Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 18:40
jolantka, no to wymyśl sobie taki świat, puść wodze fantazji :105: Ja teraz bym chciała być w bezludnym miejscu, wokół piekne rosliny, drzewa, kwiaty, motyle i spiewające ptaki. Nie ma ani jednego człowieka tylko ja i natura. Jest ciepło, przytulnie, lekki wiaterek ehhh :105:

Myśli samobójcze

przez jolantka 14 paź 2012, 19:19
Myślę, myślę, ale to zaszło już tak daleko, że jedynie we śnie odnajduję jako taki spokój. Zachowując świadomość po prostu nie jestem w stanie się wyluzować. A pamiętam czasy, kilka lat temu wstecz, kiedy potrafiłam docenić kołyszące się na wietrze korony drzew, lekki wiaterek i takie pierdoły xD Człowiek się cieszył samym faktem życia. A teraz fakt życia jest sam w sobie tak bolesny, że najchętniej bym się go pozbyła. Ale chyba pójdę na terapię w piątek, czekam aż pani psycholog to potwierdzi, bo sa jakieś problemy z miejscem. Sama myśl, że jest szansa że tam pójdę daje mi jakiś cień nadziei.
jolantka

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 19:32
jolantka napisał(a): bo sa jakieś problemy z miejscem. Sama myśl, że jest szansa że tam pójdę daje mi jakiś cień nadziei.

to jest czego sie złapać to bardzo dobrze. Zawsze prędzej czy później znajduje się jakieś wyjście. Kiedyś wlazłam z kolezanką do labiryntu zrobionego z krzewów. Było słonecznie ale zimno. Krzewy były wysokie widziałam tylko głowę koleżanki. Każda szła swoim tempem i w pewnym momencie ona mi zniknęła, stawała na palcach i nie widziałam jej głowy. Zmarzłam ale szłam dalej, pogubiłam się i zaczęłam z lekka panikować, że nie wyjdę stąd, zimno mi, nikogo nie widzę, latam jak głupek i ciągle w jakies ślepe uliczki włażę. W końcu zawołałam ją - ona się odezwała i tak powolutku za jej głosem zbliżałam się do wyjścia. Nie było łatwo ale już byłam spokojna i zaczęłam się smiać że w ogóle spanikowałam (troszkę ale jednak) ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 14 paź 2012, 19:37
Chce umrzec :(
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez jolantka 14 paź 2012, 19:40
kaja123 napisał(a):
jolantka napisał(a): bo sa jakieś problemy z miejscem. Sama myśl, że jest szansa że tam pójdę daje mi jakiś cień nadziei.

to jest czego sie złapać to bardzo dobrze. Zawsze prędzej czy później znajduje się jakieś wyjście. Kiedyś wlazłam z kolezanką do labiryntu zrobionego z krzewów. Było słonecznie ale zimno. Krzewy były wysokie widziałam tylko głowę koleżanki. Każda szła swoim tempem i w pewnym momencie ona mi zniknęła, stawała na palcach i nie widziałam jej głowy. Zmarzłam ale szłam dalej, pogubiłam się i zaczęłam z lekka panikować, że nie wyjdę stąd, zimno mi, nikogo nie widzę, latam jak głupek i ciągle w jakies ślepe uliczki włażę. W końcu zawołałam ją - ona się odezwała i tak powolutku za jej głosem zbliżałam się do wyjścia. Nie było łatwo ale już byłam spokojna i zaczęłam się smiać że w ogóle spanikowałam (troszkę ale jednak) ;)

:) Niech to będzie dobrą metaforą..
Dobrze, gdybyśmy się wszyscy kiedyś śmiali, że było nam najgorsze w głowie i panikowaliśmy, wtedy kiedy będzie już wszystko w porządku. Bo przecież musi w końcu być!!!
jolantka

Myśli samobójcze

przez kaja123 14 paź 2012, 19:43
Dobrze, gdybyśmy się wszyscy kiedyś śmiali, że było nam najgorsze w głowie i panikowaliśmy, wtedy kiedy będzie już wszystko w porządku. Bo przecież musi w końcu być!!!
i tak bedzie nic nie trwa wiecznie ale sami musimy tez mieć w tym udział. Czasami bardzo błacha rzecz, prosty ruch może być kluczowy do zmiany.

Myśli samobójcze

przez madlen92 15 paź 2012, 10:02
kaja123, Widzę, że jesteś święcie przekonana o tym, że masz rację. Ale takie cytowanie niczego nie zmienia. To było zdanie jakiejś relacji, a nie żalenie się. Każdy kto pisze o swoich problemach na tym forum od razu się żali, na pewno nie. Na pewno większość chce się wygadać, poszukać zrozumienia itd., ale u mnie w tym wątku tego nie było. A tak po za tym mam cię przeprosić za to, że jestem odcięta od uczuć? Nie musisz mnie wprowadzać w poczucie winy. Aha i jeszcze jedno: jeśli istniałby wątek "Myśli quasisamobojcze" na pewno tam zamieściłabym swój wpis, zapewniam, by nie zaniżać problemu myśli samobójczych u innych ludzi.
madlen92

Myśli samobójcze

przez Saraid 15 paź 2012, 10:31
madlen92, Nie kłoćcie się mamy sobie pomagać a nie dołować sie wzajemnie ,nie odbieraj niczego jako ataku na siebie bo tak nie jest,każdy ma prawo się wypowiedzieć co mysli w temacie.
To prawda praca nad sobą jest niezbędna by coś osiągnąć.By lepiej się poczuć.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 17 paź 2012, 19:15
zmeczona zyciem
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez slow motion 17 paź 2012, 19:16
Lukrecja., walcz .
:nono:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Myśli samobójcze

przez Saraid 17 paź 2012, 19:20
Lukrecja chyba czasem każdy jest nim zmęczony ale ważne by się pomimo temu nie poddawać.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Lukrecja. 17 paź 2012, 19:25
Ja sie chce poddac, nie mam sil walczyc.moja choroba zniszczyla mi moja przeszlosc, nie umiem sie z tym pogodzic, stracilam tak wiele
Lukrecja.

Myśli samobójcze

przez Saraid 17 paź 2012, 19:41
Lukrecja., nie myśl o przeszłości jej już nie ma !ale masz przyszłośc skup się kochana na niej nie poddawaj się wiesz na to zawsze jest czas.
Saraid

Myśli samobójcze

przez Transfuse 17 paź 2012, 19:46
Lukrecja., <tulę>
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Sortuj wg