Skocz do zawartości
Nerwica.com

złamanie psychiczne


Joahim161

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba tu juz kiedys pisalem posta. Mam poważny problem, wydaje mi sie że sie złamałem psychicznie, wszystko zaczeło sie juz dawno od kiedy zostałem pobity, wydaje mi sie ze wtedy zaszły jakies zmiany w mozgu, zaczełem palic trawe która mnie strasznie zamulila, pomogla mi dziewczyna która sie we mnie zakochała, zaczeło sie układac, czułem energie czułem ze zyje, no ale nie wszystko sie zawsze dobrze konczy, ona odeszla a ja znow zaczelem palić i znowu zamulilem, wiem zrobiłem błąd który mnie moze kosztowac wszystko, ale jestem tylko czlowiekiem nie zapominajcie i jak kazdy popelniam bledy. Na ta chwile nic nie ogarniam, jestem otępiały strasznie, wydaje mi sie że dziwnie mrugam oczami, tak jak by pekła mi psyhika, ledwo widze obraz, poniewaz mam male źrenice, od stresu wydaje mi sie pogorszyl mi sie strasznie wzrok, a moze od tego zmulenia i depresji w jakiej bylem długi i w jakiej jestem teraz kazdego dnia. Prosze nie szydzcie ze mnie zdaniami w stylu że narobiłem sobie lipy przez dragi bo to swiadczy tylko o waszym podejsciu do problemow ludzi, jesli wiecie jak mogl bym znowu odzyc i normalnie fukncjonowac prosze dajcie mi jakies wskazówki, dziekuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobnie tez zle widze bola mnie oczy z nerwow i ze zmeczenia jakby ,to depresja zaczi leczyc sie antydepresantami choc mi narazie nic nie pomaga , tez gorzej jakbym widzial bola mnie oczy i mam ciagle stan znurzenia i zamulenia jakby , mam tak juz 9 miechow... obcenie zaczynam brac 3 rodzaj lekow i jak zwykle nowe nadzieje ale nadzieje szybko pryskaja... :why: chcesz to napisz do mnie na gg 9440382 porownamy objawy

 

[Dodane po edycji:]

 

u okulisty tez bylem to nic zoczami to od psychiki czyli deprecha.. nie idz do okulisty to nic nie da idz do psychiatry moja rada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joahim161, proponuję najpierw udanie się do lekarza rodzinnego i przedstawienie swoich dolegliwości, wtedy ten powinien skierować Cię odpowiednio do lekarza specjalisty. Może pomocna byłaby rozmowa z psychologiem, ale daj lekarzowi rodzinnemu o tym zadecydować; chociaż jeśli się uprzesz - do psychologa możesz iść na własną rękę.

 

Używki nie pomagają - wręcz potęgują różne objawy. Najlepiej daj sobie całkowicie z nimi spokój.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od stresu "oko wysycha":). Zobacz sobie np: reakcje najlepszych pokerzystów kiedy na stole jest dużo kasy i grają ryzykownie, musząc potem czekać na reakcje przeciwnika. Tak działa stres, a jego wystepowanie to kwestia mocno indywidualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×