Listy do św. Mikołaja

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Listy do św. Mikołaja

przez magdalenabmw 15 lis 2009, 23:30
Nocka napisał(a):
Speer napisał(a):Spędzić z kimś święta

Myslisz o konkretnej osobie czy Nie masz calkiem z kim? :(

Chciałam o to samo zapytać.

Nocko- ja patrzę na moją mamę...i wtedy wiem, że można wszystko. Ona była w ciąży, sama, bez nikogo, bez domu i bez pracy. A dziś-20lat póżniej, ma dom, firmę, nowe audi i mądre dzieci.
Wystarczy chciec. Mówię oczywiscie czy da radę samemu zarobic czy liczyc na cud.

Ja powtarzam słowa mojej mamy:
Normalny człowiek zakłada sobie, że chce osiągnać w życiu tyle (i pokazuje na palcach 5cm) - osiąga z tego połowę i ma tyle (pokazuje 2,5cm). Ty dziecko załoz sobie tyle (pokazuje 10cm) a jak osiągniesz połowę (pokazuje 5cm) to i tak będziesz mieć tyle co normalny człowiek założył sobie jako maksium.
I to moje motto.
magdalenabmw

przez Speer 16 lis 2009, 00:26
magdalenabmw napisał(a):
Nocka napisał(a):
Speer napisał(a):Spędzić z kimś święta

Myslisz o konkretnej osobie czy Nie masz calkiem z kim? :(

Chciałam o to samo zapytać.

Nocko- ja patrzę na moją mamę...i wtedy wiem, że można wszystko. Ona była w ciąży, sama, bez nikogo, bez domu i bez pracy. A dziś-20lat póżniej, ma dom, firmę, nowe audi i mądre dzieci.
Wystarczy chciec. Mówię oczywiscie czy da radę samemu zarobic czy liczyc na cud.

Ja powtarzam słowa mojej mamy:
Normalny człowiek zakłada sobie, że chce osiągnać w życiu tyle (i pokazuje na palcach 5cm) - osiąga z tego połowę i ma tyle (pokazuje 2,5cm). Ty dziecko załoz sobie tyle (pokazuje 10cm) a jak osiągniesz połowę (pokazuje 5cm) to i tak będziesz mieć tyle co normalny człowiek założył sobie jako maksium.
I to moje motto.

Nie mam całkiem z kim. Ale nie istotne.
Ja sobie założyłem że osiągnę jeszcze więcej. Że wykorzystam swoje życie w 100%. Że zrobię więcej niż inni. Narazie te 5cm osiągnąłem. Jeżeli chodzi o pieniądze, to mam, ale nie jestem szczęśliwy.
Speer

przez magdalenabmw 16 lis 2009, 00:28
Bo niestety kasa to nie wszytsko. Ja też cisnę moje życie jak cytrynę. Ale poza pieniędzmi stawiam też na rodzinę w sumie rodzina przedewszystkim. Szkoda, że tak daleko mieszkasz, zaprosiłabym Cie na Święta (chociaż jeszcze sama nie wiem gdzie je spędzę).
Nie masz naprawdę nikogo bliskiego?...
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Speer 16 lis 2009, 00:56
Co najwyżej znajomych, nawet nie wiem czy bary będą otwarte.
Speer

przez linka 16 lis 2009, 10:05
Czy wy naprawdę wszędzie musicie robić offtop..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 16 lis 2009, 10:18
przykre to jest ze sa ludzie ktorzy musza spedzic swieta same. chociaz patrzac na moja rodzinechyba tez wolalabym spedzic je sama niz z nimi, te sztuczne usmiechy, nieszczery lzy i wzruszenie, chwilowa uprzejmosc...

Speer, musisz koniecznie przyjechac na spotkanie forum ktore organizujemy wlasnie w okolicach swiat. bedziesz mogl sie spotkac z nami i mam nadzieje milo spedzic czas ;)
Paranoja

przez magdalenabmw 16 lis 2009, 12:34
linka656 napisał(a):Czy wy naprawdę wszędzie musicie robić offtop..... :-|

Oj nie czepiaj sie, Święta idą :P I już nie jesteś modem.
magdalenabmw

przez linka 16 lis 2009, 15:58
Jak narazie jestem jeszcze pełnoprawną użytkowniczką tego forum i drażni mnie to, że często w tematach jest bajzel....bo co innego odejść od tematu i wstawić jakieś dygresje a co innego robić tu czat, bo chciałabym przeczytać "co tam sobie ludzie chcą dostać od świętego mikołaja" a natykam się na 2 stronicowe wynurzenia, które pewnie są interesujące i miło byłoby je przeczytać ale, czy tu jest na to miejsce?
to tylko moje prywatne zdanie - więc nikt się z tym zgadzać nie musi. :D

ps. Nie czepiam się, tylko to się staje uciążliwe.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Speer 16 lis 2009, 20:01
linka565 przepraszam już nie będę
Speer

przez unhealthy 16 lis 2009, 22:17
O o o.! To jaaa, ja bym chciała od Ukochanego Świętego jakiś trafiony kupon w totolotka - dla rodziców. Oczywiście. :twisted:
unhealthy

przez magdalena031083 17 lis 2009, 15:31
Chciałabym żeby wszystkie dzieci miały Święta ,spokojne i szczęśliwe ,bo często bywa inaczej .
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez Shade 17 lis 2009, 20:51
a ja bym chciała .. jakąś ciepłą posadkę na pół etatu :roll:
And you can see my heart beating
You can see it through my chest
And I'm terrified but I'm not leaving
Know that I must pass this test
So just pull the trigger

przez Donkey 19 gru 2009, 19:03
A ja bym chciala dostać kopaaa energii ! Patent na to żebym zawsze była radosna i szczęśliwa!!

przez magdalenabmw 19 gru 2009, 19:06
Donkey napisał(a):A ja bym chciala dostać kopaaa energii ! Patent na to żebym zawsze była radosna i szczęśliwa!!

"Drogi Święty Mikołaju, przynieś mi worek Prozacu. No, może być Xanax jeśli Ciebie też dosięgają cięcia budżetowe... ;) "

[Dodane po edycji:]

p.s. Poczytajcie sobie listy dzieci do Mikołaja, ciekawa lektura:
http://listydomikolaja.parafie.com.pl/

"św mikołaju chciał bym ayś przyszedł wcześniej nirz 24 gródnia. Prosze abyś przyniusł prezenty dla mnie mamy i taty. Dla mnie miesz świetlny elektroniczny dla
mamy eko papieros dla taty odmrażacz do samochodu i płyn do spriskiwazcy." :mrgreen:
magdalenabmw

Sortuj wg