Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Lubomir 17 maja 2010, 21:56
Może jeden mały plus: zauważam rosnącą umiejętność wykorzystania doświadczeń z przeszłości.

To jest najważniejsza umiejętność. Ja dodatkowo staram się korzystać z czyichś doświadczeń, co pozwala mi często uniknąć powielania również i cudzych błędów. ;) Skoro ktoś coś przetestował na sobie negatywnie to staram się miarkować czy aby ja samemu nie powinienem zejść z jakiejś błędnej decyzji lub obranej drogi? To forum pokazuje mnóstwo różnych punktów widzenia. To pozwala na głębsze odniesienia do własnych wyborów i decyzji.
Byc może wypowiedź odnosi się bardziej do tematu:"Co daje nam to forum" ale mam nadzieję, że tu też pośrednio pasuje ;)
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez Anonymous 17 maja 2010, 22:00
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez ciasteczko 17 maja 2010, 22:06
hmm jak to mówi jeden z moich nauczycieli: 'ja zawsze powtarzam... najlepiej uczyć się na własnych błędach'

Zwykłam ich popełniać zbyt wiele i nie mieć z tego żadnego pożytku na przyszłość. Teraz zaczynam wykorzystywać to do czego doszłam jakiś czas temu. Błędy innych możnaby przeanalizować, na ich podstawie wyciągnąć jakieś wnioski ogólne i dopiero wtedy wprowadzać w życie, przynajmniej mi się tak wydaje.
ciasteczko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magdaa 17 maja 2010, 22:10
esprit napisał(a):Drinki na benzo :hide: No cóż.
Razem zaczynamy leczenie. Tyle że dodatkowo zapierdzielaj do psychologa.

Już nie pierwszy raz piłam na benzo. Raz nawet po 2mg benzo i 100mg Asertinu SSRI wypiłam pół litra czystej. Nic mi nie było, wręcz przeciwnie- super humor i zero kaca. Raz jak wypiłam dwa driny na benzo to się żle potem następnego dnia czułam, ale do zniesienia. A tak jednego drinka na benzo to już pare razy mi się zdarzyło chlapnąć jak była okazja i zawsze jest luz.
Ja w ogóle nigdy nie piję, dopiero jak idę gdzieś itp- a idę na benzo bo inaczej się nie da w sumie :lol: ;) Spoko.

A tak, do psychologa... Muszę iść się zapisać. Ale chyba chcę aby najpierw mi się leki trochę rozbujały, muszę najpierw prawko zrobić.
Magdaa

przez Lubomir 17 maja 2010, 22:26
Ja w ogóle nigdy nie piję, dopiero jak idę gdzieś itp- a idę na benzo bo inaczej się nie da w sumie :lol: ;) Spoko.

Oj Magda, Magda. To jest normalnie KOMENTARZ DNIA!! :lol: ale dobrze, że wracasz do formy. Panie doktorze dodatkowe opakowanie benzo proszę bo imprezka w zanadrzu. :lol: Mnie do takiego entuzjazmu daleko brakuje ale opieram się o pozytywne przykłady. :smile:
Esprit oczywiście, że nie stosuję ślepo do siebie wszystkich cudzych rozwiązań danego problemu. Jednak często na forum wiele rad skierowanych do innych postarałem się odnieść do siebie co często okazywało się odkrywcze dla mnie. Czytając o błędach innych postaram się sam ich nie popełniać w przyszłości. Czasem jest jednak tak jak ktoś napisał, ze nie raz życie stawia cię w dość problemowej sytuacji i nie raz zapominamy o starych błędach a zasady idą w kąt.
You can win if you want

przez Anonymous 17 maja 2010, 22:51
Anonymous

przez Magdaa 17 maja 2010, 22:57
esprit napisał(a):U nie burza z piorunami i leje jak z cebra. Dobrze że w pobliżu nie ma żadnego zbiornika który miałby wylać

Uwielbiam taką pogodę, szczególnie nocą. Burza mmm :105:
A mi mój chłopak humor zje*ał. Jestem wściekła. Ech... No tak, już za fajnie było.
Magdaa

przez depresyjny86 17 maja 2010, 22:58
Jak każdy inny.
:)

przez Lubomir 17 maja 2010, 23:00
U nie burza z piorunami i leje jak z cebra.

U nas cicho i spokojnie. To już lepiej niech one stamtąd do nas zawędrują bo tam już ludzie na południu Polski i tak mają dramat. :roll:
You can win if you want

przez Anonymous 17 maja 2010, 23:03
Anonymous

przez fobia 17 maja 2010, 23:23
chora jestem i fatalnie się czuję ,ale przynajmniej przestałam zawracać uwagę na zawroty głowy :P

esprit, oglądałam kiedyś program w którym mówili ,że jedyne miejsce w europie gdzie występują pająki jadowite to południowa Polska :shock: :?

przez Anonymous 17 maja 2010, 23:45
Anonymous

przez fobia 18 maja 2010, 00:15
esprit, wiem ,że wszystkie są jadowite :roll: chodziło o jad który może zagrażać życiu człowieka

przez Joaśka 18 maja 2010, 06:50
Plany na dziś - wypad do Warszawy, m. in. na psychoterapię. Czuję dziwne ogromne napięcie w związku z tym, może dlatego, że dawno nie widziałam się z terapeutką. :? Dzień mi pewnie szybko zleci jak każdy wyjazdowy... Tylko jakoś nie chce mi się dziś jechać, lubię deszcz, ale gdy siedzę w domu... :roll:
Dobrego, jak najmniej deszczowego dnia. :smile:
Joaśka

Sortuj wg