Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez cleo27 15 lis 2008, 16:31
A ja od kilku dni mam te same objawy ,jak wstaje to serce bardzo mi wali....jak o tym zapomne i niemysle wtedy cudownie przestaje,nastepnie rano znow mam sters przed wstaniem z lozka wiec jak wstane to juz wali.....no i potworny strach przed byciem samej w domu
oj....pózniej coś napiszę!

przez maiev 15 lis 2008, 16:45
wczoraj był ostatni dzień mojego 5-letniego małżeństwa więc dzis jest pierwszy dzień mojego życia bez Niego.... i kurde nie wiem co z tym fantem zrobić...a najbardziej co zrobic ze sobą.... :cry:
"I need a new version of me..."

przez maturzystka 15 lis 2008, 17:08
cleo27 napisał(a):no i potworny strach przed byciem samej w domu

to akurat znam świetnie. Jak tylko się dowiaduję, że zaraz zostanę sama uruchamia mi się mój system: kołotanie serca, silne nerwy i strach przed tym, co się stanie pod nieobecność członków rodziny
"Od uśmiechu pogodnieje chmurny ranek" :)

Fruń do księżyca, a nawet jeśli Ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 15 lis 2008, 20:48
Od rana do popołudnia byłam w pracy. Póżniej wszystko prysło jak bańka mydlana. Powróciły myśli samobójcze i ....... Przecież nie zawsze tak było widzę ze jest coraz gorzej zamiast być lepiej opadam w dół.Tak bardzo chciałabym zakończyć to wszystko. Dzisiaj katastrofalny nastrój nie widzę szans na poprawę a już tym bardziej na łażenie po parku i walkę aby przejść dalej niż zawsze nic mi się nie chce.Najlepiej byłoby zasnąć i już nie wstać w ogóle.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 16 lis 2008, 02:17
Dzisiejszy dzień tragiczny,,,,,,,całt czas coś mi było...jak nie problemy z astmą to teraz jeszcze cośdoszło z żołądkiem<taki powiększony jest,pełny i mam zaparcia>,z sercem<tutaj kompletnie nie wiem co sie dzieje..ale tak mi słabo bije że praktycznie całt czas mam ciśnienie rozkurczowe 60>....po prostu co chwile czuje sieżle i coś mi jest:9ja już dłużej tego nie wytrzymam!:(
Sorry za taki dramatyczny post ale już nie wyrabiam:(
:)

przez Ridllic 16 lis 2008, 04:17
eeeeeeee dzień ok ale wieczór i noc już nie bardzo troszkę mnie denerwują już te nawroty ile można :roll: nudne się stają te ataki i lęki ,a może nie tak nudne jak śmieszne bo ani nie umrę na to ani nic mi od tego nie będzie to po co to :!: ;)

a zreszta po co ja to pisze tak mi to nic nie da :mrgreen: śpijcie słodko i cukierkowo
Ridllic

przez sebcio 16 lis 2008, 08:42
Widze ze nie tylko Ty masz chwilke refleksji.
U mnie jak zawsze, nie przespana noc, a teraz dpszedl bol brzucha, ciekawe czy to nerwy czy moze wreszcie strulem sie lekami.
sebcio

przez cynosia27 16 lis 2008, 11:19
Ja mialam wczoraj z rana jak dreptalam na uczelnie słabostki, to był boks emocji negatywno -pozytywnych :smile: wygrały poztywne. Ale juz po wykładach wracałam spokojnie do domku :smile: z czego jestem bardzo dumna :!: A dziś dzionek zaczął sie wysmienicie ...czego i wam życzę!
Pierwszy krok ku pokonaniu jakiejkolwiek trudności to jej akceptacja. "Czego nie da się pokonać trzeba przetrwać".

przez linka 16 lis 2008, 11:21
Czuje się potwornie.......fluoksetyna+alkohol= mega mega mega kac!!
Wczoraj super się bawiłam ale teraz mam konsekwencje.....ja już naprawdę nie będę pila, a już napewno nie tyle co wczoraj i napewno nie kiedy będę brała leki.......ratunkuuuuuuu....znacie jakieś sposoby na kaca??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bee84 16 lis 2008, 11:53
jakiś czas temu zmarł mój tata ...
a dziś w nocy moja mama miała atak padaczki, rozbiła sobie głowe, ma krwiaka i pękniętą podstawe czaszki ... nie mam siły nawet płakać ....

módlcie się za nas ...

przez sebcio 16 lis 2008, 11:55
wspolczuje
sebcio

przez czachor 16 lis 2008, 12:14
Nie modle się,ale myślami z Tobą.

przez maturzystka 16 lis 2008, 12:55
bee84, - ja się pomodlę. Trzymaj się, wszystko będzie dobrze:)

A mój dzisiejszy dzień? Pogoda - do bani. Samopoczucie - do bani :roll: Zwłaszcza, kiedy myślę, że po mojej długiej przerwie od nauki pora już wrócić do szkoły i przestać się migać. Już zaczynam mieć ataki :?
Jednym słowem - wszystko jest do bani :!:
"Od uśmiechu pogodnieje chmurny ranek" :)

Fruń do księżyca, a nawet jeśli Ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd

przez .Tomek 16 lis 2008, 13:14
bee84, trzymaj się.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg