Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 13:07
Fobia- nudzimy sie razem? Razem razniej sie nudzić ;)
magdalenabmw

przez fobia 14 gru 2009, 13:08
magdalenabmw, no to super :) nie nudzimy sie samotnie ;)

przez tet 14 gru 2009, 13:11
magdalenabmw napisał(a):Mi jest wreszcie ciepło i to jest dla mnie ważne. Jak bym go nie kupiła to i tak życie im by tym samym nie wróciło. Każdy z nas jest dorosły i ma swoje poglądy. Nie jestem za zabijaniem zwierząt, ale skoro i tak już nie żyją... A nie ważne.

bardzo ważne Magdo. w futrze z kotka też byś chodziła, gdyby było ciepłe?
gdyby ludzie nie chcieli chodzić w szpanerskich futerkach, te zwierzaki nie musiałyby ginąć. ot co
tet

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 14 gru 2009, 13:16
magda ty chyba sie nie slyszysz....
wiesz co nigdy specjalnie nie mialam nic do ciebie i uwazalam ze ludzie moze sie niepotrzebnie ciebie czepiaja ale to o tych zwierzetach to juz naprawde moglas nic nie pisac.

zwalasz wine na innnych uwazajac ze jesli nie ty kupisz to kupi je ktos inny, fajnie, ty jestes w takim przypadku uczciwa. ale prawda jest taka ze zeby ktos je kupil , to ktos musial te biedne zwierzeta zabic. pokazalas wlasnie jaka jestes egoistka ktora mysli tylko o tym zeby jej bylo cieplo i wygodnie. a nie przeszkadza ci nosic marte zwierzeta na sobie? bo ja wolalabym marznac niz w padlinie chodzic, ale jak sama powiedzialas, kazdy ma swoje zdanie. pozdrawiam i mam nadzieje ze kiedys ci dupsko i tak zmarznie w tym futrze.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez paradoksy 14 gru 2009, 13:37
tet, ;)
już prawie nie boli. a wszystko za sprawą pewnej osoby, na ciul ja brałam ketonal w ogóle :mrgreen:

Donkey, Podkarpacie. najzimniejsze zimy i najgorętsze lata. masakra temperaturowa :twisted:

a i co do tego całego futra, to się z leaflet śmiem zgodzić.
paradoksy

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 13:45
Oj przestancie już z tym futrem :? . Każdy ma inne zdanie, ja szanuje Wasze.. ale Wy uszanujcie moje. Nie ma co dyskutować o tym bo dyskusja o futrach to tak jak dyskusja o aborcji - ile dup tyle racji. I taka dyskusja nie ma sensu bo i tak do niczego dobrego nie doprowadzi. pozdrawiam i miłego dnia zyczę !
magdalenabmw

przez paradoksy 14 gru 2009, 13:50
magdalenabmw, nie chcę być wredna ( ;) ) i nie jestem tu wcale długo, ale zauważyłam, że usiłujesz zamykać każdą dyskusję, w której większość wyraża inną opinię, niż Twoja.
pisząc na forum musisz zdawać sobie sprawę, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i każdy ma prawo komentować Twoje posty tak czy inaczej. jeszcze nikt się nawet nie zaczął kłócić (i nie sądzę żeby to w ogóle było potrzebne, bo są tu ludzie na poziomie), a już próbujesz uciszać. wyluzuj - to jest forum - tutaj się DYSKUTUJE.
paradoksy

przez Donkey 14 gru 2009, 13:53
paradoksy napisał(a):tet, ;)
już prawie nie boli. a wszystko za sprawą pewnej osoby, na ciul ja brałam ketonal w ogóle :mrgreen:

Donkey, Podkarpacie. najzimniejsze zimy i najgorętsze lata. masakra temperaturowa :twisted:

a i co do tego całego futra, to się z leaflet śmiem zgodzić.

Troche za daleko ode mnie wiec raczej nie przyjade dzis :). Ale moze niedluggo sioe wybiore, bo ja lubie zime prawdziwa.. Spaceryyy w snieguu... Mroz... Uwielbiam :)

Co do futra to tez sie z wami zgadzam. Żenada po prostu.. Ale dla niektórych lans jest najważniejszy! ;/

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 13:58
Paradoksy, Donkey- ja po prostu wiem co z takich dyskusji wynika - awantura i sypią sie ostrzeżenia. Dyskusje na tematy lużne są okej, ale na tematy takie jak futra, aborcja, eutanazja lepiej nie dyskutować bo z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi... Poza tym nie chcę nikogo uciszać, ale może.. hm wyluzować? Ja bynajmniej nie mam ochoty sie z nikim kłócic, już mam dość kłótni z ludzmi ostatnimi dniami.. więc po prostu ładnie proszę -odpuśccie mi dzisiaj dyskusje. Nie lansuje sie, zwyczajnie chcę aby mi ciepło było.
Pliss :smile:
magdalenabmw

przez tet 14 gru 2009, 14:10
Magdaleno - chciałam zauważyć, że sama rozpoczęłaś temat nie przemyślawszy go uprzednio. radzę więc, tak na przyszłość.. bardziej się wgłębić w proces myślowy, bo uraziłaś właśnie uczucia przyjaciół zwierząt
tet

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 14:28
No to przepraszam wszystkich urażonych przyjaciół zwierząt - palnełam bez namysłu.
Swoją drogą mojemu kotu bardzo wygodnie sie śpi na tym futrze z tego co widze, może mu na łóżeczko przerobie...
Miłego dnia.
magdalenabmw

przez linka 14 gru 2009, 14:34
Ręce mi opadają......jakbyś Ty nie kupiła tego futra i ktoś też by go nie kupił to może garść biednych zwierząt by następnym razem nie została zabita o obdarta ze skóry.......ale jak widać takie rozumowanie przekracza twoje progi umysłowe. :-|
Trzeba było sobie kupić coś z WEŁNY!! też ciepła a nie trzeba koniecznie nic zabijać - więc następnym razem, jak nie chcesz wywoływać zbędnej dyskusji to daruj sobie "chwalenie" się że skazałaś garść niewinnych zwierząt na życie w klatce i śmierc. EOT z mojej strony.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 14 gru 2009, 14:36
Linko- Twój post wobec mnie jest niegrzeczny i niestosowny. To, że mam inne poglądy niż Twoje nie oznacza że mam niskie progi umysłowe.
Na wełnę jestem uczulona. A futra nie kupiłam w sklepie tylko od fotografa stylisty0 było wykorzystywane podczas zdjęć, więc nikomu nie zrobi różnicy czy ja je będę nosić, czy będą je nosić dziewczyny na zdjęciach.
magdalenabmw

przez Donkey 14 gru 2009, 14:44
Jak nie wełna to sa inne przeciez opcje. A sklepach mozna dostać milioon innych cieplutkich rzeczy. Więc argument że tylko w futrze może być Tobie ciepło moim zdaniem jest słaby.

By the way, ja sobie wczoraj kupiłam kurteczkę która oprócz twgo ze jest cieplutkka jest bardzo ładna :)
I już nie mogę się doczekać mrozów :))

Sortuj wg