Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez inny 11 sie 2010, 18:53
A ja zostałem rachmistrzem. Jezu, czemu ja sie na to zgodziłem! Dziś byłem raptem pod 3ma adresami ( tyle zastałem) a nerwówe dostałem już po pierwszym bo coś było nie tak jak miało! Za każdym razem jak idę to boję się, że będzie trzeba coś zmieniać, dopisywać a moje nerwy tego nie wytrzymują.
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

przez Magdaa 11 sie 2010, 19:08
Siedziałam ponad 5h na fotelu u fryzjera. Najpierw nałożono mi pasemkami rozjaśniacz (kolo wyjściowy- praktycznie czarny), następnie nałożono mi toner-farbę kolor tytoniowy blond. A potem ścięto mi włosy z moich długich do... A zobaczcie sobie sami jak jesteście ciekawi, zaraz wrzucę zdjęcie do 'Ludzi z forum'.

:pirate:
Magdaa

przez bliksa 11 sie 2010, 19:12
Magdaa, obcięłaś te swoje długaśne włosy? :shock:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 11 sie 2010, 19:28
Sama zobacz :mrgreen: Uahaha. Raz się żyje! A poza tym zawsze można sobie sztuczne doczepić, to tylko kłaki, nie ma się co nad nimi użalać :pirate:
Proszę bardzo:
post346440.html#p346440

p.s. Dostałam tam mini ataku :shock: A byłam na benzo!
Magdaa

przez adrenalina 11 sie 2010, 19:38
dochodze dzisiaj do wniosku że spontan jest lepszy niż planowanie czegokolwiek....
. za nim wydasz na mnie wyrok... oceń swoje czyny nie tylko te dobre ale i te złe, wtedy zacznij mnie osądzać za to co zrobiłem i robie.
toksyczne chwile http://toksycznechwile.blog.pl/

przez Magdaa 11 sie 2010, 19:39
adrenalina napisał(a):dochodze dzisiaj do wniosku że spontan jest lepszy niż planowanie czegokolwiek....

Mi psych dwa lata temu powiedział że przez moje planowanie min mam nerwicę. Od tamtej pory nic nie planuję, żyję z dnia na dzień i zajebiście mi z tym- od razu mniej stresu :smile:
Magdaa

przez Korba 11 sie 2010, 19:45
Magdaa, przede wszystkim w obu wersjach Ci ładnie (wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie!) - ale wiesz jak zupełnie inaczej wyglądasz tak na pierwszy rzut oka? W nowej fryzurce masz taki łagodniejszy look, poprzedni był bardziej drapieżny :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez adrenalina 11 sie 2010, 19:49
Magdaa, no ja właśnie dzisiaj zrobiłem coś co było dobry ruchem... :mhm:
. za nim wydasz na mnie wyrok... oceń swoje czyny nie tylko te dobre ale i te złe, wtedy zacznij mnie osądzać za to co zrobiłem i robie.

przez Magdaa 11 sie 2010, 19:52
Korba napisał(a):Magdaa, przede wszystkim w obu wersjach Ci ładnie (wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie!) - ale wiesz jak zupełnie inaczej wyglądasz tak na pierwszy rzut oka? W nowej fryzurce masz taki łagodniejszy look, poprzedni był bardziej drapieżny :D

Dzięki za miłe słowo :smile: Czyli cel osiągnięty bo właśnie chciałam wyglądać delikatniej i bardziej dziewczęco :smile: Teraz fryzjerka dała mi miesiąc na namyślenie się czy zostajemy przy tym kolorze (na zdjęciach tak średnio go widać, ale na żywo jest BOSKI) czy robimy złoty blond- mój kolor dzieciństwa.

adrenalina napisał(a):Magdaa, no ja właśnie dzisiaj zrobiłem coś co było dobry ruchem... :mhm:

No i pozytywnie. Codziennie powinniśmy takie ruchy podejmować.
Magdaa

przez adrenalina 11 sie 2010, 21:19
rozkrecam sie od nowa po ciezkich psychicznie kilku dniach... chociaz zalozenie bloga nic nie zmienilo, nie jest mi lżej ...
może jutro wizyta u psychiatry coś zmieni albo całkowicie padne na pysk...

przez jacas 11 sie 2010, 21:21
dlaczego ja ciagle spie :bezradny: ?
dzisiaj wstalem o 16, zjadlem obiad, troche posiedzialem i o 18 znowu w kimono. wstalem po 20
jacas

przez isabella_28 11 sie 2010, 21:30
Magda wyladasz pieknie,elegancko i klasycznie a la Audrey Hepburn:) :twisted:
Zupelnie inna buzka.Masz piekne duze oczy o ktorych zawsze marzylam :105:
Kolor masz podobny do mojego teraz:)Moj sie jeszcze spierze i bedzie jasniejszy.
Mysle,ze w odpowiednim odcieniu blond bedziesz wygladac wystrzalowo:))

[Dodane po edycji:]

dodam,ze teraz wygladasz napewno bardziej delikatnie,subtelnie,dziewczeco,wiec cel osiagnelas.Z ,,starych'' wlasach wygladalas nijako.Nigdy nie przyciemniaj juz wlosow:)
isabella_28

przez adrenalina 12 sie 2010, 10:10
od rana zastanawiam się czy iść dzisiaj na wizyte do psychiatry, czy rozmowa z nim w ogóle mi pomoże...

przez paradoksy 12 sie 2010, 10:11
adrenalina, a masz coś do stracenia? ;)
paradoksy

Sortuj wg