Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 13 mar 2012, 23:55
po prostu jest chujowy. a już cieszyłam się, że poprawia mi się, że zdrowieje, ostatnio tak się cieszyłam, że nie miałam od dawna ataków i napadów histerii. a tu dupa. dzisiaj totalny zjazd samopoczucia, płacz i gówno. czy ja kiedyś wyzdrowieje? skąd u mnie te ciągłe wahania nastroju? mam ochotę gapić się cały czas w ścianę i uciec od całego świata.

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 14 mar 2012, 00:04
bardzo produktywny :D
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez dogomaniaczka 14 mar 2012, 00:14
pisanka, zawsze gdzieś w nas to będzie siedzieć, niestety będą gorsze dni zawsze..jakoś musimy się z tym pogodzić i robić swoje mimo wszystko :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 14 mar 2012, 00:37
Lady Em. napisał(a):bardzo produktywny :D

no pięknie
zdradzisz choć odrobinkę ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez krul 14 mar 2012, 01:07
czuję się leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeepiej.
krul

Mój dzisiejszy dzień

przez martas.1978 14 mar 2012, 11:30
Amelia83, ja mam wyznaczony termin na 03 kwietnia do szpitala na gastrologię, bo dokuczają mi bardzo różnorodne dolegliwości zołądkowo-jelitowe, zaczęłam bardzo tracić na wadze w ostatnich miesiącach, mimo iż jem niemało, a raczej nawet sporo, i ogólnie czuję się fatalnie i oczywiście lęki przed dosłownie wszystkim, raz silniejsze ( tak jak np. dzisiaj) a raz łagodniejsze. Mam pytanko do Ciebie, dlaczego miałaś kolonoskopię, jakie miałaś dolegliwości i czy to jest do wytrzymania? Bo pani gastrolog powiedziała mi że chyba raczej mnie uśpią. Jak długo byłaś w szpitalu? Będę wdzieczna za odpowiedź.

Mój dzisiejszy dzień

przez krul 14 mar 2012, 11:53
martas.1978, kolonoskopie przeprowadza się wtedy, kiedy w gastroskopii na jelicie grubym lekarz zauważy coś nieprawidłowego lub kiedy człowiek sam poprosi o skierowanie na nie, ew. lekarz na to wpadnie. Nie wiem czy Cię będą usypiać, bo gastroskopia to góra 5 minut i wcale bolesna nie jest, jedynie odruch wymiotny nieprzyjemny.
krul

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 14 mar 2012, 11:54
krul, ma rację ;) sam to przechodziłem i nie jest tak źle ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Mój dzisiejszy dzień

przez .Kinga. 14 mar 2012, 13:40
krul, bomba, że lepiej :D

Mój dzień pełen planów ciekawe czy wszystko wypali... przede wszystkim basen! Wczoraj był fitness! A co, trzeba się za siebie brać na wiosnę ;)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 14 mar 2012, 20:09
Super dzień.Spędzony na praktyce w kwiaciarni.Mam poczucie jakbym wróciła z pracy.Chciałabym częściej tylko i jest to możliwe bo gdy Szef wyjeżdża zostaje Jego babcia a to starsza kobieta która ledwo co chodzi to przyda Jej się ktoś do pomocy a ja się czego nauczę,ale muszę pogadać z Szefem żeby mi zwracał koszta przejazdu bo inaczej mnie nie stać.
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 14 mar 2012, 20:12
Laima, cieszę się, Kasiu. Brak zajęcia potrafi dokuczyć.
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez Laima 14 mar 2012, 20:40
Sabaidee, o tak,masz rację.Nie ma jak to praco-terapia.

Jacku,co u Ciebie?Już któryś raz się Ciebie pytam,a Ty albo nie zauważasz,albo się na mnie gniewasz i nie chcesz ze mną rozmawiać :bezradny:
Laima

Mój dzisiejszy dzień

przez Sabaidee 14 mar 2012, 20:49
Laima, Kasiu - PW
Sabaidee

Mój dzisiejszy dzień

przez halenore 14 mar 2012, 21:35
Przespany. Blee...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Sortuj wg