Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dopalacze


Monar

Rekomendowane odpowiedzi

od 1 czerwa 2015 większośc tego pierdoooooooooooooooooooooolonego góóóóóówna będzie zdelegalizowana .

W KOŃCU !!!

Minął rok od trzydniowego "tańca" z tym pierdoleeeństwem, pierdutetem szatana , a ja jeszcze miewam ataki lęków po tym ściwerwie . Ale i z tego się wygrzebię ,,,,

Handlarze śmierci wypie---rdalać z POLSKI !!! RC KUT---ASY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

W Polsce obowiązuje ustawowy zakaz wytwarzania i wprowadzania do obrotu (sprzedaży) środków zastępczych(dopalacze).Większość tego świństwa już jest objęta kontrolą prawną tylko co z tego kiedy i tak można to bez trudu kupić pod tytułem "Amulet życia" czy "Podpałka do pieca o kolorze niebieskim"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są ludzie,często bardzo młodzi.Którzy nie mogą bawić się bez dopalaczy. I to jest tragiczne.

 

Mam to w dupie ,że nie mogą sie bawić inaczej niż bez gówna .

Od tego jest Państwo ,żeby chronić tych debili przed złymi wyborami , ,, a w przyszłości dozgonnym wypłacaniu renty inwalidzkiej .

Tysiące lat nie było na świecie duposraczy i ludzie sie bawili ( wystarczył alkohol ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są ludzie,często bardzo młodzi.Którzy nie mogą bawić się bez dopalaczy. I to jest tragiczne.

 

Mam to w dupie ,że nie mogą sie bawić inaczej niż bez gówna .

Od tego jest Państwo ,żeby chronić tych debili przed złymi wyborami , ,, a w przyszłości dozgonnym wypłacaniu renty inwalidzkiej .

Tysiące lat nie było na świecie duposraczy i ludzie sie bawili ( wystarczył alkohol ) .

Państwo o.k ale nie tylko przecież Państwo.Nie zrzucajmy całą odpowiedzialność za to co zażywają nasze dzieci Państwu.Rodzice wychowują dzieci,nie Państwo.W pierwszej kolejności rodzice powinni się wyedukować i potrafić trzymać rękę na pulsie,mieć dobry kontakt ze swoim dzieckiem.Przecież nie wszyscy młodzi ludzie sięga po dopalaczy lub innego gówna-jakaś przyczyna musi być..Poza tym o.k-Państwo zabroni sprzedaż dopalaczy.Sprzedaż narkotyków też jest zabroniona i co?Dilerzy nadal zarabiają niezłą kaskę na tym.

A co z nadużyciem i odurzaniem się lekami dostępnymi bez recepty w celach "rekreacyjnych" ,z których korzystają nawet dzieci z podstawówki-Aviomarin(przy zażyciu około 20 tabletek doprowadza do halucynacji wzrokowych,słuchowych i węchowych,a do skutków ubocznych i zagrażających życiu należą stany lękowe,psychozy i ...delirium).Albo Acodin(Paracetamol+Kodeina)-lek dostępny bez recepty,którego nadużycie prowadzi do efektów podobnych po marihuanie,a sam Paracetamol w wysokich dawkach prowadzi do niewydolności wątroby.I jeszcze kilka przykładów mogę przytoczyć..Chodzi o to ,że nawet jeśli dana substancja zostanie zakazana,to tu kończy się rola Państwa, jeszcze ewentualnie edukowanie społeczeństwa i nic więcej.

Myślę że młodzi zaczynają "zabawę" z dopalaczami nie tylko dlatego że im się bardzo nudzi i nie mają nic innego do roboty.Często biorą bo nie radzą sobie z życiem na wysokich obrotach,z nadmiarem obowiązków,a nie mają z kim o tym porozmawiać,bo rodzice zabiegani i zapracowani na trzech etatach jednocześnie...Problem z dopalaczami to nie jest tylko problemem Państwowym,ale problemem społecznym.Dlatego co raz częściej powstają warsztaty dla rodziców,który mają za cel uświadomić rodziców,na których uczy się jak nie stracić kontakt z dorastającym nastolatkiem,jak udzielić nastolatkowi wsparcia emocjonalnego,jakie są działania "nowoczesnych" substancji psychoaktywnych,bo widać że z tym jest problem.Dodatkowo jest edukacja w szkołach.I dopiero wspólnymi siłami można byłoby coś osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki kiedyś w 2010 roku byłem kozak ,,, byłem , bo juz nie jestem . :?

Szedłem miastem któregoś razu popołudniu ,nagle słyszę jakieś podniesione głosy ,,,a tu dewotki procesją uliczną idą (z przodu policja autem i ztyłu też ta sama obstawa ),

Idą i modlą sie Różańcem z księdzem o zdelegalizowanie dopalaczy . Smiać mi się chciało z nich ,że hej ,,, intencje sobie znalazły .

Teraz to bym razem z Nimi poszedł w pierwszszym rzędzie , w dodatku ten megafon " na tyczce " to bym trzymał księdzu jak najwyżej . Miały babki rację i wiedziały o co prosic Boga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest Państwo ,żeby chronić tych debili przed złymi wyborami , ,, a w przyszłości dozgonnym wypłacaniu renty inwalidzkiej .

Nie, Państwo powinno zajmować się globalnie ważnymi sprawami dla kraju, mnie to óno obchodzi co robią jacys gówniarze ze swoim życiem więc dlaczego mam "płacić" podatki na walkę z dopalaczami?

Człowiek nie powinien byc z każdej strony ograniczany, każdy powinien mieć swój wybór. A tyle pieniędzy ile rocznie idzie z budżetu na walkę z narkotykami (mówię głównie o zielsku i dopalaczach), to jest masakra i po co to, skoro i tak przynosi to niewielki skutek? Dla mnie to co piszesz, to zamach na wolność wyboru człowieka. A renta, cóż - powinny być świśle określone zasady, że jeśli uszczebek na zdrowiu wyniknął z własnej winy a nie osób trzecich bądź naturalnie, to taka osoba nie powinna renty dostawać, podobnie ma się sprawa z ośrodkami leczenia uzależnień, które nie powinny być sponsorowane z budżetu państwa. Dajmy ludziom wreszcie wolną wolę a nie wieczne zakazy, nakazy, ograniczenia bo niby dlaczego do tej pory nie zostały zdelegalizowane papierosy i alkohol hmm...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 1 czerwa 2015 większośc tego pierdoooooooooooooooooooooolonego góóóóóówna będzie zdelegalizowana .

W KOŃCU !!!

Minął rok od trzydniowego "tańca" z tym pierdoleeeństwem, pierdutetem szatana , a ja jeszcze miewam ataki lęków po tym ściwerwie . Ale i z tego się wygrzebię ,,,,

Handlarze śmierci wypie---rdalać z POLSKI !!! RC KUT---ASY!!!

Na szczęście delegalizacja dopiero 1. lipca, więc jeszcze trochę Cię handlarze śmierci powkurwiają :lol: . Chemicy również nie śpią i bezustannie będą nas raczyli nowymi substancjami, nauka jest potężna, Alhamdulillah.

 

Tysiące lat nie było na świecie duposraczy i ludzie sie bawili ( wystarczył alkohol ) .

Wspaniała, bezpieczna i pożyteczna zabawa, nie muszę chyba rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×