Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 05 gru 2007, 14:02
bethi napisał(a):Mam coraz większy problem z powrotem do reala z mojego nieba

nie wracaj! po co? ;)

A ja za chwilę nie wytrzymam. Czuję się, jak w dobrze zawekowanym słoju :evil:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 05 gru 2007, 15:48
:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: Polina

a ja czuje się wytarta w srodku wielką gumką ale na przemian z wk... totanym :x

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:52 pm ]
probowałam sobie ściagnąc coś i dupaaaaaaa nie wiem co sie po****ło z mułem dostaje k***y dzisiaj normlanie
ma ktos może feel jest juz ciemno? przesłac na e -maila :?:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 05 gru 2007, 18:11
Jestem wk**********y :evil: zawaliłem koło z logiki. Niby się spodziewałem takiego rozwoju sytuacji ze względu na wykładowcę i zarazem ćwiczeniowca ale nic bardziej nie wkurza gdy do tego zaliczenia brakuje 1 punkta!!!!!!! No nic to, mam jeszcze ostatnie koło w tym tygodniu, trzeba będzie podbudować morale i dobrze je napisać.
Milszy akcent - nie jestem jednak sekciarzem, koleżanka mnie za to przeprosiła ;)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 05 gru 2007, 19:22
Mooni napisał(a):Czuję się, jak w dobrze zawekowanym słoju Evil or Very Mad

Nie jesteś ogórkiem małosolnym, ani papryczką konserwową. Wychodź z tamtąd i to zaraz :lol:

IceMan napisał(a):Milszy akcent - nie jestem jednak sekciarzem, koleżanka mnie za to przeprosiła Wink

To może się dołaczy ;)
Pstryk

przez snaefridur 05 gru 2007, 19:32
Lubię ogórki małosolne.
W porównaniu z niektórymi ludźmi,z którymi mam szczęście mieć do czynienia,są całkiem bystre :/.
U mnie ch*jowo dziś.Wku*wa mam gigantycznego.Z kilku powodów.Chyba zostanę pustelnikiem.
snaefridur

przez pyzia1 05 gru 2007, 19:51
Polina napisał(a):Ale mam h*jowy dzień!!!!

Popieprzyły mi się godziny i spóżniłam syna do szkoły, w szatni okazało się, że ktoś mu zaj**ał kapcie i worek, jestem totalnie spłukana nie mam grosza przy dupie, a dzieciak jutro ma mikołajkową wycieczkę i nie mam czym zapłacić i nikt mi nie chce pożyczyć zasrane 30 zł do piątku. Znowu nie pojedzie na kolejną wycieczkę bo poprzednio był chory i będzie mu na pewno bardzo przykro Qrwa Qrwa mać :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

wk**wił mnie stary dziś i w ogóle to wszystko mnie dzisiaj wk**wia.

Trza było gadać, nie mam za wiele ale 3 dyszki bym pożyczyła, w końcu mikołaj jest raz w roku, nie?

zawaliłem koło z logiki.

logika ciężka jest, jeszcze pamiętam. ale następnym razem dasz radę.

Mój brat strasznie pije i prawdopodobnie z tego powodu wyleci znowu z pracy. Nie umiem mu pomóc chociaż próbuję. :cry:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez smutna48 05 gru 2007, 20:00
pyzia1 napisał(a):Mój brat strasznie pije i prawdopodobnie z tego powodu wyleci znowu z pracy. Nie umiem mu pomóc chociaż próbuję

Sama nie dasz rady mu pomuc terapia tylko terapia moze mu pomuc wiem ze cięzko jest namowić go do tego aby się leczył sam chyba musi dojść do tego. eghh wspołczuje Ci bardzo i zycze tego aby brat sam podjał taką decyzje im szybciej tym lepiej <tule> Cie ciepło
Susan Taylor

przez Amy Lee 05 gru 2007, 21:14
Ja mam dzisiaj takie huśtawki nastrojów, że szkoda gadać.
I śpiąca jestem. A teraz zdenerwowana.
Amy Lee

przez pyzia1 05 gru 2007, 22:20
Dzięki smutna za miłe słowo :smile: Tracę nadzieję, że mój brat z tego wyjdzie, przez pół roku albo nawet rok nie pił i chodził na terapię ale dobre czasy się skończyły i teraz widzę, jak się stacza. No trudno, oboje jesteśmy zryci i nie przystosowani, widac mamy to w genach.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez edzia 06 gru 2007, 09:41
Kilka dni gorszego samopoczucia i myśli ,czy ja jeszcze jestem normalna :?: A w sobotę mój synek ma roczek,więc będzie trochę gości i chcę mieć dobry humor :!: Głupia depresja potrafi wszystko zepsuć :evil:

przez Gosiulka 06 gru 2007, 10:07
A ja mam taki sobie ten dzionek(chociaż dopiero się zaczął) Ale za to jestem szczęśliwa bo jednak po tylu namowach siostra przyjeżdża HURAAAA!!! :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez smutna48 06 gru 2007, 11:53
Polina napisał(a):A mi tak dupnie net chodzi, że szok
Wysrałam pieniądze i fajnie (cud mikołajkowy)
nie piszę o tym często, ale
Boże ja już nie chcę tych jeb**ych koszmarów
nie mam już siły
chociaż w nocy bym chciała odrobinę spokoju ...
podrapałam sobie ryj i ręce, wyrwałam kilo włosów
mózg mnie swędzi i w uszach i jestem zmęczona
jeszcze troszkę, odrobinkę i oszaleję od tych snów
niech mi ktoś pomoże :cry:
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Polinko co moge zrobic Tule.... buuuuuu a ja sie poł nocy męczylam z bolem serca az w koncu skończylo się pogotowiem :cry:

gosiulka :D :D :D
Susan Taylor

przez Gosiulka 06 gru 2007, 16:47
Smutna co się dzieje ???
Przyjaciel forum

przez smutna48 06 gru 2007, 16:51
Nerwy to nerwowe dostałam pyralgine w zastrzyku i zasnęłam dziś sobie odpoczywam choć czuje jeszcze niewielki bol. Ale byłam odrętwiała cała niemogłam oddychać tzn przy oddychaniu mam takie uczucie jak by coś mi miało peknąć w środku obudzilam matke i tak sie skonczyło jak skonczyło
Susan Taylor

Sortuj wg