Skocz do zawartości
Nerwica.com

Listy do św. Mikołaja


luthien

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie teraz sie wybieram do sklepu po coś. Mam jakieś 2km z buta do centrum handlowego. Ogólnie jestem przerażona Wigilią nadal, czuję mdłości jak o tym myślę i mam dziwne przeczucie że i tak sie wykręcę jakąś chorobą i nie pojadę do rodziny... Mam ochotę mokrą głowę wystawić za okno żeby mieć gorączkę 39 stopni na święta, wiem że głupie ale nie mam innego pomysłu a nerwica mnie pożera...

 

Co do przecen- nad morzem w połowie sierpnia są przeceny takich marek jak Cropp, House itp o 50% a często o 90%. Sorry za OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 27 grugni w Zarze sie rozpoczynaja przeceny :)

o widzisz, chyba sobie wezmę urlop kto pierwszy ten lepszy :) potem co lepsze kąski już wykupione.

 

Magda, pomysł z mokrą głową raczej nie bardzo, jak nie chcesz jechać to po prostu nie jedź! Ale przecież sama w domu tez nie zostaniesz? Pojedź na krótko i tyle?

 

[Dodane po edycji:]

 

właśnie widzę że mój post wdarł się w temat "komercjalizacja świąt" cóż chyba mnie to dotyczy :) ale co tam, raz w roku jak mogę rodzinie coś dać, zwłaszcza jako mikołaj można sobie pozwolić, bo wręczanie prezentów osobiście jest bardziej zobowiązujące (odbiorca się poczuje zobowiązany drogim prezentem) a od mikołaja nie wie od kogo dostał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakito- a co ja rodzicom powiem? Oni moją nerwicę uważają za faneberie... A jak będę chora to sami do mnie przyjadą na chwile, udam że śpie, mój facet da im prezenty i tyle... Sama nie będę. Ech.. ja już widzę siebie jak wpadam przy stole albo jeszcze w aucie w panikę i uciekam do domu w histerii.. jaka siara....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jak nie przyjedziesz to wtedy uwierzą że to nie fanaberie. Ale na zapas może się nie martw, dlaczego masz dostać ataku siadając przy stole? Bo może oni są tacy wyluzowani a ty masz problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey- jest, ale trzeba iść jak tylko sie wyprzedaż zacznie :smile: No i fakt że to same letnie i wiosenne ubrania, ale też torby i buty. Ja tam zawsze sie obkupuję :mrgreen: A Zarę też lubię, chyba też zawitam na te wyprzedaże... Tak teraz myślę- ciągle robię zakupy przez Allegro, na takich normalnych to już ze 2 lata nie byłam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×