Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez 1234qwerty 27 lut 2015, 01:23
keijiro,
Tylko, że w stereotypie się przyjęło, że kobieta może być niezaradna, mieszkać u mamusi (i to nie jest nic zdrożnego), ale jeśli sprawa dotyczy faceta, no to wiadomo nieudacznik, ciota itd

Raczej to właśnie mężczyźni mieszkają dłużej z rodzicami, choć nie stwierdzałbym, że to przez mniejszą zaradność tylko po prostu statystycznie później zawierają śluby niż kobiety.

No i patrzenie na kasę faceta paradoksalnie skłania nie ku feminizmowi, a patriarchalnemu modelowi rodziny, gdzie mężczyzna pracuje i utrzymuje rodzinę, a kobieta opiekuje się dziećmi i zajmuje się domem.

Jeżeli kobieta ma być utrzymanką, to oczywiście, że będzie brała pod uwagę majętność partnera.

przez keijiro 27 lut 2015, 01:25
ibnvo napisał(a): święta prawda. Ideologia feministyczna zatruwa ludzki gatunek.
Niestety, po latach patriarchatu, nastał feministyczny odwet. Takie zachowania społeczne nie są niczym nowym. Np. z tego co wiem, to w krajach zachodnich, gdzie były największe restrykcje za homoseksualizm, teraz jest największa swoboda.

I nie krytykuję równouprawnienia. (Żeby mnie ktoś za jakiegoś korwinowca nie uznał :P ) Ale to ma być RÓWNOUPRAWNIENIE. A nie zasada wedle której kobieta ma racje, kobieta wybiera faceta, a faceci zawsze mają - co najmniej - "złe i zwierzęce skłonności" zwłaszcza do zdrady i wszelkiej innej krzywdzącej rodzinę rzeczy.
Na to sobie faceci pozwalać nie mogą. Jestem gotów sam walczyć o równouprawnienie kobiet, byleby nie było równych i równiejszych

Cieszę się, że ktoś dostrzega, to samo co ja. I również jestem za równouprawnieniem kobiet, ale na zasadzie symetrii, a nie dominacji.

przez devnull 27 lut 2015, 01:54
Szkoda mi prawiczków, jeśli bardzo się smucą w temacie kobiet,
kwestia tylko czy ma się desperację do znalezienia kogoś do seksu,
bo jeśli tak to nie widzę przeszkód, mój pierwszy raz nie był wspaniały,
ze znajomą się upiliśmy no i tak wyszło, teraz odrobinę żałuję i czuję lekki
wstyd, bo za piękna ona to nie była ;) no ale niestety, miałem owe ciśnienie
na seks, po kilku "zaliczonych" zacząłem sobie odpuszczać, bo odkryłem, że
obsesja jest nie warta orgazmu, podchodzę aktualnie do seksu bardziej obojętnie,
to mnie trochę cieszy, bo jako nastolatek miałem za duże libido i frustrowała
mnie niemożność znalezienia partnerki. Czyli aktualnie to musztarda po obiedzie,
bo młode i lata minęły i seks to już nie to, w każdym razie nie na prochach,
bo traci się jednak libido - bardziej lub mniej ale zawsze.

A w najdłuższym związku byłem może z 4 miesiące, byłbym dłużej, ale oboje
się wypaliliśmy, ja brałem silne psychotropy, libido się zmniejszyło, no i jakoś
się rozstaliśmy, mimo że do dziś się lubimy, choć rzadko spotykamy.

Także jeśli ktoś np. narzeka na nieśmiałość, to polecam niewielkie ilości alkoholu (albo benzo, doraźnie)
i w głowie zaplanowanie sobie tematów do gadki, a jeśli chodzi o wygląd to
szczerze powiem sam jestem odrobine przystojny i wcale nie mam większego
powodzenia od brzydkich.

