Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez buraczek58 05 gru 2014, 18:37
Och, Andrzejku, przesłałeś dla Oli piękny utwór (wersji z tekstem nie znałam). Jak ja go kocham, chociaż mogłabym znienawidzić, bo słuchałam tego całymi nocami,przez ścianę, kiedy mój synek zaczął "poszukiwania" siebie i walkę ze światem. To był początkowy okres jego zawirowań (potem przyszła fascynacja Jackiem Kaczmarskim i doświadczenia z narko. Kaczmarskiego do dziś nie znoszę) "Do kołyski" Dżemu, mimo , że z nowym wokalistą (ale ze starym świetnym Jerzym Styczyńskim), jest cudowne. Mnie rozkłada na łopaty i bardzo wzrusza, mam ten utwór w ulubionych na Youtube i czasem do niego wracam, nie za często, bo, mimo wszystko przypomina mi smutne czasy, ale czasem też, o dziwo, cudownie mnie nastraja.
Kurcze, zasmarkałam się :)

przez Przemek_44 05 gru 2014, 19:28
Ho ho ho..wszystkie dzieciaki!! Czy byliście grzeczne ostatniego roku??!..A jest tu gdzieś taka grzeczna Arashka co przykładnie się uczy i chodzi na te same wykłady po 3 razy ?! A buraczek i Andrzej?? A Addictgirl?

mikolaj.gif

-- 05 gru 2014, 20:05 --

Arashka A to prezencik dla mojej forumowej ulubienicy co to zawsze pogodna, nigdy się nie kłóci, a zawsze łagodzi..ah ah..ah. :105:

p.s. kupiłem dwa, bo nie wiedziałem który się spodoba :mrgreen:

seksowny_mikolaj.jpg

pr-300x288.jpg

-- 05 gru 2014, 20:07 --

[quote="Przemek_44"]Ho ho ho..wszystkie dzieciaki!! Czy byliście grzeczne ostatniego roku??!..A jest tu gdzieś taka grzeczna Arashka co przykładnie się uczy i chodzi na te same wykłady po 3 razy ?! A buraczek i Andrzej?? A Addictgirl?

mikolaj.gif
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez buraczek58 05 gru 2014, 20:08
Ja!, ja! byłam grzeczna , kochany Mikołaju :mrgreen: Zerkam, co masz w worku, pieska mam (8-grudnia minie rok , jak jest z nami, małżowinek go znalazł jako szczeniaczka wyrzuconego na ulicę, kotka mam też , i też jako znajdę, jeszcze mam dwa żółwie, jakby co..miśki pluszaki moja psinka powybebeszała już dawno . Trąba, to ja sama jestem :P .Gdybyś mógł sprawić, Mikołaju, to pragnę, żeby wszystkie pieski i kotki ( i inne zwierzątka) na tym świecie znalazły kochających ich ludzi, bo sama takie przygarniam i szukam dla nich domków. No i jeszcze, żeby wszystkie istoty na tej ziemi były zdrowe i szczęśliwe, my! , my! też. A dla siebie.....tez poproszę, żeby było pięknie jak zawsze. I może jakąś wróżkę- sprzątaczkę, żeby odgruzowała mi chałupkę ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Przemek_44 05 gru 2014, 20:10
Orzesz w mordę! :time: , coś pomieszałem, Mikołaj miał być na początku postu :bezradny: sorry..

-- 05 gru 2014, 20:19 --

buraczek58 Oczywiście, mówisz, masz.. :great:

279837.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Arasha 05 gru 2014, 21:13
Przemek_44, Ty już dobrze wiesz, który mi się spodoba mój forumowy ulubieńcze :105: ( Za ten drugi w łeb ! - no chyba, że impotent - sprawdzałeś ? )
Ty prezenty dostałeś wczoraj, bo tak się dopominałeś, że chciałam mieć trochę spokoju ( ale w sumie dobrze zrobiłam - kiedyś Ci to wyjaśnię :mhm: )

Nie ... raczej nie wygląda na impotenta :?

I tak wolę Ciebie :angel:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Przemek_44 05 gru 2014, 21:21
Arasha Nie spodobał Ci się piesek??! :roll: tylko ten pan? Oj Arashka, Arashka..Ty psie na facetów! :mrgreen:

Mój blog o lekomanii.

przez Arasha 05 gru 2014, 21:29
buraczek58 napisał(a): pieska mam (8-grudnia minie rok , jak jest z nami, małżowinek go znalazł jako szczeniaczka wyrzuconego na ulicę, kotka mam też , i też jako znajdę, jeszcze mam dwa żółwie, jakby co..miśki pluszaki moja psinka powybebeszała już dawno

Toż to całe zoo :shock: ... brakuje Ci tylko Arashy :yeah:

buraczek58 napisał(a):Trąba, to ja sama jestem :P

To już wiemy :mrgreen:

buraczek58 napisał(a):No i jeszcze, żeby wszystkie istoty na tej ziemi były zdrowe i szczęśliwe, my! , my!

Ja się dołączam do tego koncertu życzeń :P

Mikołaju wracaj :comone:

Arashka chce jeszcze koło zamachowe 18 min / dzień :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez buraczek58 06 gru 2014, 14:14
Przemku, jak Ty to zrobiłeś, wprawdzie chciałam wróżkę sprzątającą, ale ta sierotka też mi się podoba. :mrgreen: Dzięki wielkie, toż ta chłopczyna ogarnie mi cała chałupę, z takim namaszczeniem czyści podłogę, to i pościera wszelakie kurze :D

przez Arasha 06 gru 2014, 14:19
buraczek58 napisał(a):Przemku, jak Ty to zrobiłeś, wprawdzie chciałam wróżkę sprzątającą, ale ta sierotka też mi się podoba. :mrgreen: Dzięki wielkie, toż ta chłopczyna ogarnie mi cała chałupę, z takim namaszczeniem czyści podłogę, to i pościera wszelakie kurze :D

Z takim tempem to w sam raz na Wielkanoc :mrgreen:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Michuj 06 gru 2014, 15:00
tydzień bez kodeiny...
Loża szyderców

przez Arasha 06 gru 2014, 15:07
resilient napisał(a):tydzień bez kodeiny...

:brawo:
A bezno bierzesz ? Jak się czujesz ?

-- 06 gru 2014, 14:09 --

buraczek58 napisał(a): A tak nawiasem, pośledziłam Cię troszkę i już wiem, skąd ten nick , nie dziwie się, chłopak rozgrzewa lepiej, niż puchaty kocyk :mrgreen:

O żesz Ty ! Zdemaskowała mnie :hide: Ale nie da się ukryć, że Arashek wyjątkowy jest i taki klimat potrafi stworzyć, że nawet najbardziej skwaszoną Arashkę rozrusza :lol:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

przez Michuj 06 gru 2014, 15:27
Arasha, biorę, bez tego to cholernie ciężko by było. Jeszcze z tydzień i wyjdę na prostą.
Loża szyderców

przez JERZY62 06 gru 2014, 15:31
Kodeina

Nie wiedziałem co to takiego.
♪♪♪

przez Michuj 06 gru 2014, 15:48
tzn wyjdę na prostą z kodeiną. Benzo jeszcze trochę. Nie śpieszy mi się. Natomiast wydawanie z 2000 - 2500 zł miesięcznie na kodę jest mało przyjemne.
Oczywiście nie jest to powód rzucenia, tylko jeden ze skutków ubocznych brania.

-- 06 gru 2014, 15:49 --

JERZY1962, i lepiej nigdy nie sprawdzaj co to.
Loża szyderców

Sortuj wg