Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 03 mar 2008, 01:03
A ja miałem dzisiaj okazje znowu przekonaćsięo tym że dla innych jestem zwykłym szczurem z wyglądu któego możńa się nabijac :( :( :( :( .
Heh pewna grupa dziewczyn w realu stwqierdziła w rozmowie że ja wyglądam okropnnie....że "jeszcze nigdy nie widziały takiego okropnego czegoś jak ja"..........po czym następnoie jeszcze jedna stwierdziłą ze"wyglądam jak jakiś żul albo pijak...."///////////////////nie mamslow co do swojego wyglądu.........widocznie moim przeznaczeniem jest miećwygląd "żula i pijaka"
:)

przez Jaśkowa 03 mar 2008, 01:07
Darek wiesz co ja się czasem zastanawiam gdzie Ty mieszkasz bo aż nieprawdopodobne jest to, że ciągle spotykasz jakiś pojebów genetycznych na swojej drodze :twisted:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 01:11
Ciekawe jaki one mialy wyglad :evil: pewnie jakies landrynki spalone na solarze za duzo uv i sie mozgi topia :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 03 mar 2008, 01:18
ALEKS*OLO napisał(a):Ciekawe jaki one mialy wyglad Evil or Very Mad pewnie jakies landrynki spalone na solarze za duzo uv i sie mozgi topia Evil or Very Mad

Czytając post Darka tak sobie je wyobraziłem :roll: brak słów
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 03 mar 2008, 01:22
Darek wiesz co ja się czasem zastanawiam gdzie Ty mieszkasz bo aż nieprawdopodobne jest to, że ciągle spotykasz jakiś pojebów genetycznych na swojej drodze

Ująlbym to inaczej:widocznie dla większośći ludzi w realu jestem pojebem<tylko chcialbym wiedzieć dlaczego.....<jakośnikt mi na realu nigdy nie odpowiedział na to pytanie ;) >
A co do tych dziewczyn to znam je z widzenia...i słyszalem że dobrze się uczą itp.więc wcale nie są az takie glupie.A wygląd mialy w miare normalny..... wręcz nasuwa mi sie określenie:ze są normalnymi ludżmi :(.A wygląd mialy w miare normalny
Ostatnio edytowano 03 mar 2008, 01:23 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez offtopic 03 mar 2008, 01:22
A ja miałem dzisiaj okazje znowu przekonaćsięo tym że dla innych jestem zwykłym szczurem z wyglądu któego możńa się nabijac Sad Sad Sad Sad .
Heh pewna grupa dziewczyn w realu stwqierdziła w rozmowie że ja wyglądam okropnnie....że "jeszcze nigdy nie widziały takiego okropnego czegoś jak ja"..........po czym następnoie jeszcze jedna stwierdziłą ze"wyglądam jak jakiś żul albo pijak...."///////////////////nie mamslow co do swojego wyglądu.........widocznie moim przeznaczeniem jest miećwygląd "żula i pijaka"

Mieliśmy skończyć o szkole ale jeszcze ostatni raz nawiążę.
Nie będę Ci mówił żebyś takie słowa olewał, żebyś się nie przejmował bo mi mówiono tak samo. A niektórzy ludzie po prostu nie umieją się nie przejmować, szczególnie cierpiąc na nerwicę.
Kiedy chodziłem do gimnazjum, również miałem takie sytuacje, ja z kolei miałem problemy z trądzikiem, więc słyszałem ze strony dziewczyn komplementy że mam syfa, że jestem zastrupiały etc. O samym wyglądzie też mówiły dużo ...:/ Najgorsze co usłyszałem i pamiętam do dziś, to jak dziewczyna która mi się podobała, powiedziała że w życiu nie chciała by mieć takiego chłopaka jak ja.. Więc przez długi czas byłem przekonany że jestem skazany na samotność...
Życie spłatało mi niezłego figla kiedy na weselu mojej siostry poznałem dziewczynę, byłem na lekach do tego lekko wstawiony więc lęki i problemy na chwilę odeszły... Piękna, w moim wieku, po prostu mój ideał.
Byłem w szoku że chciała ona kontynuować tą znajomość, no bo nie mogłem uwierzyć że taka dziewczyna do tego inteligenta chce się spotykać z kimś takim jak ja...
Nie trwało to długo ale te kilka miesięcy podbudowały trochę moje całkowicie spaczone poczucie wartości siebie.
Tak więc staraj się nie przejmować, poczekaj a sam doświadczysz czegoś takiego jak ja.

