Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 03 sie 2014, 17:25
Bonus napisał(a):Chyba większości facetom chodzi o "kobietę do seksu"? Teraz są takie czasy.
Na wszystkich portalach randkowych, pełno facetów szuka kobiet, w celach seksualnych, dla przyjemności. To jest głupie i chore, ale tak jest i ja tego nie zmienię.
Poza tym, nie jeden facet wie o tym, że dużo jest kobiet, które też same się pchają do seksu, oferują seks, czasem też za pieniądze, a faceci to wykorzystują. Jak widzą, że to są lafiryndy, które same są chętne, nie szanują swojej godności, wartości, to co im zależy wykorzystać takie, tylko do seksu? To niestety tak jest, że jak takie kobiety nie będą się same szanowały, nie będą miały własnego zdania, to też nie będą szanowane przez facetów. Ja bym tutaj nie skrytykował tylko tych facetów, ale też i takie kobiety.

Bonus Ty sie nigdy nigdy nie zmienisz
Aranjani

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 17:26
Bonus napisał(a):Chyba większości facetom chodzi o "kobietę do seksu"? Teraz są takie czasy.
Na wszystkich portalach randkowych, pełno facetów szuka kobiet, w celach seksualnych, dla przyjemności. To jest głupie i chore, ale tak jest i ja tego nie zmienię.
Poza tym, nie jeden facet wie o tym, że dużo jest kobiet, które też same się pchają do seksu, oferują seks, czasem też za pieniądze, a faceci to wykorzystują. Jak widzą, że to są lafiryndy, które same są chętne, nie szanują swojej godności, wartości, to co im zależy wykorzystać takie, tylko do seksu? To niestety tak jest, że jak takie kobiety nie będą się same szanowały, nie będą miały własnego zdania, to też nie będą szanowane przez facetów. Ja bym tutaj nie skrytykował tylko tych facetów, ale też i takie kobiety.

Bez przesady. Wbrew pozorom kobietę tylko do seksu, na jeden numerek czy jedną noc wcale nietrudno znaleźć. Ale potem jest raczej niesmak niż przyjemność. Ja nie chcę kobiety do seksu, chcę partnerki, kogoś kto byłby obok, rozumiał mnie i kochał
Nicholas1981

przez mark123 03 sie 2014, 17:27
Bonus napisał(a):To jest głupie i chore

Jeśli chodzi o modę na seks, to zgadzam się.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 03 sie 2014, 17:28
mark123 napisał(a):

bo seks jest zajebisty :mrgreen:
Aranjani

przez Michuj 03 sie 2014, 17:29
przereklamowany zdecydowanie ;)
Loża szyderców

przez mark123 03 sie 2014, 17:33
Aranjani napisał(a):
mark123 napisał(a):

bo seks jest zajebisty :mrgreen:

Dla większości chyba tak. No ale to, że seks stał się modą jest po prostu głupie. Wiele osób ulega modzie i dostaje chorej fiksacji na punkcie seksu.
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 17:37 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez inspektor_erektor 03 sie 2014, 17:35
mark123, jesteś wycięty z kontekstu ziom... :roll: chodzisz na jakąś terapie? badał cie ktoś?

przez Bonus 03 sie 2014, 17:39
Ja się nie muszę zmieniać...a dlaczego? Bo ze mną jest w porządku. No ale, pewnie mi tu, niektórzy w to nie uwierzą??
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez Aranjani 03 sie 2014, 17:40
mark123 napisał(a):Dla większości chyba tak. No ale to, że seks stał się modą jest po prostu głupie. Wiele osób ulega modzie i dostaje chorej fiksacji na punkcie seksu.

czyli jesli ktos lubi seks jes sfiksowany?

/cenzura/ to ja jestem sfiksowana :hide: :mrgreen:
Aranjani

przez carlosbueno 03 sie 2014, 17:44
Aranjani napisał(a):
mark123 napisał(a):Dla większości chyba tak. No ale to, że seks stał się modą jest po prostu głupie. Wiele osób ulega modzie i dostaje chorej fiksacji na punkcie seksu.

czyli jesli ktos lubi seks jes sfiksowany?

/cenzura/ to ja jestem sfiksowana :hide: :mrgreen:

Życie w dobrowolnym celibacie to jest fiksacja ja niestety jestem mocno i trwale zafiksowany. :twisted:
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 03 sie 2014, 17:44
Ja nie widzę nic złego w "seksie bez zobowiązań", ale na pewnych zasadach i ustaleniach. Natomiast, ktoś kto się pieprzy, wszędzie i nie wiadomo z kim po to, by mieć tylko przyjemność, to nie jest to dla mnie fajne, ani ciekawe.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

przez carlosbueno 03 sie 2014, 17:47
Wbrew pozorom kobietę tylko do seksu, na jeden numerek czy jedną noc wcale nietrudno znaleźć.
W manii na pewno nie trudno i dla przeciętnego zdrowego psychicznie faceta też , ale dla nieśmiałego, zakompleksionego, niedoświadczonego znalezienie nawet na jedną noc to może być nie do przeskoczenia.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 03 sie 2014, 17:54
Doberman napisał(a):Widzę że pierwsi do wyśmiewania osób wypowiadających się w tym temacie, są ci, którzy są obecnie w szczęśliwym związku. Godna pożałowania postawa.

Oni są syci i głodnych nie rozumieją.

-- 03 sie 2014, 17:55 --

Nameless napisał(a):
jednemu wolno wiecej a drugiemu mniej, bo sie przypadkowo urodził z waginą albo penisem ?

A co jedno ma z drugim? Nawiązujesz tu do zupełnie innych zagadnień. Oczywiście, że kobieta mająca wielu partnerów będzie "puszczalska". Kobieta ma takie uwarunkowania biologiczno- społeczne aby być wybredną co do partnera. Wybierać najlepsze partie aby potomstwo miało jak największe szanse. Tak było od wieków i dalej funkcjonuje. Facet natomiast ma ruchać wszystko co wpadnie mu w ręce i nie odstrasza go aparycją, chociaż i na to jest alkohol. Więc każde odstępstwo od reguły będzie co najmniej dziwne.

Czasy się zmieniają,ludzie też.

-- 03 sie 2014, 17:56 --

Bonus napisał(a):Ja nie widzę nic złego w "seksie bez zobowiązań", ale na pewnych zasadach i ustaleniach. Natomiast, ktoś kto się pieprzy, wszędzie i nie wiadomo z kim po to, by mieć tylko przyjemność, to nie jest to dla mnie fajne, ani ciekawe.

A ja jakoś nie trafiam na takie kobiety,co by chciałby seksu bez zobowiązań.

przez Nicholas1981 03 sie 2014, 18:04
carlosbueno napisał(a):
Wbrew pozorom kobietę tylko do seksu, na jeden numerek czy jedną noc wcale nietrudno znaleźć.
W manii na pewno nie trudno i dla przeciętnego zdrowego psychicznie faceta też , ale dla nieśmiałego, zakompleksionego, niedoświadczonego znalezienie nawet na jedną noc to może być nie do przeskoczenia.

No ok, w manii... Weź uzbieraj kasę i idź do burdelu, bo jak znajdziesz sobie w końcu podobną sobie nieśmiałą, zakompleksioną, niedoświadczoną to będzie klops a nie seks
Nicholas1981

Sortuj wg