Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Gosiulka 18 gru 2007, 11:52
A ja mam jak zwykle dzień do dupy. Od kilku dni jestem jakaś przygnębiona nic mi się nie chce a tu święta nadchodzą jeszcze nic nie robiłam bo nie mogę się zmusić.życie jest do dupy i wogóle .Zapisałam się na dzisiaj na badanie raka szyjki macicy a niech się pocałują gdzieś, nigdzie nie idę bo mi się nie chce.Ponoć już jestem w takim wieku że trzeba robić badania w tym kierunku przez 10 lat nie chodziłam do lekarza tego no to po co i teraz !!!!!! aaaaaaaaaaaaa mam nerwy na cały świat!!!!!!!!!!
Przyjaciel forum

przez agnieszas25 18 gru 2007, 12:01
Gosiulka napisał(a):A ja mam jak zwykle dzień do dupy. Od kilku dni jestem jakaś przygnębiona nic mi się nie chce a tu święta nadchodzą jeszcze nic nie robiłam bo nie mogę się zmusić.

Witaj w klubie

przez IceMan 18 gru 2007, 14:12
dżejem napisał(a):A mnie wczoraj wieczorem dopadło przeziębienie [oby nie ptasia grypa...]. Sad Wróciłam z kościoła z dreszczami i gorączką. Całą noc się męczyłam. Dzisiaj jest już trochę lepiej, ale na seminarium nie dałam rady się dowlec. Confused

Oj... współczuję... ostatnio mnie też dopadło, właśnie dochodzę do siebie :P życzę szybkiego powrotu do zdrówka ;)
bethi napisał(a):Przyszłam do pracy i oświadczyłam, że idę na dwutygodniowy urlop. Zrobiłam stosowną minę i nie było żadnego ale Laughing Potem cierpliwie się leniłam jak tylko się da i w ten oto sposób jeszcze 4 dni robocze i 14 WOLNEGO

heh... prawie jak u mnie - tylko mi został jeden dzień mniej i śmigam do domku :D
Zorki napisał(a):czekający na urlop

czekający na wolne pozdrawiają czekających na urlop ;)
ewelin napisał(a):mój dzisiejszy dzień składa się z przemyśleń, o moich "bliskich", każdy kogo znam zgłasza sie tylko jak czegoś potrzebuje, wole być sama niż spędzać czas z takimi ludzmi, tylko już nie wiem czy to ja jestem dziwna, czy oni

Szczerze mówiąc przywykłem do czegoś takiego. Rzadko ludzie robią coś bezinteresownie. Myślę że niektórzy z charakteru tacy są a inni muszą bo w tym cholernym życiu na wszystko brak czasu :x
człowiek nerwica napisał(a):Tzn...żle to wszystko napisałem....jak gadali to się zbliżałem ale np.jak sobie stały2 osoby i rozmawiały to nie podchodzilem....jak gadało więcej osob to podchodziłem...ale i tak nic nie dodawałem do dyskusji...

to podchodź częściej i kiedyś trafi się temat w którym będziesz mógł się udzielić. A może się nie udzielałeś do tej pory tylko dlatego że nie chciałeś?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 18 gru 2007, 17:06
Beznadziejny dzień. Jak mieć pecha, to na całego. Kurdeeeee, chciałam sobie kupić buty i oczywiście nic nie znalazłam, nauczka dla mnie - butów nie kupuje się w środku sezonu, tylko na początku, bo potem nie ma z czego wybierać!!! Potem bankomat "wypluwał" mi kartę i nie mogłam wyciągnąć kasy!!! Normalnie załamka dzisiaj, wszystko zwaliło się na jeden dzień. No i jeszcze oczywiście cała robota spadła na mnie. Kurde, a co to ja stolarz jestem!!! Wszyscy mają co innego do roboty i wszystko spada na mnie. Dobrze, że mam dwa elfy do pomocy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale tak ogólnie nie dałam się temu pechowi i jest ok.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez IceMan 18 gru 2007, 17:37
dżejem napisał(a):Chyba nie będzie taki szybki. Przerzygałam całą wczorajszą noc. Zaraz zacznę pakować manele i jadę do domu. A jutro pójdę do lekarza- chyba bez antybiotyku i łóżka się nie obejdzie.

:? ... no to chociaż w miarę szybkiego powrotu do zdrówka - tak do 24 ;)
luthien napisał(a):Beznadziejny dzień. Jak mieć pecha, to na całego.

Tego akurat w systemie ratalnym nie dają... a może to i dobrze.

