Kontakt w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kontakt w związku

przez Kiya 22 cze 2013, 00:23
vifi, większość opisów z tego artykułu nie pokrywa się wcale z moją sytuacją. Ale sam problem - tak, chyba tak...

Ja tylko chcę, żeby ktoś się o mnie starał... Żeby okazywał, że mu zależy... Jeśli zależy...
Czy to tak wiele...?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Kontakt w związku

przez kornelia_lilia 22 cze 2013, 18:17
Kiyuś, ale ofilcjanie jesteście już parą, tak? Zdradzisz, jak go poznałaś i kto zainicjował kontakt?

Dobrze, że mówisz mu wprost o swoich potrzebach... nie masz wyjścia... czas pokaże... pokaż, że Ci zależy, ale niech on wie, że poza nim masz także swoje życie... zbyt szybkie i silne przywiązanie kobiety może faceta przestraszyć, traci swoją 'wolność', niech się oswaja w swoim tempie... nic na siłę.

Calineczka1990, można spytać, jak się poznaliście?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Kontakt w związku

przez Kiya 22 cze 2013, 20:16
kornelia_lilia, nie ma czym się chwalić, znamy się z portalu randkowego. I niby jesteśmy parą, ale wcale się tak nie zachowujemy. Tzn. on mnie tak nie traktuje.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kontakt w związku

przez rotten soul 22 cze 2013, 21:03
Kiya napisał(a):kornelia_lilia, nie ma czym się chwalić, znamy się z portalu randkowego. I niby jesteśmy parą, ale wcale się tak nie zachowujemy. Tzn. on mnie tak nie traktuje.

Z którego jeśli można wiedzieć? Ostatnio założyłem (totalnie bez przekonania) konto na jednym z nich, więc może w celu zwiększenia szans założę jeszcze gdzieś. Tak jak kornelia_lilia też jestem ciekawy, kto zainicjował. W jaki sposób też chciałbym wiedzieć, bo mam z tym ogromne problemy. :(
rotten soul

Kontakt w związku

przez Kiya 22 cze 2013, 21:27
rotten soul, nie pamiętam, kto zainicjował. To nie było nic typu "o boże, boże, jesteś taki wspaniały/wspaniała, koniecznie muszę cię poznać" :P Poza tym - serio? Szukasz porad w wątku "problemy w związkach"? To chyba raczej kiepskie miejsce...

Sortuj wg