Witam jednak nie da się do tego przyzwyczaić.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez sisi1234 12 sty 2007, 10:45
Ironio,
nie jestes sama.jestesmy jeszcze my! kazdy z nas czuje to samo i przechodzi, praktycznie przez to samo. pomysl o tym czasem. jest nas wielka grupa i mimo ze rozsiani po kraju, po swiecie, gdzies tam jestesmy. Potrzebujacy zrozumienia, przytulenia, pomocy drugiej osoby.
Razem jestesmy juz pewna sila, grupa wsparcia i wzajemnym ramieniem.
Jesli potrzebujesz masz moj numer gg, jesli chcesz napisz PW i podam Ci moj numer tel. mozesz dzwonic jak na pogotowie 24h/dobe. BO JA TAK JAK I INNI TUTAJ WIEM! CO CZUJESZ sama to czuje i przechodze, czasem wierze ze sie uda, czasem chce zniknac, ale jak bedziesz potrzebowac to dla Ciebie nie znikne.
jestem z Toba

cześc

przez hexa 12 sty 2007, 14:12
Hej.Mam nerwice lękową. Cieszę sie że nie jestem sama.Ze wiem ze nie wariuję.Pozdrawiam.

przez ironia 13 sty 2007, 19:05
chyba jednak odwolam wizyte i tego lekarza nie chce mi sie isca pozatym watpie zeby mi cokolwiek pomogł :)
..:::Jestem tam gdzie wirują cienie::..Wszystkie opętały mnie:::...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez okv 13 sty 2007, 19:58
a moze lepiej isc, chociaz sie dowiedziec pogadac, mozliwe, ze akurat w koncu trafisz na czlowieka, ktory przykladal sie do nauki :smile: moze zabierz kogos ze soba; albo w czasie drogi do lekarza zdzwon sie z domem- ja tak robie kiedy ide sama, szybciej leci czas i uslyszysz rodzinke. ogolnie lekarze sa bardzo ciekawi, czasem mnie bawi jak wsluchuja sie w to co mowie, albo przytakuja i udaja, ze rozumieja. najlepiej przekladac sobie wszystko na strone pozytywna, moze to Ty przejzysz jego, milo jest wdac sie w rozmowe, czasem wychodza ciekawe rzeczy na jaw ;)
okv

przez ironia 14 sty 2007, 12:26
nie lubie rozmawiac o mnie chyba jednak odwolam narazie damsobie z tym spokoj moze poradze sobie z tym shitem sama :(

przez gina 14 sty 2007, 12:34
Jezu,Ironia,idz,co Ci szkodzi,najwyżej nie pomoże,ale przynajmniej będziesz wiedziała... a tak będziesz tylko myślała,co by było gdyby...
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez ironia 15 sty 2007, 09:14
ee tam pieprze juz mi troche lepiej :) nie wychodzilam troche z domu to sie moze uspokoi ;-) odwołałam...pozatym..watpie zeby ktos komus za darmo pomogł... moze kiedys cos znajde narazie mam za duzo wydatkow...

przez gina 15 sty 2007, 23:27
Jak uważasz, chociaż szkoda,trzeba było jednak pójść....pozdrawiam :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez hexa 16 sty 2007, 08:13
Pewnie ze trzeba pójść. Wszystkiego trzeba spróbowac zeby wyjść z tego koszmaru. Ja walcze z tym jak mogę , a psycholog wiele rzeczy mi uzmysławia.Trzymam kciuki.

przez Pysia28 16 sty 2007, 14:58
Hej Ironio!Jeżeli się tutaj znalazłaś pamiętaj jedno JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ SAMA.Ja też na początku czułam się dziwnie ale mnie miło przyjeli tak jak i ja miło Cię witam wśród nas :lol: .Tutaj nie masz się czego wstydzić :oops: pytaj o co chcesz.Radziłabym przemóc strach i wybierz się do porządnego lekarza.Mnie (odziwo!!!) pomógł lekarz rodzinny.Spędziłam u niego sporo czasu-ku wielkim nerwom innych pacjentów-rozmawiał lepiej niż specjalista u którego byłam wcześniej.Może miałam wielkie szczęście ale Tobie też pewnie uda się trafić na dobrego lekarza.Pozdrawiam hejka

przez okv 16 sty 2007, 15:35
:lol: czyli wszytsko idzie w dobrym kierunku, Tobie Ironio tez zycze powodzenia, kierunek :arrow: :lol:
okv

przez ironia 18 lut 2007, 14:50
witajcie ponownie :( znów tu trafiłam tym razem z depresją eh... a miało byc tak pięknie... :evil:

przez C(c)złowiek 18 lut 2007, 14:54
Witaj Ironio! :smile:

Pamiętaj w gronie raźniej. :D
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

przez ironia 18 lut 2007, 15:12
dzięki :* napewno bede sie lepiej czuła dzieki WAm :)

Sortuj wg