Takie tam oto moje porady, bo zdziwił mnie ten temat, bo nazwa jest trochę dołująca
a ludzi, którzy tu piszą cała masa, przez co sądzę, że tylu tu prawiczków itp.
no chyba, że jest to w 100% świadome i zaplanowane, ale temat był o szansach więc sam nie wiem ;)

Jaka jest generalnie problematyka i tematy tu poruszane ?
Bo chętnie dodałbym swoje 3 grosze w tym temacie, a mam co opowiadać a nawet poradzić.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 27 lut 2015, 02:09
devnull, to pisz. ja chętnie poczytam :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez mark123 27 lut 2015, 07:14
Aranjani napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):
Candy14 napisał(a):Ktory facet powie "ja jestem do dupy dlatego nie mam kobiety, cos ze mna nie hallo dlatego kobiety mnie unikaja , jestem chamem , nie potrafie sie zachowac, nie dbam o sieibie, nie mam pomyslu na zycie dlatego jestem sam" ? Zaden. Duzo latwiej jest uznac i tlumaczyc sobie ze kobiety leca na kase ktorej nie ma b nie trzeba przygladac sie sobie

To akurat nieprawda, bo tutaj przez wiele stron niektórzy płakali jacy są beznadziejni.

ale zazwyczaj powodem beznadziejnosci według tych panów było nie posiadanie wypchanego portfela

Powodem np. mojej beznadziejności jest moja osobowość. Nawet, gdybym posiadał cały majątek wszechświata, to i tak by mnie żadna nie chciała.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Artemizja 27 lut 2015, 22:18
W kwestii informacyjnej - wątek został przeniesiony do działu off - top, bo już dawno stał się oazą spamu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Semir 05 mar 2015, 18:05
U mnie w kwestii kobiet dalej bez zmian. Jednak staje mi się to coraz bardziej obojętne jedyne co jest denerwujące to to że cały czas czuję na sobie pietno samotności. Gdzie bym nie poszedł zawsze znajomy przychodzi z dziewczyną do tego zawsze wścibską która ciagle się pyta jak można nie mieć kogoś przez już dokładnie 7 lat. Nadal mnie to rypie gdyby nie to ze wciąż wszyscy są tacy ciekawscy no i fakt że zazwyczaj zostaje sam jak palec.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez Storożak 05 mar 2015, 18:10
Semir, zmień towarzystwo. Mnie się nikt nie pyta, dlaczego z nikim nie jestem. To moja sprawa.
Pie.dole nie biore...

przez Semir 05 mar 2015, 18:14
Storożak, Chciałbym ale innego nie mam i tak przez ostatnie lata sporo się zmieniło do tego na gorsze teraz mam może 2 osoby obok siebie i z jedynymi innymi osobami jakimi sie kontaktuje jest to forum. A szukanie na jakiś portalach nawet przyjaźni wydaje mi się bez sensu. Nie mam może wiele czasu dla innych ale jak już mam to mnie to dobija.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez Storożak 05 mar 2015, 19:00
Semir, faktycznie znajomości na tym forum są "dość specyficzne" ;)
Nie wiem co Ci doradzić, bo nie mam pojęcia gdzie mieszkasz. W dużym mieście łatwiej o nowe znajomości. Zdaje się, że robimy OT w OT :P
Pie.dole nie biore...

przez Wolfx 05 mar 2015, 19:17
devnull,
Mitomanie co byś nam opowiedział,jak teraz sobie radzisz? :-)
Wolfx

przez Arasha 05 mar 2015, 19:21
Prawiczki nadal w formie :mrgreen: Nic tylko przykład brać :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Wolfx 05 mar 2015, 19:55
Arasha,
No w formie są teraz sex kamerki w necie,i inne sprawy :-)
Wolfx

przez Semir 05 mar 2015, 19:55
Storożak, Takim jak Łódź? Nic bardziej mylnego:). Z autopsji wiem że na wsiach i w mniejszych miasteczkach zawsze jest łatwiej osoby są tam zawsze bardziej zżyte i ,,oswojone społecznie". W Łodzi są albo dresy albo studenciaki rozmawiające o pierdółkach filozoficzno,humanistyczno,historycznych itp. Ja mam zawsze z tym problem bo nie należe do żadnych z nich wręcz bycie w jakiejś "grupie" by się nie szwędać samemu uważam za debilizm. Wszyscy których znałem z mojej grupy rozjechali się po świecie ostatnim którego widziałem był kolega mieszkający we Frankfurcie i to na jego pogrzebie jak wuj mnie do niego zabrał z Dusseldorfu.

Sortuj wg