Rezygnacja..?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Rezygnacja..?

przez arminn 13 paź 2015, 15:19
Byłam dziś u psychiatry. Wizyta trwała jakieś niecałe 10 min. I weź tu w takim czasie opowiedz co się zadziało w ciągu 3 miesięcy w Twoim życiu :roll:
Nie dostałam jak na razie zwolnienia. Wracam do Setaloftu. Tak, czy inaczej czuję lekki niedosyt po swojej wizycie. Jak zwykle "za lekko" mówiłam o swoich objawach :-|
Co będzie dalej, pożyjemy, zobaczymy...
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Rezygnacja..?

przez Morphine90 14 paź 2015, 12:17
No, 10 minut to Cię trochę z buta potraktował. Eh Ci ludzie. Najwyżej potem zmienisz gościa jak mu tak śpieszno kasę zarabiać.
Z tym łagodnym opisywaniem objawów, to chyba każdy ma problem. Zawsze jak zbliża się termin wizyty jakoś tak się lepiej czuję i myślę: e, znowu wyolbrzymiam, na pewno nie jest tak źle... I to nie tylko u psychiatry. Zobaczysz jak te leki podziałają i zdecydujesz dalej co z tym fantem, ważne, że coś w tym kierunku robisz.
Fear is the hand
that pulls your strings

Rezygnacja..?

przez filip133 14 paź 2015, 13:08
Eh, ten psychiatra to jakaś masakra.... :/ Chyba sam powinien się leczyć -.- Wiesz, niby powinnaś spróbować do innego pójść, ale pewnie to trudne... :/ Ty masz dużego pecha... <tuli>
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rezygnacja..?

przez arminn 14 paź 2015, 19:59
Morphine90 napisał(a):No, 10 minut to Cię trochę z buta potraktował. Eh Ci ludzie. Najwyżej potem zmienisz gościa jak mu tak śpieszno kasę zarabiać.
Z tym łagodnym opisywaniem objawów, to chyba każdy ma problem. Zawsze jak zbliża się termin wizyty jakoś tak się lepiej czuję i myślę: e, znowu wyolbrzymiam, na pewno nie jest tak źle... I to nie tylko u psychiatry. Zobaczysz jak te leki podziałają i zdecydujesz dalej co z tym fantem, ważne, że coś w tym kierunku robisz.

To akurat kobieta jest...
Kurcze, a myślałam że tylko ja mam taki problem. Rzeczywiście przed wizytą mnie natknęły takie myśli, że "jakby na chwilę jest mi lepiej, może jednak nie iść, może sama się wygrzebię.." itd.. :roll:
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Rezygnacja..?

przez filip133 14 paź 2015, 20:51
Ja tak miałem, że tak się czuję często źle, w sumie to sporo narzekam, przymulony jestem często... A do psychiatry poszedłem, mówię mu to, a on mi mówi że tak rześko się zachowuję, wesoło, inteligentnie :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg