Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dopalacze


Monar

Rekomendowane odpowiedzi

 

PS. Dopalacze to tylko jeden ze środków odurzających, z których ta osoba korzysta.

 

 

Podziwiam, że jeszcze ktoś na tyle nie myśli, że poszukuje wrażeń w dopalaczach, nie wiem czy istnieje większy syf, to już chyba lepiej szukać bielunia w lesie czy zaopatrywać się u kolegi z blokowiska ... dopalacze=arcysyfff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie dziwie się czemu tak dużo o dopalaczach mówią w TV. Skoro tyle osób od nich umiera, to warto z tym gównem walczyć.

Smutne jest to, że wiele dzieci je bierze i naraża swoje zdrowie i życie. Na szczęście mnie ten problem nie dotyczy, bo jedyne co brałem to psychotropy i przy nich zostanę, bo boję się narkotyków i innych wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopalaczy są tak samo wyniszcające i uzależniające jak narkotyki. Dlatego każda osoba, która ma z nimi problem powinna poddać się terapii.

Wiele osób nie wie gdzie się udać z takim problemem. Ja mogę polecić dom-Rehab. Jest to ośrodek leczenia uzależnień- mają tam wielu specjalistów którzy wiedzą jak podejść do problemu i jak pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swoją już dawną jazdę na dopach, mój pierwszy raz wyglądał tak że nabyłem, 2g czegoś, spodobało mi to dorzuciłem 10g. Ten dop był dosyć słaby, ale tak mnie uzależnił psychicznie że owe 10g poszło w jednym ciągu. Nie mogłem przestać, kiedy dawka przestawała działać musiałem wrzucać dalej. Nigdy więcej już tego nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopalacze to najgorsza i najniebezpieczniejsza opcja, znam przypadki osób , które nie były od niczego uzależnione, a wzięły dopalacze z ciekawości i o mało nie straciły życia. Trzeba leczyć nie tylko osoby przyjmujące te substancje ale także osoby , które tym handlują i narażają innych nawet na utratę życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renata31,

DOKŁADNIE !!!

Dopki to KURES_TWO jakich mało .

Można się pomylić na nich za pierwszym ,,, a zarazem ostatni raz w życiu .

Narkotyki to przy tym mały pikuś .

Powinni się za to wziążć ( Państwo ),,,iz tego co słysze to się biorą i bardzo dobrze !!!Żeby gówno nie zabijało więcej ludzi .

Słyszałem ,że w USA 15 osób( studentów ) wzięło jeden dopalacz i nabawili sie trwałego parkinsonizmu . Było to ponad 10 lat temu !!! Szok !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę określenia "dopalacze." To nic innego jak RC - Research Chemicals. Analogi nielegalnych narkotyków. Więc wszystko zależy jaka to substancja. Mamy odpowiedniki amfetaminy, kokainy, opiatów, marihuany czy LSD i wiele więcej. Więc uogólniając "dopalacze" tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi.

 

Aczkolwiek używałem różne RC przez wiele lat i nie polecam. Pogorszyły mi tylko nerwicę i stany lękowe. Szczególnie stymulanty z analogów kokainy. (Np. mefedron, etylon etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno nazwać to odpowiednikami czy analogami tych prawdziwych substancji. Są tak zmodyfikowane, że to są już raczej wynalazki na potrzeby popytu, a ten o dziwo jeszcze trzyma poziom.

Wszystkie są brudne, no chyba że ktoś ma labo i umie sobie sam syntetyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mostko,

---tak Cię silnie pochłonęła miłość nieodwzajemniona do Apapów ?

ale przez dłuższy czas

---liczony zapewne w latach ;)

--- bo to się zwykle tak zaczyna,,,,

specjalnie dla mostko, na Vivat :great:

 

wsłuchaj sssię w słowa , a tam gdzie "dziewczyna" wstaw sobie Tram-polina :lol:,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dopalaczami trzeba uważać, ale są i takie, po których można przeżyć coś odmiennego. Oczywiste jest również to, że producenci mają za zadanie wmówić nam stan, w którym będziemy, tylko że niektóre z substancji mają specyficzne działanie. Największą wadą dopalaczy jest to, że są niewiadomą. Z tego względu najlepiej zapytać się osób, które już brały i ewentualnie potem spróbować. Jak się uzależnimy, to nawet nie będziemy wiedzieć do końca, od czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba być idiotą żeby dopalacze brać :mrgreen:

Przecież jest tyle innych substancji, które powodują lepsze samopoczucie, że aż szok :shock:

Dopalacze to jakby mix tych substancji, tylko że droższe - mała zawartość wartościowych narkotyków + szkodliwe rzeczy takie jak zmielone szkło, trutka na szczury i wiele innych.

 

Końcowy efekt - produkt o zawyżonej cenie z małą ilością prochów psychoaktywnych, ze zbyt dużym dodatkiem gó*na, zażywając takie coś, czeka nasz szybki szpital, a w dalszej kolejności zgon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są łatwiej dostepne stąd ich popularność, poza tym w wielu szkołach unika się rozmowy o konsekwencjach i zazywania a jak się rozmawia to są to bardziej prelekcja nauczyciela niż pogadaki z których młodzież może cos wynieść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×