złamanie psychiczne

Inne zaburzenia.

złamanie psychiczne

przez Joahim161 03 wrz 2010, 19:26
Witam, chyba tu juz kiedys pisalem posta. Mam poważny problem, wydaje mi sie że sie złamałem psychicznie, wszystko zaczeło sie juz dawno od kiedy zostałem pobity, wydaje mi sie ze wtedy zaszły jakies zmiany w mozgu, zaczełem palic trawe która mnie strasznie zamulila, pomogla mi dziewczyna która sie we mnie zakochała, zaczeło sie układac, czułem energie czułem ze zyje, no ale nie wszystko sie zawsze dobrze konczy, ona odeszla a ja znow zaczelem palić i znowu zamulilem, wiem zrobiłem błąd który mnie moze kosztowac wszystko, ale jestem tylko czlowiekiem nie zapominajcie i jak kazdy popelniam bledy. Na ta chwile nic nie ogarniam, jestem otępiały strasznie, wydaje mi sie że dziwnie mrugam oczami, tak jak by pekła mi psyhika, ledwo widze obraz, poniewaz mam male źrenice, od stresu wydaje mi sie pogorszyl mi sie strasznie wzrok, a moze od tego zmulenia i depresji w jakiej bylem długi i w jakiej jestem teraz kazdego dnia. Prosze nie szydzcie ze mnie zdaniami w stylu że narobiłem sobie lipy przez dragi bo to swiadczy tylko o waszym podejsciu do problemow ludzi, jesli wiecie jak mogl bym znowu odzyc i normalnie fukncjonowac prosze dajcie mi jakies wskazówki, dziekuje.
Ostatnio edytowano 04 wrz 2010, 10:45 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: temat przeniesiono do działu "pozostałe zaburzenia"

Re: złamanie psyhiczne

przez Pasman 03 wrz 2010, 19:51
No to biegusiem do szpitala.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Joahim161 03 wrz 2010, 20:32
masz na mysli psyhiatryczny?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zenonek 03 wrz 2010, 21:53
Joahim161,

A moze masz zapalenie teczowki, albo inna chorobe oczu co powoduje , ze zrenice sie nie zwezaja?

Idz do lekarza psychiatry lub/i okulisty.

przez zagubiony83 04 wrz 2010, 10:38
ja mam podobnie tez zle widze bola mnie oczy z nerwow i ze zmeczenia jakby ,to depresja zaczi leczyc sie antydepresantami choc mi narazie nic nie pomaga , tez gorzej jakbym widzial bola mnie oczy i mam ciagle stan znurzenia i zamulenia jakby , mam tak juz 9 miechow... obcenie zaczynam brac 3 rodzaj lekow i jak zwykle nowe nadzieje ale nadzieje szybko pryskaja... :why: chcesz to napisz do mnie na gg 9440382 porownamy objawy

[Dodane po edycji:]

u okulisty tez bylem to nic zoczami to od psychiki czyli deprecha.. nie idz do okulisty to nic nie da idz do psychiatry moja rada
EFECTIN ER-300 mg
WELLBUTRIN XR -150mg
MIRZATEN -45 mg
DEPAKINE CHROMO -1800mg

przez paradoksy 04 wrz 2010, 10:43
Joahim161, proponuję najpierw udanie się do lekarza rodzinnego i przedstawienie swoich dolegliwości, wtedy ten powinien skierować Cię odpowiednio do lekarza specjalisty. Może pomocna byłaby rozmowa z psychologiem, ale daj lekarzowi rodzinnemu o tym zadecydować; chociaż jeśli się uprzesz - do psychologa możesz iść na własną rękę.

Używki nie pomagają - wręcz potęgują różne objawy. Najlepiej daj sobie całkowicie z nimi spokój.

Pozdrawiam.
paradoksy

przez chojrakowa 04 wrz 2010, 23:12
paradoksy napisał(a):Używki nie pomagają - wręcz potęgują różne objawy. Najlepiej daj sobie całkowicie z nimi spokój.

I przysparzają nowych, mówię z doświadczenia... :roll:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Re: złamanie psychiczne

przez juz 05 wrz 2010, 05:01
Od stresu "oko wysycha":). Zobacz sobie np: reakcje najlepszych pokerzystów kiedy na stole jest dużo kasy i grają ryzykownie, musząc potem czekać na reakcje przeciwnika. Tak działa stres, a jego wystepowanie to kwestia mocno indywidualna
juz

Sortuj wg