Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez qwertyxxx 19 lut 2013, 11:42
Kaszpirowski faktycznie wszystkie kobiety wkłada do jednego worka. Ale dam przykład mojego znajomego. Facet kasy ma ogroma. Dla niego głupie wyjście z domu za 1000 zł to drobniaki. I wiecie co? Facet poprzez swój napchany portfel nie ma żadnych problemów z kobietami. Nawet ma koleżanki na drugim końcu Polski i gdy się z nimi umówi to nie odwałają spotkania i znajdą czas. A ja we własnym mieście mam problem (nie tylko ja) umówić się na spotkanie bez odwoływania. Ale jak tamten znajomy podjeżdza super bryką, wyperfumowany perfumami za 1000 zł, ubrany w ciuchy z najlepszego sklepu i dodatkowo z wypchanym portfelem to każda panna staje się normalna, każda znajduje czas na spotkanie a odwołanie spotkanie jest mega mało prawdopodobne. Coś w tym jest. Nie oszukujmy się.

przez carlosbueno 19 lut 2013, 12:40
kasa u faceta to mniej więcej taki sam afrodyzjak jak uroda u kobiet, olśniewająco piękna niewiasta będzie miała super powodzenie mimo że może być głupia, wredna itd. No ale większość facetów w Polsce nie jest bogata a kobiet superpiękna a mimo to znajduje partnerów, nie ma co zajmować się skrajnościami.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 19 lut 2013, 12:51
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 19 lut 2013, 13:12
Candy14 napisał(a):Obrazek
czy ja dobrze wyczuwam ironię ? :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez carlosbueno 19 lut 2013, 13:15
ja jestem pesymistą i nie uważam wszystkich kobiet za nierządnice, zawsze złoszczą mnie uwagi facetów że wszystkie dziewczyny, wszystkie Polki to k..rwy a wiele razy to słyszałem i to zwykle wypowiadali faceci którzy zdradzali swoje kobiety przy każdej okazji ;)
Największy Forumowy Maruda

przez Kaszpirowski 19 lut 2013, 14:06
Najlepiej będzie jak się te wszystkie polskie samiczki odrobaczy i wysterylizuje.
Ale by polskie pany mieli co robić, hohoho.
Moczyli by w te i we wte, cały dzień, jak i noc.

Amen.
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez *Wiola* 19 lut 2013, 14:18
Kaszpirowski, Ty masz syndrom amfce, żadna mi nie dała więc wszystkie baby to dziwki :?
Moderator

przez Artemizja 19 lut 2013, 14:21
Kaszpirowski, linka zwracała Ci już uwagę na to, żebyś te swoje obraźliwe wywody na temat polskich kobiet zatrzymał dla siebie.Facet, do obory z takim podejściem a nie do ludzi :evil: Sorry, ale jak dla mnie, to mógłbyś założyć sobie spółkę z amfce. Albo się zaczniesz hamować i przestaniesz obrażać polskie kobiety, do których notabene również należę, albo zostaniesz odpowiednio podsumowany :evil: Twoje wypowiedzi obrażają wszystkie kobiety na tym forum, tylko z racji tego, że są Polkami :evil: Weź czasami pomyśl co piszesz, a nie rzucasz jakimiś zidiociałymi generalizacjami wyciągniętymi z kapelusza zgryźliwego tetryka, które w dodatku są sprzeczne z Regulaminem :evil: Jak Ci się tak Polki nie podobają, to weź się wynieś i znajdź sobie zagraniczną pańcię a nie katujesz wszystkich dookoła tymi pseudo-prawdami rodem z wsiowego wychodka :evil: Jak Ci się szambioza rzuciła na mózg, to już Twój problem a nie polskich kobiet! :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez anonus 19 lut 2013, 15:23
Lilith, dobrze pojechane ;)
anonus

przez qwertyxxx 19 lut 2013, 16:05
Ale Kaszpirowski został podsumowany :D Takie wywody na temat panien i tak nic nie zmienią. Kto będzie bez kobiety to całe życie będzie. Ja nie mam szans na związek. Każda ma mnie w dupie. Ciekawe co miałbym pozmieniać w sobie aby panna znalazła czas na spotkanie. U mnnie to z z zagranicy przyjeżdzają znajomi i rodzina i jest czas a z kobieta zawsze dupa. Przez pół roku nie znajdzie czasu na spotkanie ze mną mimo że w tym samym mieście mieszkamy. Te kobiety bywają tak wk*******ce. Jak będę chcieć mieć tą jedną, fajną to za pieniadzę się zwiąże i mi tak styknie.

przez *Wiola* 19 lut 2013, 16:13
qwertyxxx, Jak nie może znaleźć czasu to znaczy ,że nie chce - proste, więc szkoda sobie głowę zawracać, trzeba zmienić obiekt zainteresowań ;)
Moderator

przez anonus 19 lut 2013, 16:16
qwertyxxx, niby jest trudno z tymi kobietami, ale z drugiej strony pobyt w szpitalu udowodnil mi jak to jest latwo nawiazac kontakt z nowa kolezanka ;) .
anonus

przez qwertyxxx 19 lut 2013, 16:29
*Wiola* napisał(a):qwertyxxx, Jak nie może znaleźć czasu to znaczy ,że nie chce - proste, więc szkoda sobie głowę zawracać, trzeba zmienić obiekt zainteresowań ;)

Łatwo to się mówi ;) Ja już tyle razy zmieniałem obiekt zainteresowań i prawie za każdym razem ta sama sytuacja. Umówić się na spotkanie to katorga dla mnie. A już miało być to panna odwołuje spotkanie. I zawsze kłamstwa, że czasu nie ma a jak dociekałem to się okazywało za każdym razem, że chodziły na imprezy, na spotkania z kolegami, koleżankami. A mi przyrzekały, że prawdą mówią. Przecież to podłóść w stronę faceta takie coś jest. Mnie to tak wk*****ło, że wybiłem z głowy jakiś zwiazek. Rozważam w przyszłości z dziewczyną za pieniądzę się związać. Ja nie chcę okłamywania i robienia debila ze mnie. Ja chcę normalną dziewczynę z którą można się umówić. I mnie nie okłamuje, że nie ma czasu tylko mówi, że nie ma ochoty na spotkanie. A taką to za pieniądzę zostaje poznać. Najnormalniej to szukanie jest katorgą i wyniszczyło by mnie kiedyś psychicznie. A panna nie musi być mega piękna. Panna ma być przede wszystkim normalna :cry:

przez *Wiola* 19 lut 2013, 16:34
qwertyxxx, Mogę się mylić, ale z tego co mówisz wynika ,że wybierasz określony typ kobiet, dlatego mechanizm się powtarza. Nie myślałeś o tym w ten sposób?
Moderator

Sortuj wg