Właśnie toczę zmagania ze sprawozdaniem z laboratoriów z fizyki na których to nie zmierzyłem wszystkiego co trzeba i teraz muszę kantować, zmyślać i kombinować :P
Przyjaciel forum

przez Pstryk 18 gru 2007, 19:38
I kolejny dzień za i o jeden mniej przed :lol:

Jasiowa, Ty się nie przejmuj Słoneczko, więcej optymizmu a więcej będzie wychodzić w życiu :D

pyziu1, bo z pragnieniami jest tak, jak z punktem widzenia - zmieniają się tak samo jak zmienne są sytuacje życiowe. Tak więc, zamiast zadręczać się chwilowym spadkiem nastroju, dostrzeż, o ile jest on lepszy od tego samopoczucia, gdy działo się gorzej w Twoim życiu. Popatrz, jaka jesteś silna, z iloma sprawami sobie poradziłaś, jak wiele dokonałaś w życiu ;)

I ja miałam dzisiaj chwilę zwątpienie, gdy mój Ex dowalał mi przez gg. Ale zastosowałam metodę jw i już się uśmiecham.
Notabene, przykro jest słyszeć, że się jest tanią dziwką po 4 latach związku... Mam jedną refleksję: dla niego byłam zbyt dobra :lol:
Pstryk

przez Jaśkowa 18 gru 2007, 20:06
bethi to standardowe zachowanie cóż mu innego pozostało skoro nie ma tego czego chce to najlepiej to zgnieść upodlić i zniszczyć może będzie mu dzięki temu lepiej a Ty swoją wartość znasz i lej na chama ;)
u mnie czas remontu się zaczął ekipa wybrana a teraz pogoń za kafelkami parkietami farbami i tysiącem innych rzeczy bo chałupa w stanie surowym tak czy siak mam już na wstępie odruch wymiotny na widok marketów budowlanych :x
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez IceMan 18 gru 2007, 21:01
bethi napisał(a):I ja miałam dzisiaj chwilę zwątpienie, gdy mój Ex dowalał mi przez gg. Ale zastosowałam metodę jw i już się uśmiecham.
Notabene, przykro jest słyszeć, że się jest tanią dziwką po 4 latach związku... Mam jedną refleksję: dla niego byłam zbyt dobra Laughing

Aż tak mocno upadł że musi sobie czyimś kosztem swoje ego podbudowywać? Żałosne :x nie przejmuj się nim Bethi...
Przyjaciel forum

przez Pstryk 18 gru 2007, 21:16
Mojego Ego to on nie zburzy :mrgreen: Już nie :mrgreen: Spox.
Szkoda mi chłopiny, bo poza tym, że nie panuje nad sobą, to jest wporzo :-| Niepotrzebnie pogrąża siebie. Nienawiść to kiepski sposób na życie. Kwak, a ja niepotrzebnie się nim przejmuje :? Ale takie mam już miętkie, sentymentalne serduszko i właściwie to dobrze mi z tym ;)
Pstryk

przez snaefridur 18 gru 2007, 21:25
A ja mam już dość "przyjaciół",którzy pojawiają się tylko wtedy,gdy mają ciężki okres w życiu i potrzebują wsparcia.Wcale mi to nie pochlebia :? .Dziś chciałam powiedzieć takiej jednej,co myślę o takim zachowaniu i co za tym idzie o niej,ale ugryzłam się w język,choć aż się we mnie gotuje.
snaefridur

przez Pstryk 18 gru 2007, 21:39
snaefridur, kiedyś sobie język odgryziesz i wówczas nie będziesz miała już więcej okazji na powiedzenie tego, co czujesz. Hehe, za bardzo wzięłaś sobie do serduszka to przysłowie: zanim coś powiesz ugryź się w język :lol: Następnym razem, zanim się ugryziesz zastanów się, czy nie powiedzieć :lol:

Neuroticus napisał(a):Cóż to za dobra kobieta? Aaaa, to Bethi. Wink

:mrgreen: W własnej osobie :mrgreen:
Buhaha, nie jestem dobra, podobno zbyt żylasta i staję ością w gardle :mrgreen:
Pstryk

przez snaefridur 18 gru 2007, 21:40
bethi napisał(a):ehe, za bardzo wzięłaś sobie do serduszka to przysłowie: zanim coś powiesz ugryź się w język Laughing

Nie brałam sobie przez 22 lata i nader kiepsko na tym wyszłam ;).
snaefridur

przez IceMan 18 gru 2007, 21:46
bethi napisał(a):Szkoda mi chłopiny, bo poza tym, że nie panuje nad sobą, to jest wporzo Neutral Niepotrzebnie pogrąża siebie.

Raczej nic na to nie poradzisz.
snaefridur napisał(a):Dziś chciałam powiedzieć takiej jednej,co myślę o takim zachowaniu i co za tym idzie o niej,ale ugryzłam się w język,choć aż się we mnie gotuje.

Czasem lepiej się na szczerości wychodzi ;) choć to różnie bywa ...
Przyjaciel forum

przez snaefridur 18 gru 2007, 22:00
Poawanturować się można zawsze,a słów powiedzianych w złości już się nie cofnie.
Spróbuję ochłonąć.Jeśli się nie uda,to powiem to co mam do powiedzenia.
snaefridur

Sortuj wg