Zdrada i jej konsekwencje

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Zdrada i jej konsekwencje

przez Korba 27 lis 2008, 01:53
Hmmmm jakby to powiedzieć... w tym wieku faceci to... długodystansowcy :mrgreen:
Korba

przez bee84 27 lis 2008, 17:26
Ridlic ... a ile chciałbyś mieć lat? 20? ... 40?
... przecież wiek między 25 a 30 jest chyba najlepszy ze wszystkich ... przynajmniej wg mnie ;)

przez betty_boo 27 lis 2008, 17:37
tak, to bardzo dobry wiek dla faceta, ze sie tak wlącze w rozmowe;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 27 lis 2008, 18:50
Jest na tyle młody żeby sie powygłupiać i na tyle dojżały, że przeważnie wie czego szuka w życiu :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez cadarxx 27 lis 2008, 22:27
Ridllic napisał(a):Cad ale co ma kasa do tego i tak zauważyłem że jak jestem w towarzystwie starszych znajomych to dziewczyny mają mnie za przytulankę a nie za poważnego gościa :roll:

Bardzo dużo, bo większość kobiet w wieku 30-40 lat ma już co najmniej jedno dziecko, więc faceta bez dochodu na dłuższą metę nie będą chciały, a jedynie na krótki romans. Wogóle to nie wiem po co sobie robić problemy z wiązaniem się ze starą, dzieciatą kobietą, skoro można mieć młodszą, bezdzietną i stworzyć z nią własną rodzinę.

Jaki jest idealny wiek dla faceta to na to zależy pod jakim kątem rozpatrujemy.

przez Ridllic 28 lis 2008, 01:41
bee84, 18 optymalnie wszystko od nowa można by było rozegrać :roll:

cadarxx, hehe Cad to tak jak ja bym się postawił w sytuacji tych kobiet i był w jakiś sposób gorszy bo też mam córkę a ,że w życiu się komuś nie ułożyło to naprawdę czasami nie nasza wina ;) a poza tym czy dziecko=problem :?:
Ridllic

przez cadarxx 28 lis 2008, 02:35
Ridllic napisał(a): hehe Cad to tak jak ja bym się postawił w sytuacji tych kobiet i był w jakiś sposób gorszy bo też mam córkę a ,że w życiu się komuś nie ułożyło to naprawdę czasami nie nasza wina ;) a poza tym czy dziecko=problem :?:

Ja nie mówię, że są gorsze, bo powody rozwodu mogły być różne, jednak w życiu bym się nie zdecydował na związek z dzieciatą kobietą. Z tego może wyniknąć mnóstwo problemów jak choćby to, że taka starsza, posiadająca dzieci kobieta może po prostu nie chcieć nowych, a wychowanie cudzych bachorów to nie jest szczyt moich marzeń. Nawet jeśli taka kobieta będzie chciała mieć z Tobą dzieci, to pojawi się kolejny problem- jej dziecka NA PEWNO nie pokochasz tak jak własnych i NA PEWNO jej dziecko to odczuje. Zapewne wielu powie, że by kochało wszystkie dzieci tak samo, ale mówić to jedno, a uczucia to drugie. To jest tak samo jakby ktoś powiedział, że macochę pokocha tak jak kochał swoją rodzoną matkę a przecież każdy wie, że tak się nie stanie.

No i ogólnie po co sobie robić problemy już na starcie? W życiu każdy ma wiele problemów, po co sobie stwarzać kolejne już na samym starcie?

przez namiestnik 28 lis 2008, 02:42
Skąd ta pewność?

przez scrat 28 lis 2008, 02:44
Bo miłość nie wybiera... :)
Przyjaciel forum

przez Ridllic 28 lis 2008, 04:43
cadarxx napisał(a):
Ridllic napisał(a): hehe Cad to tak jak ja bym się postawił w sytuacji tych kobiet i był w jakiś sposób gorszy bo też mam córkę a ,że w życiu się komuś nie ułożyło to naprawdę czasami nie nasza wina ;) a poza tym czy dziecko=problem :?:

Ja nie mówię, że są gorsze, bo powody rozwodu mogły być różne, jednak w życiu bym się nie zdecydował na związek z dzieciatą kobietą. Z tego może wyniknąć mnóstwo problemów jak choćby to, że taka starsza, posiadająca dzieci kobieta może po prostu nie chcieć nowych, a wychowanie cudzych bachorów to nie jest szczyt moich marzeń. Nawet jeśli taka kobieta będzie chciała mieć z Tobą dzieci, to pojawi się kolejny problem- jej dziecka NA PEWNO nie pokochasz tak jak własnych i NA PEWNO jej dziecko to odczuje. Zapewne wielu powie, że by kochało wszystkie dzieci tak samo, ale mówić to jedno, a uczucia to drugie. To jest tak samo jakby ktoś powiedział, że macochę pokocha tak jak kochał swoją rodzoną matkę a przecież każdy wie, że tak się nie stanie.

No i ogólnie po co sobie robić problemy już na starcie? W życiu każdy ma wiele problemów, po co sobie stwarzać kolejne już na samym starcie?

no to jeżeli kobiety tak myślą to jestem upieprzony na całej linii (czyt.Rid będzie już zawsze sam :mrgreen: ) ale wiecie co nie przejmuje się ważne że mam fajną córę :!: a nóż się znajdzie jakaś kobieta która się nie boi takiego "problemu" na samym starcie :roll:

Ps. Namietny no jak to kolega stwierdził to problem więc użyłem takiego sformułowania chyba widzisz ,że dla mnie to nie żaden problem tylko szczęście po tym jak pisze o małej terrorystce :mrgreen:
Ridllic

przez namiestnik 28 lis 2008, 05:36
Problemu? Rid co Ty piszesz?

przez Pstryk 28 lis 2008, 10:01
Ka_Po, namiętny ma już idealną partnerkę :mrgreen: :lol:

A co do dzieci z poprzednich związków - bożżżżżż, czemu winne są dzieci, żeby sprawiały komuś problem :!: :!: :!: Jeśli ktoś się tym wymawia, to ja bym się zastanawiała, jakim jest człowiekiem...
Pstryk

przez betty_boo 28 lis 2008, 10:16
zgadzam sie z pstryk, dzieci nigdy nie są problemem i na pewno tylko ubogacaja swoich rodzicow i ucza ich cech potrzebnych w zwiazku!

poza tym, dzieci sa w domu rodzinnym do 18 czy nawet 25 roku zycia a zwiazek moze trwac nadal!

przez suzak29 28 lis 2008, 10:37
witajcie
Ja mam dwoje diabełków hheh jedno z mojego pierwszego związku,a drugie z zwiazku mojego meża :D Dzieci kochamy tak samo i nie rozrózniamy MOJE TWOJE wszystkie dzieci są nasze :mrgreen:
Co ciekawe obydwoje maja tak samo na imie :mrgreen: jeden blondyn drugi brunet...
zgadnijcie jak na nich wołamy??? :mrgreen:
Nie musze być idealna,wystarczy,że jestem wyjątkowa:)XD

Sortuj wg