Dopalacze

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Dopalacze

przez wiejskifilozof 08 maja 2015, 19:53
Szogun to był generał Koziej.On nie kandyduje :D Nieważne, kto zwalczy te dopalacze.PIS czy PO.Oby zniknęły.

Dopalacze

przez Kalebx3 08 maja 2015, 19:59
Oby zniknęły.

jak patałachy z PO będąz nimi walczyć to nigdy nie znikną,,,a Szogun jest tylko jeden i kit mu w dupe
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez huśtawka 08 maja 2015, 21:53
A ja uprzejmie przypominam że to wątek o dopalaczach a nie o wyborach i o tym kto wygra,czy PiS czy PO.Możecie nie brudzić ten wątek polityką?
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dopalacze

przez wiejskifilozof 09 maja 2015, 14:57
To Kalebx zaczął :mrgreen: ja nie.
Ja od dopalaczy trzymam się z daleka.

Dopalacze

przez gandalf8 15 maja 2015, 14:32
Nie ma takiego prawa, aby kogoś zmusić.

Dopalacze

przez Kalebx3 15 maja 2015, 15:37
Nie ma takiego prawa, aby kogoś zmusić.

w moim przypadku jest to prawo zwane GŁUPOTĄ i KRETYNIZMEM NAŁOGOWCA !
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Dopalacze

przez wiejskifilozof 14 lip 2015, 09:54
Zrównanie dopalaczy z narkotykami i walka z nimi, jest jak najbardziej słuszna.

Dopalacze

przez alone05 15 lip 2015, 22:28
Ja słyszałam, że w ostatni weekend do szpitali w Katowicach trafiło prawie 200 osób odurzonych dopalaczem o nazwie "Mocarz". Czytałam o tym na stronach plotkarskich.

Dopalacze

przez ugh 15 lip 2015, 22:29
Walta z tym jest idiotyzmem. Za duzo rzad wydaje na to pieniedzy w porownaniu z korzysciami. To nie zalezy od dostepnosci dopalaczy a od ludzi ktorzy chca je brac I tyle. To jak z choroba - gdy jestes chory, to leczysz zrodlo choroby a nie jej skutet I tak samo powinno byc z uzywkami - zrodlem tutaj sa ludzie, ktorzy chca je brac a jieCi, ktorzy chca sprzedawac. Niech sobie ludzie biora I umieraja, to jedt ich wolny wybor I nikt nie powinien miec prawa za nich decydowac bo podobno kazdy czlowiek jest wolna jednostka I ma prawo decydowac sam za siebie.
ugh

Dopalacze

przez bonsai 15 lip 2015, 22:55
Ja optowałbym za tym, żeby konsumenci dopalaczy płacili za swoje późniejsze leczenie w szpitalach. W telewizorze pokazywali niektórych gości, którzy to wzięli i wylądowali na łóżeczku z kroplówką. Wielkie, łyse chłopy, z tępym wzrokiem, bez żadnych oznak inteligencji. Jeśli już trzeba ich ratować, to przynajmniej niech za to zapłacą.
bonsai

Dopalacze

przez ugh 15 lip 2015, 23:03
Dokladnie, tak jak mowi bonsai - za akcje po przedawkowaniu dopalaczy, narkotykow itp. taka osoba powinna potem zostac obciazona kosztami hospitalizacji. Na izbie przhjec czasem trzeba czeksc wiele godzin na przyjecie bo sor zawalony jest zapijaczonymi I zacpanymi gowniarzami lub tepakami bo ich przywiozla karetka wiec maja pierwszenstwo. A normalny, uczcisy czlowiek jest gorzej traktowany od takiej patologii.
ugh

Dopalacze

przez ktochcesz 04 sie 2015, 20:48
Dopalacze beda i tak dalej legalne.. to jest tak jakby ktos wypil domestosa i ktos co to wytworzyl ma byc karany.. na etykietach dopalaczy pisze ze nie do spozycia i wrazie czego szybki kontakt z lekarzem ! a substancje sa legalne i nic z tym panstwo nie zrobi.Ale oni wola dopalacze ofiary niz legalna marchiuane co zero zgonow i leczy raka ! Dopalacze uzalzeniaja silnie psychicznie i poto ludzie sa uzalezni bo nie wytrzymuja psychicznie.. dlatego co zrobić to tylko na detox pojsc tam pomoga a pozniej juz nie cpac tego gowna pozdro.Jedna osoba z mojego osiedla zmarla... a kolejne 10 ma zaburzenia psychiczne i dalej to cpaja.. nie wiem jak idzie takie gowno cpac to juz lepiej chyba amfetamine cpac niz dopalacze.Lekarze mało wiedza o dopalaczach a o narkotykach duzo.A kazdy dopalacz na innego wplywa inaczej i na mozg.Wiec najlepsze rozwiaznie to detoksykacja.Pozdro i trzymajcie sie ! A po detoxie jak nie dasz rady trzymac abstynecji to osrodek leczenia uzaleznien :) Lepiej to niz cpac to gowno i czekac na smierc.

Dopalacze

przez ktochcesz 04 sie 2015, 20:51
Ugh dobrze mowisz ale wiesz moze wszyscy sa uzaleznieni to nie jest takie latwe jak ci sie mowi jesli nie byles uzalezniony od czegos to nie wiesz jak to jest to zwykle cierpienie.Wiem ze jeden dostał ze na odzial tam bo spozyl mocarza i wyszedl i za 3 dni trafil znow bo znow to cpal? To powiedz mi co on ma w mozgu? wedlug mnie byl silnie uzalezniony od tego.. a tacy lekarzy w szpitalach nic nie wiedza jak to leczyc bo maja mala wiedze.Niz o alkoholu np.

Dopalacze

przez Evia 04 sie 2015, 20:52
ktochcesz napisał(a):Dopalacze beda i tak dalej legalne.. to jest tak jakby ktos wypil domestosa i ktos co to wytworzyl ma byc karany.. na etykietach dopalaczy pisze ze nie do spozycia i wrazie czego szybki kontakt z lekarzem ! a substancje sa legalne i nic z tym panstwo nie zrobi.

Czyżbyśmy się znali? ;) Jakiś czas temu wypowiedziałam bardzo podobne zdanie, tylko zamiast domestosu użyłam słowa kret :P

Sortuj wg