Z góry sorry bo rozpisałem się trochę za bardzo niepotrzebnie.

Ująlbym to inaczej:widocznie dla większośći ludzi w realu jestem pojebem<tylko chcialbym wiedzieć dlaczego.....<jakośnikt mi na realu nigdy nie odpowiedział na to pytanie Wink >
A co do tych dziewczyn to znam je z widzenia...i słyszalem że dobrze się uczą itp.więc wcale nie są az takie glupie wręcz nasuwa mi sieokreślenie:ze sąnormalnymi ludżmi

Hmm, masz dziwną miarę normalności :)
Ciekawe czy któraś z nich odważyła by Ci się to powiedzieć bez koleżanek sam na sam... wątpię...
Albo nie dojrzałe albo po prostu głupie. a na pewno nie normalne.
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 01:30
offtopic napisał(a):Ciekawe czy któraś z nich odważyła by Ci się to powiedzieć bez koleżanek sam na sam... wątpię...
Albo nie dojrzałe albo po prostu głupie. a na pewno nie normalne

dokladnie zaloze sie ze nie mialaby odwagi :evil: normalnie draznia mnie takie nienormalne :evil:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez depresyjny86 03 mar 2008, 01:31
No tak ale powiedz to o kil;ku set innych dziewczynach któe mówiły o mnie w podobny sposób :( włąsciwie to każdy mój kontakt z płciąprzeciwną kończylsię wyśmianiem mojego wyglądu/////w życiu nie spotkałem dziewczyny która by mnie nie wyśmiała

przez Jaśkowa 03 mar 2008, 01:33
Darek musimy się spotkać będę pierwsza :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 01:39
a ja zaraz po tobieJaśkowa :D to bedzie juz dwie :D

ExModerator

przez offtopic 03 mar 2008, 01:40
No tak ale powiedz to o kil;ku set innych dziewczynach któe mówiły o mnie w podobny sposób Sad włąsciwie to każdy mój kontakt z płciąprzeciwną kończylsię wyśmianiem mojego wyglądu/////w życiu nie spotkałem dziewczyny która by mnie nie wyśmiała

Nie wiem jak jest, sorry ale chyba przesadzasz.
Kolega z gimnazjum, wybitnie nie przystojny ( niski 150cm, palący, nie zwracający uwagi na wygląd, np. na włosy) w szkole nigdy żadne dziewczyny się nim nie interesowały on nimi także. Spotkałem go niedawno był ze swoją dziewczyną, wyższa od niego brunetka ładna, miła sympatyczna.
Podobny przypadek: kolega z liceum, również niski, lekko rudy, piegowaty, dość biedny a więc chodził baardzo skromnie ubrany, a dogadywał się z dziewczynami lepiej niż przystojniak klasowy. Po prostu umiał rozmawiać, i miał o czym, miał swoje pasje... Za niedługo również znalazł dziewczynę....
Dzisiaj wyjątkowo nie mam weny do pisania więc mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi.
Nie wiem w jakim środowisku mieszkasz ....

Tak By the Way, to ja równiez jestem Darek :)

przez depresyjny86 03 mar 2008, 01:48
Żebym w ogóle wyszedlz domu i sobie pojechał na jakieś spotkanie jak normalny czlowiek musze zrekonstruować swoją psychike.......ale kurcze jak mam to robićskoro ludzie mi swoimi opiniami o mnie rzucają kłody pod nogi?,to przez ludzi boje się rodzicow,boje się ludzi ktoych nie znam boje się wszystkich i wszystkiego.....
Offtopic nie przesadziłem niestety.

przez ALEKS*OLO 03 mar 2008, 01:58
człowiek nerwica jak nastepnym razem jakies laski o iq ponizej skali tak ci cos palna to ty nie badz dłuzny powiedz im np ze im tampon zza kiecki zwisa :twisted: zobaczysz ich miny wtedy :twisted:

ExModerator

przez offtopic 03 mar 2008, 02:15
ALEKS*OLO napisał(a):człowiek nerwica jak nastepnym razem jakies laski o iq ponizej skali tak ci cos palna to ty nie badz dłuzny powiedz im np ze im tampon zza kiecki zwisa Twisted Evil zobaczysz ich miny wtedy Twisted Evil

Hmm, nie wiem czy to dobry pomysł czy warto się zniżać do ich poziomu.
W sumie ja już nie pamiętam czy coś odpowiadałem, ale chyba nie dałem rady z siebie słowa wydusić bo byłem przekonany że to prawda...

Sortuj wg