14:17
Witam,
jestem nowa na tym forum, czytałam wcześniej ten wątek, ale nie natrafiłam na informację, albo ją pominęłam. Otóż - czy w Piastowskim Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego na os. Piastowskim pod numerem 81, psycholog/psycholodzy przyjmują na Narodowy Fundusz Zdrowia (w internecie wyczytałam różne informacje - że logopeda, owszem, przyjmuje na NFZ, z kolei na innej stronie, że wszyscy lekarze przyjmują na NFZ; notabene od początku roku mogło się coś zmienić) i czy do rejestracji potrzebne jest zaświadczenie od np. lekarza rodzinnego? Dzwoniłam na podany w internecie ich numer telefonu, ale nikt nie odbiera :( to byłaby moja pierwsza wizyta u lekarza zajmującego się problemami psychicznymi, nie znam schematu postępowania w takich sprawach, ale wiem, że psycholog jest mi potrzebny i nie chcę się zniechęcać do leczenia przez nieodebrane telefony.
Pozdrawiam :)

Poznań

przez Lady Em. 04 sty 2012, 14:45
Aegot napisał(a):Witam,
jestem nowa na tym forum, czytałam wcześniej ten wątek, ale nie natrafiłam na informację, albo ją pominęłam. Otóż - czy w Piastowskim Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowia Psychicznego na os. Piastowskim pod numerem 81, psycholog/psycholodzy przyjmują na Narodowy Fundusz Zdrowia (w internecie wyczytałam różne informacje - że logopeda, owszem, przyjmuje na NFZ, z kolei na innej stronie, że wszyscy lekarze przyjmują na NFZ; notabene od początku roku mogło się coś zmienić) i czy do rejestracji potrzebne jest zaświadczenie od np. lekarza rodzinnego? Dzwoniłam na podany w internecie ich numer telefonu, ale nikt nie odbiera :( to byłaby moja pierwsza wizyta u lekarza zajmującego się problemami psychicznymi, nie znam schematu postępowania w takich sprawach, ale wiem, że psycholog jest mi potrzebny i nie chcę się zniechęcać do leczenia przez nieodebrane telefony.
Pozdrawiam :)

Tam lekarze przyjmują na NFZ. Na pierwszą wizytę musisz przynieść skierowanie od rodzinnego. A numer chyba się zgadza, zapytam jeszcze i napiszę Ci na pw
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Poznań

przez Aegot 04 sty 2012, 16:41
Dziękuję emme_4 za odpowiedź :)
Właśnie stamtąd wróciłam, postanowiłam się przejechać, zamiast czekać, aż ktoś odbierze. To znaczy, że moja sinusoida wahania humorów, niechęci do wszystkiego, co żyje i zdeterminowania jest na górze.
Pani w rejestracji potwierdziła, po pierwsze: skierowanie, po drugie: rejestracja dopiero od połowy przyszłego tygodnia, bo muszą się jeszcze dogadać z NFZ (jak komuś się spieszy z tym, to ważna informacja), po trzecie: rejestracja dopiero na luty. Ale poczekam :)
I numer tak, ten co w internecie, ale mają jakieś zakłócenia na linii.
I kolejna przydatna informacja: niby to jest przychodnia psychologiczna dla dzieci, ale przyjmują i studentów (trzeba wraz ze skierowaniem przynieść ksero legitymacji studenckiej). Dorosłych, nie będących studentami odsyłają na Kórnicką, za akademiki Politechniki.

Poznań

przez szczypiorek2 09 sty 2012, 02:28
Czy mógłby ktoś napisać coś na temat doktor Chwalisz-Kaczmarek i Wilczyńskiej? Warto się wybrać do którejś z nich?

-- 16 sty 2012, 21:53 --

Byłam dziś u doktor Chwalisz-Kaczmarek, co prawda na prywatnej wizycie, ale myślę, że to nie ma znaczenia (akurat pilnie potrzebowałam pójść do psychiatry). Z ręką na sercu mogę ją każdemu polecić, przemiła kobieta.

Poznań

przez lilavenda 25 sty 2012, 12:19
Czy ktoś jest w stanie polecić sensowną terapię par w Poznaniu ?

[Poznań]

przez natretna27 02 lut 2012, 00:09
Witam. jesli chodzi o poradnie katharsis przy kórnickiej to polecam psychiatre kamile krawczyk. Super kobieta:) na terapie chodze do mgr Skuzy. Sama nie wiem, niby jest super kobieta, sympatyczna, ciepla ale efekty srednie... nie wiem czy moj przypadek jest tak ciezki czy to nie to...
moze wy macie jakies doswiadczenia z psychologiem na nfz???? moze kogos polecicie przy nerwicy natrectw i lekowej???? z góry wielkie dzieki - pozdrawiam

Poznań

przez Lady Em. 04 lut 2012, 10:07
natretna27, polecam mgr Ewe Dybe z poradni na ul. Litewskiej 8 :) tez na NFZ
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Sortuj wg