Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *maleństwo* 12 paź 2007, 18:15
Zmorek głupio gadasz a nie jestes głupi!!!
ja pobiegałam ide serial ogldać ...bede pożniej :)

przez Gosiulka 12 paź 2007, 18:17
mia25 wcale sie tobie nie dziwię że boisz się iść do pracy, ja to po każdym weekendzie to nawet miałam stracha ale jak juz przekroczyłam progi zakładu no to już mijał lęk. Dla lepszego samopoczucia tuż przed wyjściem do pracy zawsze piłam meliskę i to mi tez troche pomagało, a teraz juz nie muszę się bać bo mnie wywalili z roboty i mam kłopot z głowy ;) :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Tygryska 12 paź 2007, 18:44
Mnie wciągnął wir załatwiania różnych rzeczy związanych ze stażem :D

Ogólnie nie jest źle i mam nadzieję że bedzie jeszcze lepiej.Sporo pracuję nad sobą co chwilami wcale nie jest proste ani przyjemne ale mam poczucie że idę w dobrym kierunku (oby ;) )

Ściskam was!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 12 paź 2007, 19:01
Tygryska fajnie Cię widzieć :) dawno Cie nie było ;) Trzymam kciuki 8) za Twoje zdrówko ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Zmorek 12 paź 2007, 19:02
*maleństwo* napisał(a):Zmorek głupio gadasz a nie jestes głupi!!!

Jest w tym schorzeniu coś komicznego, nie uważacie? To przekonanie wewnętrzne o własnej niższości, piętnowanie siebie, mieszanie się z błotem, panika bez powodu, strach nakręcany od środka zupełnie irracjonalnie. Jestem głupi, yuppi! To jest moje myślenie i szacunek do własnej osoby! Jestem głupi! Jest tu jeszcze ktoś głupi? A już na pewno nie ma równie głupiego, jak ja :mrgreen: Yeah, i telefon odebrać to jest takie wyzwanie, że hej! A co dopiero gdzieś zadzwonić. Może to jest jakiś masochizm, może nas trzeba zwyczajnie besztać, żebyśmy się dobrze czuli, tak jak sami to robimy? I hopsa, zapodajmy sobie jeszcze jakiś problem, jakieś cierpienie, strach, niech wszystko sprawia trudności, będzie super, na pewno! Co by tu dzisiaj wymyślić? Boję się posmarować kromkę masłem, ojej, jaki jestem nieszczęśliwy. Chyba mi się pomieszało :mrgreen: Jestem zły i nienormalny, he.
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez *maleństwo* 12 paź 2007, 19:20
Zmorek dokładnie my nerwicowcy mozemy zrobić problem i dostac leku przy smarowaniu kromki masłem!

ja bede teraz piekła drożdzówke.... :)zobaczymy czy mi wyjdzie..trzymajcie kciuki ;p

przez Zmorek 12 paź 2007, 19:33
*maleństwo*, będziesz piekła drożdżówkę? Uważaj na siebie ;) Ja bym się bał ;)
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez wojor 12 paź 2007, 19:52
Mia , Dino i Wy wszscy kochani ! dobrze ,że jesteście, dzięki za słowa otuchy . Jakoś przeżyłam dzień i może jutro będzie lepiej . Jeśli tak, to przede wszystkim dzięki Wam.
Narazie jeszcze mnie nie odpuściło , boli głowa i serce bije w garle jak cho.... ale majgorsze to to dziwne drżenie w klatce --- okropne !!!!.
Miło chociaż wiedzieć , że u Was lepiej.
Miłego weekenu!
.........nigdy nie jest tak źle , żeby nie mogło być gorzej ani tak dobrze , żeby nie mogło być lepiej.........

przez mia25 12 paź 2007, 19:52
Gosiulka napisał(a):a teraz juz nie muszę się bać bo mnie wywalili z roboty i mam kłopot z głowy

spoko pewnie niedługo znajdziesz nową,lepszą :smile:

Zmorek napisał(a):I teraz będziesz normalnie chodziła

no też to sobie wmawiam.ale nie moge sobie tego jakoś wyobrazić ze tam ide normalnie.to jakies strasznie głupie ja juz chyba wariuje.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:56 pm ]
wojor
dasz radę.jutro na pewno bedzie lepiej. a jak coś to my ci znów dodamy otuchy.my nerwuski musimy jakos podtrzymywac sie na duchu :smile:

przez Mooni 12 paź 2007, 20:32
mia25 napisał(a):juz mam stracha co bedzie w poniedziałek

też tak miałam, ale zmieniam sposób myslenia na swój temat (zresztą pisałam już o tym parę postów wcześniej). To tylko nasze kompleksy i urojenia na temat naszego nieudacznictwa. w rzeczywistości jest inaczej. Pomysl sobie, co ty sama myslisz na temat wykonywania swoich obowiązków w pracy. Czy można się do czegoś przyczeić? myslę, ze nie, że to tylko twoja znerwicowana wyobraźnia.

Zmorek fajnie o tym napisał:

Zmorek napisał(a):Jest w tym schorzeniu coś komicznego, nie uważacie? To przekonanie wewnętrzne o własnej niższości, piętnowanie siebie, mieszanie się z błotem, panika bez powodu, strach nakręcany od środka zupełnie irracjonalnie

i z tym trzeba walczyć, ale nie złością tylko sposobem

no i tu się moje myslenie podobne właczyło, bo wydaje mi się, że się wymądrzam. Cóż..... :roll:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez *maleństwo* 12 paź 2007, 20:42
Piecze sie moje ciasto...zobaczymy co z niego wyrośnie..... ;)

przez mia25 12 paź 2007, 20:51
Mooni masz racje ze to moja znerwicowana wyobraźnia i Zmorek faktycznie trafił w sedno sprawy.ale nie potrafie sobie z tym poradzić próbuje na różne sposby mam nadzieje ze mi sie w końcu uda.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Mooni 12 paź 2007, 20:53
mia, niestety, ale tu trzeba cierpliwości no i chcenia przede wszystkim ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:53 pm ]
*maleństwo* napisał(a):Piecze sie moje ciasto

poprosze kawałek :mrgreen:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 12 paź 2007, 22:04
i ja tez i ja tez :oops: :oops: :oops:

spadam ludziska oczy mnie szczypią ze zmęczenia :roll: <ziewa> pora się wyspać wreszcie tak sądzę nafaszerowałąm się lekami nasennymi moze zasnę hehe buski ;)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg