Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Adam Smith 08 lis 2012, 03:08
Snejana, Nie spodziewałem się , że siostra wie kiedy odbywa się liga mistrzów :shock: :D
w sumie racja , tylko żeby nie chrapał , bo jak się zgra z futrzakiem to nie wytrzymam :? :D

siostrawiatru, ja dzięki youtubowi nauczyłam się ciasta piec ;)

Teraz się o tym dowiaduje :D
Adam Smith

przez Snejana 08 lis 2012, 03:11
Tomcio Nerwica, no ten sezon oglądam twardo :D widzisz, ilu rzeczy Ty o siostrze jeszcze nie wiesz :P
iii o tych ciastach to nie było do brata, brat nic nie wie :D
zainstaluje sie wpiwnicy drzwi dźwiekoszczelne czy jak sie na nie mowi i niech sobie tam chrapie do woli :D :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Stylow 08 lis 2012, 03:14
Bożebożebożebożenko, co ja tu jeszcze robię? :d witam ^^
Stylow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 08 lis 2012, 03:15
Villain, ooo witaj :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Stylow 08 lis 2012, 03:18
Snejana, co słychać w wielkim świecie tęczy i kucyków? :D
Stylow

przez Snejana 08 lis 2012, 03:20
Villain, Ty mi powiedz :D

przez Adam Smith 08 lis 2012, 03:22
Snejana, Własnie jak Ezil strzelił bramkę , to usłyszałem krzyk zadowolenia , ale myślałem że to sąsiad , a nie siostra :D :P
gdybym wiedział , że siostra potrafi ciasta piec , to bym wybłagał sernik a nie jadł zupki chińskie :roll: :P
a tego księcia to lepiej sobie odpuścić , bo po co ma " być żeby być " będzie bezproduktywny jak go przywiążemy do kaloryfera i będzie go trzeba karmić do tego :D
Adam Smith

przez Stylow 08 lis 2012, 03:24
Snejana, nie mam czasu, siły, ochoty. W szkole cienko, smutno, życie towarzyskie to jakaś odległa przestrzeń, nie śpię jak widać a muszę wstać za 3.5 godz. Fajnie jak widać. Nw czemu mam tu jeszcze konto ale się jakoś ucieszyłam, że udało mi się zalogowac. Teraz Ty. :F
Stylow

przez Snejana 08 lis 2012, 03:26
Tomcio Nerwica, a żeby brat wiedział, że to ja byłam :D ale ogólnie to nie mówmy o Ezilu bo włosy obciął i popadł u mnie w niełaskę :mrgreen:
moge zrobić sernik ale bez sera tylko z kocią karmą :lol: no chyba że brat poleci po niego awione... a nie, nic nic... z kocią karmą będzie :D
ale fajnie tak mieć księcia za zakładnika :D :D tylko rzeczywiscie... zapomnielibysmy o nim i umarby tam biedak z głowu... albo z szedł by na zawał gdyby uslyszalam moje krzyki w czasie meczu :D

-- 08 lis 2012, 02:29 --

Villain, no ja muszę wstać za 4,5 godziny ale wole siedziec na forum i film ogladać :D Jak już mam to streścić tak jak Ty, to życia towarzyskiego prawie nie mam, na studiach raz mam zapał to sie ucze cala noc raz zlewam wszystko.... ogolnie to raz dobrze, raz źle, ale nawet jakoś nie narzekam, życie zawsze toczy się dalej ;)
Zaglądaj tu do nas jak najczęściej ;)

przez Monar 08 lis 2012, 03:34
Też muszę wstać za 4h :great:
Monar

przez Adam Smith 08 lis 2012, 03:34
Snejana, Ale wytrzesz został , a włosy mu odrosną :mrgreen:
z kocią karmą :? ale ja chciałem taki normalny sernik zrobię wszystko ( prawie wszystko ) za niego :P co mam zrobić ? :D
w sumie z tym księciem to nie taki głupi pomysł :D ciekawe na ile go wycenią szejkowie :P
Adam Smith

przez Stylow 08 lis 2012, 03:35
Snejana, w skrzynce u admina leży wypowiedzenie. Od niego zależy jak długo.tu zabawie. ;p

-- 08 lis 2012, 02:36 --

Monar, tyle wygrać :D GDZIE TE MOJE WAGARY.

-- 08 lis 2012, 02:37 --

Tomcio Nerwica, CZE-EŚĆ.
Stylow

przez Snejana 08 lis 2012, 03:38
Monar, :great: śpi tylko plebs, my gadamy na darkach :D :D
Tomcio Nerwica, no to dopóki mu nie odrosną to będzie w niełasce, niech lepiej przemyśli swoje zachowanie :mrgreen:
hmmm brat zrobi prawie wszystko za sernik? oo to prawie jak ze złotą rybką spełniającą życzenia, muszę to przemyśleć by nie zmarnować okazji :D
szejkowie? na pewno nie tyle, co za mnie :D :D ale jak go sprzedamy to może na pół ferrari starczy?

-- 08 lis 2012, 02:38 --

Villain, cofnij to wypowiedzenie. chcesz tracić rozmowy z nami, wariatami? :D

przez Stylow 08 lis 2012, 03:40
Snejana, tyle przegrać :D zobaczymy ile wytrzymam. Potem założe noooowe konto se. xd
PS. Aleś Ty wyładniała. O.o

-- 08 lis 2012, 02:42 --

Będę sir śmiać jak nie wstane Xd
Stylow

Sortuj wg