Programy w TV

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez shadow_no 18 kwi 2007, 19:00
Jak jest PO. :)
[url=http://www.shad.pl/komentarze.php?newsid=81]Wczoraj wyemitowany został odcinek rozmów w toku w którym brałem udział. Śmiało mogę powiedzieć, że stresowałem się oglądając go bardziej, niż kiedy byłem w studio. Teraz jestem już wyluzowany, i mogę obiektywnie ocenić jak to wyglądało z mojej perspektywy.

Bałem się przede wszystkim jak zostaniemy odebrani przez masy (bagatela, 3 mln widzów). Dzień się jeszcze nie skończył, lecz póki co dostaje same miłe wiadomości. Począwszy od krótkiego 'Gratuluje' po długie maile, w których widzowie dziękują, i życzą powodzenia. W realnym świecie również spotkałem się z serdecznością ludzi. Nie mówią o mnie jak o wariacie a bałem się, że tak może być.

Cieszę się, że tam byłem, cieszę się, że odcinek został odebrany tak a nie inaczej. Cieszę się, że mogłem wystąpić w programie Ewy razem z Ukochaną. ;*

Teraz czekam jeszcze na emisje programu 'Grunt to zdrowie' w TVN Style. Myślę, że będę oglądał go już z większym spokojem oraz mam nadzieję, że liczba papierosów wypalonych podczas emisji będzie znacznie mniejsza niż wczoraj. ;)

Dziękuje WAM wszystkim!!!
Indywidualnie dla: Dominika Z.; Aga R; Kamil W; Robert T; Użytkownicy forum.nerwica.com: hackthebrain; Lith; snaefridur; atrucha; 331ania; Piotrek; DarkAngel; didado1; gusia; Róża; MaRiAnEk; kikut; maiev; ostatnia; CIALO lice...; viper_88; kl I LC: Aga W; Klaudia N; Sylwia L; Damian S; Darek S; Artur K; Wojtek W. I wielknie tnx dla tych, których nie wymieniłem ze względu na krótką pamięć. :>[/url]
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez 331ania 18 kwi 2007, 19:12
My wszyscy razem i każdy z osobna też dziękujemy:)Jesteś wspaniałym człowiekiem czego nie da się ukryć tak na codzień jak i przed kamerami i tak też zostałeś odebrany ;) :smile:
ExModerator

przez gusia 18 kwi 2007, 20:51
shad niemogło byc inaczej ;)
....zadowalające również jest to że "realny" świat był przychylny,to cieszy ,byc może spotęguje większą tolerancję.
Pozdrawiam ciepło.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 18 kwi 2007, 21:00
Obejrzałem sobie wszystko jeszcze raz na spokojnie (wczoraj po południu nie miałem takiej możliwości). I wyszło naprawdę świetnie. Przede wszystkim Wy (trójka) wypadliście świetnie (co już pisałem). Pewnie się denerwowaliście. Tomek - pisałeś o trzęsawce - nic takiego nie było widać. Nikt z Was nie wyglądał na zdenerwowanych w najmniejszym stopniu. Na realizację też nie narzekam. Ewa Drzyzga wytworzyła nieco atmosferę zdziwienia (jakby to było jakieś zjawisko) lub czegoś w tym rodzaju, co mi się trochę nie podobało. Poza tym była ok (jak zawsze ;) ). Psychiatra powiedział też wiele mądrego, choć co niektóre słowa mogły być różnie odebrane (chodzi mi o "kalectwo"). Ale ogólnie wszystko wychodzi na duży + :D Pozdrawiam serdecznie :)
Przyjaciel forum

przez maiev 18 kwi 2007, 21:22
Mnie doktorek z tą fają wkurzał tak jakoś, ale nie dla doktorka to oglądałam więc...spokój. O tych kłach coś do tej dziewczyny powiedział głupiego..ale niech mu będzie...w końcu to on jest wyuczony. :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez IceMan 18 kwi 2007, 21:32
Trochę za bardzo faktycznie filozofował z tymi kłami i nie wiem, czy dobrze zrozumiałem tą jego przenośnię :P Ale poza tym wywarł na mnie dobre wrażenie.
Przyjaciel forum

przez maiev 18 kwi 2007, 21:42
Piotrek napisał(a):Ale poza tym wywarł na mnie dobre wrażenie.

heh no niby nie był jakiś bardzo denerwujący - ale ja to się zawsze czegoś czepić muszę :mrgreen:
"I need a new version of me..."

przez IceMan 18 kwi 2007, 21:53
Ja bym się tam kompletnie zająkał, zaczerwienił, a na finał chyba całkiem zaciął i nie był w stanie nic konkretnego powiedzieć. I z tego powodu, że tak sobie poradziliście podziwiam Was M,T,M :D
Ostatnio edytowano 18 kwi 2007, 22:05 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez snaefridur 18 kwi 2007, 22:02
Tego nie wiadomo ;).Człowiek w stresującej sytuacji czasem znajduje w sobie nowe siły.Faktem jest,że wypadliście świetnie :).
snaefridur

przez IceMan 18 kwi 2007, 22:12
MaRiAnEk napisał(a):Oczywiście, w odniesieniu do mojej hipochondrycznej obsesji też można doszukać się nowego znaczenie, ale to tak przy okazji

Chyba o to Szymborskiej nie chodziło ;)
A tak poza tym to może macie rację Kasia i MaRiAnEk, ale ja już w wielu sytuacjach sprawdziłem się z negatywnym skutkiem :/
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 18 kwi 2007, 23:50
Jeszcze raz gratuluje uczestnikom z naszego forum,rzeczywiście w ogóle nie było widać po nich strachu.Ja to bym chyba ze stresu nawet cześć Ewie nie powiedział.
Ten doktorek mnie troche wkurzał...
Ewa też była ok
W ogóle dzięki Wam może więcej ludzi nas zrozumie...
:)

przez samotny 19 kwi 2007, 15:17
Ja podobnie jak większość składam wielkie gratulacje!!!

przez nieudacznik 19 kwi 2007, 17:05
Gratulacje za odwage, chciałbym byc tak odważny jak Wy :)

przez IceMan 21 kwi 2007, 12:52
Grunt to zdrowie - Odcinek 5 - NERWICE

Premiera: 22 kwietnia - niedziela 10:00

Powtórki:

Poniedziałek 15:00, Wtorek 08:30,Wtorek 19:00, Środa 13:30, Czwartek 21:00, Czwartek 00:30, Piątek 16:30, Sobota 11:30.

Szacuje się, że co piąty Polak cierpi na zburzenia lekowe. To blisko 8 milionów osób. Najczęstszą przyczyną tych dolegliwości jest nerwica. W programie "Grunt to zdrowie" podejmiemy temat nerwic, fobii i natręctw. Zastanowimy się czy liczenie słupków i chodzenie tylko po białych pasach to już choroba czy tylko niegroźny nawyk? Dlaczego niektórzy boją się pająków? Czym jest gamofobia? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci: internista dr Piotr Pniewski oraz psychiatrzy dr Dorota Rosińska i prof.Bohdan Wasilewski.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:13 pm ]
Jeżeli ktoś nie ma TVN Style / czasu - wrzuciłem nagranie do netu:
Grunt to zdrowie - Odcinek 5 - NERWICE
Kod: Zaznacz cały
http://rapidshare.com/files/27302747/Grunt_to_zdrowie.wmv.html
Przyjaciel forum

Sortuj wg