Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 28 paź 2012, 15:40
_wovacuum_, sama się sobą zajmuje, ma 17 lat.
Tylko jest coraz bardziej zdołowana moim stanem.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 28 paź 2012, 15:43
No wróciłem z zawodów zająłem 3 miejsce nawet puchar dostałem:D niezla ślizgawka w ogóle była. Ogólnie do zawdów miałem fajny dzień jakoś miałem minimalne objawy i o tym nie myślałem, potem po zawodach pojechałem do galerii tam światło, duzo kolorów i ludzi i się mocno znowu otepiłem i mnie głowa zaczęła boleć:/
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez ladywind 28 paź 2012, 15:49
bvb25, w jakich zawodach brałes udział?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez _wovacuum_ 28 paź 2012, 15:51
omeeena,to już w sumie panna :smile: wspierasz ją?? masz w niej oparcie?? jak to wygląda u Ciebie?wybacz,że tak wypytuję.Piszesz ,że jest coraz bardziej zdołowana Twoim stanem-jak to się u niej objawia?? Moja córa ma 19 lat i też miewałysmy różne momenty ale......sytuacja sytuacji nierówna.

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 28 paź 2012, 15:53
Zawody...kawa....praca....ciasteczka....koncert...kino....wizyty....książki....kursy....
Ile Wy już się leczycie, że jesteście w stanie robić to wszystko?

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 28 paź 2012, 15:54
ladywind napisał(a):bvb25, w jakich zawodach brałes udział?

W gokartowych zawodach na torze w moim mieście. To był wyścig TOP10 najlepszych czasów mężczyzn

omeeena Ja mam objawy non-stop ponad 6 miesięcy
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez zenon1989 28 paź 2012, 16:02
Trzeba kiedys zorganizowac zawody dla nerwicowców:d
Omeena, mi stukneło 2 mies leczenia
zenon1989

Mój dzisiejszy dzień

przez ladywind 28 paź 2012, 16:05
ja od kiedy mam nawrót nerwicy to juz bedzie 9 miesiecy.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 28 paź 2012, 16:13
_wovacuum_, niektórzy mi piszą: duża jest, nie kryj przed nią swoich słabości, teraz ty jesteś najważniejsza.
Ale mimo, że to panna, to zawsze moje dziecko, nie chcę, żeby cierpiała. Więc staram się jej oszczędzać TAKICH widoków. Na razie tylko raz miałam przy niej mega atak, płakała tak strasznie nie mogąc mi pomóc.
Oczywiście, pociesza mnie, przytula, wspiera....Pomaga i wypytuje o samopoczucie. Kiedy czuję się lepiej, dużo gadamy (zresztą zawsze o wszystkim rozmawiałyśmy). Wtedy ja ją pocieszam, tłumaczę, że to minie (choć sama nie wierzę). Poza tym ma swoje problemy, w których muszę ją podnieść na duchu. Jest to bardzo ciężkie, bo o ile zawsze traktowałam jej nastoletnie "tragedie" całkiem poważnie, to teraz mi wszystko wisi i trudno się skupić na temacie. Mam ochotę jej wykrzyczeć, że wszystkie głupie nauczycielki, wredne koleżanki, krosty na buzi i brak chłopaka są niczym w porównaniu do mojej choroby!
Ale przecież nie mogę! Była wesołą, dokazującą, pełną energii i entuzjazmu dziewczyną. Teraz cichnie, nie uśmiecha się, traci zapał do wszystkiego, zaczyna tracić wiarę w siebie. Szkoła-komp-tv...Nawet już nie rysuje :cry:
A ja cierpiąca całymi dniami nie umiem jej z tego wyprowadzić. Boję się, że moja choroba ją odmieni...

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 28 paź 2012, 16:13
ZEN 2 miesiące sie leczysz tzn zazywasz antydepresanta tak? a wczesniej co robiłeś?

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 28 paź 2012, 16:17
zenon1989, bvb25, ladywind, to jak dajecie radę robić to wszystko, o czym piszecie???!!!

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 28 paź 2012, 16:20
Ja jak wyjde z domu i sie czyms zajme ale nie stresującym to mi objawy sie osłabiaja ale ogólnie cięzko sie przełamać na wyjście z domu no i staram sie unikac pomieszczeń gdzie jest ostre sztuczne światło bo dostaje wtedy otępienia i bólu głowy

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 28 paź 2012, 16:28
omeeena, niepokojące jest to co piszesz o córce.. rozmawiałaś z nią o tych zmianach? Szkoda żeby i ona zaczęła mieć problemy, lepiej regować jak najszybciej..:(

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 28 paź 2012, 16:38
dominika92, przecież piszę, że rozmawiamy. Mówi, że się martwi, że jej mnie szkoda. Boi się, że tak już zostanie na zawsze... Uczy się nadal, czyta, chodzi na spotkania ze znajomymi...Ale szkoła ją drażni, nad lekcjami płacze, nie ma weny.
Boję się, że nawet jak teraz nie wpadnie w jakiś dołek, to się rozsypie, jak ja, kiedy onegdaj moja mama wyszła ze szpitala po długiej i ciężkiej chorobie.
Każdy mówi: nie myśl w przód, nie nakręcaj się, nie zakładaj złych rzeczy... Ale tak, jak mówisz, potem może być już za późno. Więc chcąc nie chcąc do lęków ch....j wie skąd dochodzą obawy o najbliższych.

Sortuj wg