Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez VasqueS 19 sty 2010, 01:51
Natręctwo że mogę ją skrzywdzić i czy ją naprawdę kocham... Ale ja ją nigdy wczesniej nie skrzywdzilem przynjmniej świadomie...
VasqueS

przez iryss 19 sty 2010, 01:58
Będzie dobrze tylko myśl pozytywnie bo od nas samych wiele zalerzy!

POZYTYWNE MYŚLENIE WSZYSTKO ODMIENI...!!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez VasqueS 19 sty 2010, 02:01
Ok sprobuje bo wiem caly czas ze mi na niej zalezy i ze za nia tesknie a takie uczucia nie ma sie nigdzie indziej jak w milosci...
IDE spac...
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez iryss 19 sty 2010, 02:02
Chyba ten krajobraz tak działą na ludzi wszędzie miłość!
Dobranoc
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez Donkey 19 sty 2010, 09:56
Vasques prawdziwa miłosc przetrwa wszytsko.
Mi na przyklad w walce z choroba pomaga chlopak- czas ktory z nim spedzam pomaga mi zapomniec o chorobie. Dzieki niemu znów się uśmiecham i optymistycznie patrze w przyszlość!

przez VasqueS 19 sty 2010, 11:21
Jak jestem z nią to zapominam o depresji ale ataki mam i wiem czym są sowodowane udzieliłem się z tym na natręctwach i mówią że to mogą być natręctwa...
VasqueS

przez Donkey 19 sty 2010, 11:34
Obserwuwujac Twoje wypowiedzi an forum zauwazam ze coraz bardziej sie nakrecasz. Mysle ze tobie nie tyle co leki , ale porzadna terapia by sie przypadała.

Jesteś taki młody, masz kochająco dziewczyne wiec musisz walczyć o siebie.

przez VasqueS 19 sty 2010, 11:41
Donkey dziś jadę na terapie po raz 1 do sąsiedniego miasta i chce się leczyć bo to co zrobiłem było nawet nie wiem jak to nazwać jak ogłem zerwać dziewczyną ale swoją drogą dziwne że się aż takie rzeczy w mojej nerwicy pojawiaja a leki chce brać bo się nie da wyrobić i często wyjść z domu bo brzuch boli i chce takie objawy troche powstrzymać... A teraz poczułem się lepiej słucham piosenki http://www.youtube.com/watch?v=oEIvlihb2Ms polacam wam do posluchania bardzo fajna a ja przy niej bardzo tesknie za Asią
VasqueS

przez another_memory 19 sty 2010, 13:45
moj dzisiejszy dzien...okropny.pelen napięć. postanowilam zajrzec na zapomniane juz ostatnio forum.. Po jakims czasie nei przyjmowania lekow i szczesliwego,normalnego zycia nerwica walnela mnie jak piorun...znowu..coraz czesciej powtarzajace sie paniczne lęki i te wszystkie znane nam objawy..Od trzech ni biore asentre. Strasznie sie czuje. Wczoraj pojechalam na izbe przyjec do szpitala bo mialam tak skrajny lęk,ze myslalam,ze umieram.. i wypisali mi afobam. Jakos mnie trzyma ale zyje w ciaglym napieciu,ze wczorajszy atak sie powtorzy..zagryzam wiec zeby i czekam... ciesze sie,ze jest to forum. Nie czuje sie tak osamotniona..
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

przez Paranoja 19 sty 2010, 14:53
dzien mimo wszystko niezly. przynajmniej pierwsza polowa. glowa nie boli, troche spac sie chce ale jeszcze daje rady po 2giej kawie. nie obijamsie w pracy. jest git majonez
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez solipsea 19 sty 2010, 14:59
another_memory mnie też tak nagle "trzasła" nerwica - myślałam, że już nie wstanę... Przez te kilka lat choroby w ogóle nie brałam leków. Bywało dobrze i źle, ale jakoś się trzymałam. Raz czułam się dobrze, raz fatalnie. Natręctwa oczywiście towarzyszyły mi przez cały czas i to one generowały lęki - raz mniejszej siły, raz powalającej. Zdarzały się takie okresy, że - nie jadłam, nie spałam, wymiotowałam, serce chciało mi wyskoczyć z klatki piersiowej, bałam się wyjść z domu... Kiedy mijało - bałam się, że wróci... I wracało... Ostatnie napady lękowe mnie zniszczyły - były tak silne - że myślałam, że już nie dam rady... Myślałam nad zakończeniem marnego żywota... Ale coż - teraz biorę leki, jestem na urlopie i myślę nad swoją przyszłością... Pozdrawiam :)
solipsea

przez wovacuum 19 sty 2010, 15:14
solipsea, milo widziec cos ^pozytywnego w Twoim poscie-miec nadziejè i myslec o pszyszlosci to duzy krok do przodu :D dawno Cie nie widzialam??pozdrawiam mocno! ;)
wovacuum

przez solipsea 19 sty 2010, 15:27
Hej wova :mrgreen: Gdzieś Ty kobieto była, jak Cię nie było. :D
Buziak :****

PS: Raczej gdzie ja byłam, żeś mnie nie widziała hiahia :mrgreen:
solipsea

przez wovacuum 19 sty 2010, 15:32
solipsea, jestem jestem :D ostatnio tylko obserwujè jak dziewczyny obrzucajà siè mièchem ;) a tak serio to walczè z pokusà picia wina,pracujè,jezdzè na basen, kocham malza no i...czekam na corciè!!przyjezdza na ferie :D przywiezlismy polskà tv i namiètnie oglàdam filmy na canal plus,czasem zasypiam ale tak milo posluchac polskiego lektora.. ;) a ty gdzie siè podziewasz??na czacie?
wovacuum

Sortuj wg