Nasze postanowienia noworoczne.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Ojciec Świecki 28 gru 2014, 16:17
Najlepiej wcale. Ja nie lubię jak na siłowni jest dużo ludzi. Najlepiej to jak nikogo nie ma.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

przez ego 28 gru 2014, 21:57
Zawsze możesz ćwiczyć w domu. :P
ego

przez Ojciec Świecki 28 gru 2014, 22:15
Nie mam potrzebnego sprzętu.
Płód jest własnością całego społeczeństwa. Ci, którzy próbują nie mieć dzieci, są dezerterami i naruszają prawo narodu do ciągłości.

~Nicolae Ceaușescu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 28 gru 2014, 22:32
Nie wiem jak bardzo zaawansowany jesteś. Bo jak potrzebujesz ciężarów rzędu kilkuset kilogramów to może być problem, żeby to w domu zorganizować, zwłaszcza jak nie masz piwnicy.
A jak bardziej początkujący, to krzesła chyba masz?Najprostszy drążek kupisz za trzy dychy, jakieś hantle i obciążenia do nich to trochę większy wydatek, ale biorąc pod uwagą ile kosztują karnety na siłownie to i to Ci się zwróci. No jedno co faktycznie ciężej ogarnąć w domu to są nogi, ale znam takich co i z tym sobie radzą.
ego

przez Ojciec Świecki 28 gru 2014, 22:35
ego napisał(a):Nie wiem jak bardzo zaawansowany jesteś. Bo jak potrzebujesz ciężarów rzędu kilkuset kilogramów to może być problem, żeby to w domu zorganizować, zwłaszcza jak nie masz piwnicy.

Powiedzmy, że już jestem na tym etapie gdzie stosuje się haki do martwego ciągu ;)

ego napisał(a):A jak bardziej początkujący, to krzesła chyba masz?Najprostszy drążek kupisz za trzy dychy, jakieś hantle i obciążenia do nich to trochę większy wydatek, ale biorąc pod uwagą ile kosztują karnety na siłownie to i to Ci się zwróci. No jedno co faktycznie ciężej ogarnąć w domu to są nogi, ale znam takich co i z tym sobie radzą.

Haha paradne. Głupia maszyna do robienia nóg kosztuje kilkanaście tysięcy. Gdybym na siłowni robił tylko nogi to by mi się karnet zwrócił po 10 latach :D

~Nicolae Ceaușescu

przez Doberman 28 gru 2014, 22:37
Moim postanowieniem, które mam zamiar zrealizować w 2015 roku jest przytycie do 130kg.
Doberman

przez Ojciec Świecki 28 gru 2014, 22:40
Ale przytyć w sensie obojętna jest ci jakość tej masy czy nie?

~Nicolae Ceaușescu

przez Doberman 28 gru 2014, 22:43
Ojciec Świecki napisał(a):Ale przytyć w sensie obojętna jest ci jakość tej masy czy nie?

Chodzi mi o to żeby przytyć i wyglądać jak spasiony knur.
Doberman

przez ego 28 gru 2014, 23:25
Ojciec Świecki napisał(a):Haha paradne. Głupia maszyna do robienia nóg kosztuje kilkanaście tysięcy. Gdybym na siłowni robił tylko nogi to by mi się karnet zwrócił po 10 latach :D
Eee tam zrobić kompleksowy trening nóg to Ci potrzebna sztanga, stojak i obciążenia, za 1000-1500zł to kupisz full wypas zestaw, raz na całe życie, którym obskoczysz jeszcze pozostałe partie. Jak Cię stać na siłownie to, na to tym bardziej. ;)
ego

przez wel2 28 gru 2014, 23:48
chciałabym poukładać sobie w głowie jak należy. wszystko sobie wyjaśnić :(
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Sortuj wg