Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

przez ~Maja 19 paź 2006, 17:35
Makcia, nie miałam pojęcia, że przez to mógłby pogorszyć Ci się humor! A pozatym to że też jestem tak jakby witającą, więc idę Cię powitać. ;) Ależ i tutaj też mogę. :D Cześć i miło mi będzie Cię poznać :)

A moje odczucia co do tego forum nadal są b. pozytywne i takie pozostaną.
Pozdrawiam!
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez Makcia 19 paź 2006, 20:24
Witajcie:) Dzięki serdeczne od razu mi lepiej ;) aż spadł mi kamień z serca że jednak ktoś mnie tu troszke lubi:)...a tak poważnie ciesze sie że was poznałam:)..pozdrawiam serdecznie

przez kings 19 paź 2006, 21:36
Ja swojego pierwszego posta natychmiast skasowałam bo był do bani i nikt mi nic nie odpisał :oops: przez co się załamałam ;) i napisałam jeszcez raz i wtedy już poszło.
Więc to może to stałych bywalców: odpisujcie nowicjuszom bo zagubieni, nie wszyscy ale jednak.
Pa
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Toshiro 19 paź 2006, 21:49
Makcia napisał(a):Witajcie:)..no to mnie to teraz tak troszke przykro jest.....bo ja również uważam że to wspaniałe forum które skupia bardzo serdeczne osoby..ale na moje "cześć" odpowiedziały "tylko" dwie osoby...(God's i Gusia których uwielbiam;) )...czuje sie troszke pokrzywdzona:)))..pozdrawiam wszystkich

Makcia stało się tak zapewnie ze względu na to iz rozmowa między Tobą a God's Top 10 była bardzo zażyła i nikt nie chciał przeszkadzać. Wiele wątków wygląda tak że dialog prowadzą jedynie 2 osoby. Teraz skoro udzielasz się mocniej na forum zostanie to pewnie dostrzeżone i nadrobione. W każdym bądź razie... Witaj serdecznie Makciu. :smile:
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez atrucha 19 paź 2006, 22:06
Makcia!!!! Qrcze..czytam i lubię Twoje teksty.. :D
Cześć! ;)
Przyjaciel forum

przez atrucha 20 paź 2006, 00:44
Toshiro napisał(a):To jest bodajże najserdeczniejsze i najpożytecznejsze forum które widziałemw życiu, a widziałem wiele... To taka samo napędzająca się (no prawie) perpetum mobile. Namacalny przykład tego, że z własnej katastrofy można zbudować coś pięknego. Niech mi ktoś powie, że w tym przypadku nerwica nie była błogosławieństwem... I tak w to nie uwierzę. :roll:

To chyba najładniejsze słowa do tej pory wypowiedziane na temat naszego forum.. :!:

Toshiro! Jestem z Ciebie dumna 8) ;)
Przyjaciel forum

przez Makcia 20 paź 2006, 09:16
Cześć:) Toshiro moja zażyłość z God'sem wypłynęła prawdopodobnie z tego że nikt inny nie "chciał mnie słuchać":) już ja sie wam przypomne nic sie nie martwcie. Teraz jak przyjęliście mnie "do swego grona" to bede sie udzielać ;) Atrucha dzięki za słowa wsparcia szczególnie po mojej dzisiejszej niewyspanej nocy;).. do usłyszenia Kochani...

przez gusia 22 paź 2006, 03:26
Byłam tu już...ale to było na poczatku sierpnia.
Makciu kochana ja też nie miałam kontaktu z nikim z forum ,dzisiaj sama wiesz że jest inaczej :P
Piszę,bo .....bo kurcze dziś mogę powiedziec z cała pewnością że to forum otworzyło mi "okno na świat".
Kochani naprawdę strasznie Wam dziękuję za to że jesteście(choc szczerze mówiąc wolałabym aby Nas wszystkich tu nie było).
Ech....mam doły....wybaczcie chaotycznośc tego postu,powiem tyle-nie znam Was ale dzięki Wam istnieję........dziękuję....
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez bedlambloke 22 paź 2006, 03:29
Ciesze sie ze to forum istnieje.
Z czasem samo sie rozwinie w cos jeszcze lepszego, tak samo jak wikipedia.
Kazda nowa osoba na forum buduje spolecznosc oraz przyczynia sie zwiekszenia naszej wrazliwosc oraz poziomu wiedzy.
Kocham was!:D

Re:

przez Ysa 23 paź 2006, 09:44
To forum jest świetne.
Ysa

przez Makcia 23 paź 2006, 13:21
Cześc dołączam sie do stwierdzenia że to "forum jest świetne' ale to wam już mówiłam..Gusia nie martw sie...Dzięki wam pokonuje trudności dnia codziennego...coraz częściej myśle o tym że jednak 'przeżyje":)..pozdrawiam

przez Poetka 25 paź 2006, 10:08
Ta-ak.
Żyję się z dnia na dzień. Ja umarłam osiemnastego lutego 2006 roku o 17.06.

przez meskalina 02 lis 2006, 23:31
Dla mnie najcenniejsze jest to, ze mozna znalezc odpowiedzi na wiele pytan, wystarczy tylko dobrze poszukac. Odpowiedzi o tyle sa cenne, ze plyna prosto z zycia, a nie od madrych "doktorow". Dzieki wam po pierwsze jestem swiadoma tego co mi jest, na co mam uwazac i na czym sie koncentrowac zeby sobie pomoc, a po drugie ustrzegliscie mnie przed wmowieniem mi przez jedna "pania psycholog", ze moim problemem zyciowym jest alkohol, a nie zadna depresja.
Wszystkich cieplo sciskam.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

Sortuj wg