Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez clover 09 cze 2008, 19:44
myśle sobie, że doskonale byłoby was wszystkich spotkac. niezły wieczór grupowej nerwicy :)

Oj, dzialoby sie :mrgreen:

przez clover 09 cze 2008, 19:53
Glowa mnie boli :? Chcialam sie dzisiaj poopalac, posiedzialam chwile na sloneczku, grzalo niezle, potem zaczelo grzmiec :shock: eh, opalenizny nie widac a tylko przygrzalo mi w beret :roll:

przez ALEKS*OLO 09 cze 2008, 19:58
bylam dzisiaj u psychiatry (sie pochwale ) diagnoza : osobowosc nieprawidlowa ,obsesyjno kompulsywna, zaburzenia lękowe i depresyjne 8) (cokolwiek to znaczy )
dostalam cukierki :depakine chrono i deprexolet ... miodzio ...
Powiedzcie z czym to sie je :? ??? bo ja juz sama nie wiem w koncu co mi jest ..
pytam sie lekarki "co mi jest " to siedzi kiwa glowa wzdycha i mowi "hmmm no wie pani cos z osobowoscia" ... :? fajnie ...
oczywiscie naczytalam sie o tych super lekach i juz mi sie odechciewa ich brac , a wogole to mnie boli glowa od nadmiaru widaomosci :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez razdwa 09 cze 2008, 20:00
ja się opalałam 2 h, skutek: poparzone uda i łydki plus lekki lęk przed nowotworem skóry... :)

przez clover 09 cze 2008, 20:07
ALEKS*OLO, najlepiej bedzie jak szczelisz sobie male piwko i wypijesz zdrowie wszyskich lekarzy... masz natrectwa? ja tez, i nie moge sie ich pozbyc... :roll:

przez milenka 09 cze 2008, 20:50
razdwa też chętnie bym się poopalała ale niestety cały dzień musiałam siedzieć w domu i uczyć się angielskiego i niemca :? oszaleli w tej szkole taka pogoda a ja siedzę i wkuwam :shock:
I need a miracle...
rok zmian... "Chodź ze mną by sens nadać życia krokom..."

przez pyzia1 09 cze 2008, 22:49
Trzynaście godzin w pracy!Chyba pomału staję się karierowiczką chociaż zarobki nie te. A przecież to właśnie na kasie mi zależy, nie na karierze i to nie na jakiejś wielkiej,tylko takiej żebym mogła dożyć bez zmartwień od pierwszego do pierwszego i czasem kupić jakiś ciuch albo pojechać na wakacje. Dobija mnie ten kraj,człowiek musi tyrać od rana do nocy żeby jakoś przeżyć :( Też się dziś opalałam: całe 10 minut w czasie przerwy w pracy...
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez adam_s 09 cze 2008, 23:58
xCarmen, za słaby po prostu jestem. Czego się nie tknę to spier***ę. To juz tak musiało być że nie bede w stanie chodzic do szkoły... Na dzien dzisiejszy nie chce mysleć o powrocie tam a w srodę konferencja.. A czuję się gorzej niż stulatek :? .
GG: 5988000

przez kitty341 10 cze 2008, 19:56
hmmm a ja dzisiaj mam jakis kaszel, nie wiem czemu, po prostu kaszlec mi sie chce, a przez kilka dni bylo tak dobrze...;(jeszcze w czwartek mam 3 egzaminy i dopiero ucze sie na pierwszy. co za zycie... :roll:
pocieszam sie ze w czwartek tez jest mecz i obysmy tym razem wygrali!! :mrgreen:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez adam_s 10 cze 2008, 20:23
kitty341, nie jesteś sama pokaszlemy razem ;). Ja do swoich dzisiejszych dolegliwosci doliczam jeszcze katar sienny, kłucie w uchu (:lol:), duszności i osłabienie. No ale jak na razie zwalam to na alergię. Co do osłabienia to byłem dziś mierzyć ciśnienie i wyszło że mam tylko trochę za niskie. A pulsu u mnie brak ;). Kurcze chyba jakiś hipochodryk ze mnie rośnie...
A tak poza tym to dzień okropny, znów nie byłem w szkole i już generalnie mam pewność że nie zdam. Zastanawiam się tylko czy iśc na zakończenie czy może lepiej nie?

przez depresyjny86 10 cze 2008, 23:04
A u mnie kolejny dzień z bólem nerki<kamienie w nerce i w pęcherzu>....normalnie tak mnie boli że ledwo co wytrzymuje...caly dzień przeleżałem w sumie w łóżku :( :( :( :( i jeszcze okazalo się ze przepisali mi takie tabsy po których mam jeszcze wiekszy bol i w ogóle gorzej się czuje...no i za 4 dni egzamin a ja z tego bólu nie mam ochoty sieuczyć....zresztą nawet nie mam ochoty rozmawiać z ludżmi<aż tak mnie mocno boli>
:)

przez kitty341 10 cze 2008, 23:37
adam_s, co do tego: nie jesteś sama pokaszlemy razem . Ja do swoich dzisiejszych dolegliwosci doliczam jeszcze katar sienny, kłucie w uchu (:lol:), duszności i osłabienie.
ja mam dziś zupelnie to samo(oprcz klucia w uchu)!!!!!!!!!!myslisz ze to moze byc alergia na cos?? Tylko ze ja jestem hipochondryczka i od razu mysle ze to jakis rak :?

człowiek nerwica, biedny.. :roll: nie martw sie, do jutra bol przejdzie!! Obiecuję ;) ja mam w czwartek egzamin i tak potwornie mi sie nie chce, wlasnie skonczylam nauke na dzis i ide spac, dobranoc!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez Jola27 11 cze 2008, 08:30
człowiek nerwica doskonale cie rozumie bo tez kiedys miałam kamice nerkowa idostałam lek pokturych myslałamm że z bólu umre nie wiem jakie masz te kamienie bo ja miała wapniaki i wtych lekach chodziło oto że kamienie sie rozpuszczały i schodziły przewodem moczowym wiem że to strasznie boli ale jak juz zejda bedziesz miał spokój ja juz 12 lat mam swiety spokój z kamieniami trzymam kciuki wytrzymasz dasz rade ja to wiem powodzenia

przez adam_s 11 cze 2008, 09:42
kitty341 napisał(a):myslisz ze to moze byc alergia na cos?? Tylko ze ja jestem hipochondryczka i od razu mysle ze to jakis rak :?

No ja wczoraj sobie wkręciłem boreliozę, bo część objawów pasuje jak ulał no ale cóż.. Myśląc racjonalnie ( nie hipochodrycznie :lol: ) stawiam jednak na alergię, tym bardziej że teraz taki sezon że zawsze mi coś się przytrafia - od kataru po zapalenie płuc ;).

Sortuj wg