Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

warrior11

Użytkownik
 • Zawartość

  1026
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. madelajn, Nie masz żadnych skłonności pedofilskich,cierpisz na nerwicę natręctw i to wszystko. A ci którzy odsyłają Cię do seksuologa niech lepiej dwa razy zastanowią się nad tym,co piszą.
 2. Mavis, Mimo wszystko spróbuj zadzwonić i się spytaj,gdzie najbliżej mogłabyś otrzymać pomoc dla siebie. Z tego,co wiem szpital psychiatryczny powinien Ciebie przyjąć,nawet jeżeli jesteś nieubezpieczona.
 3. Mavis, Nie bój się zadzwonić na infolinię,tam czekają ludzie,którzy rozumieją twoje problemy i na pewno Ci pomogą.Nie możesz pozostać z tym wszystkim sama,potrzebujesz wsparcia i pomocy psychologicznej. Spróbuj też rozejrzeć się za poradnią psychologiczną w swojej okolicy.Nie poddawaj się i walcz o siebie. Jeżeli ktoś na tym forum sprawia Ci problemy,napisz mi jego namiary na pw.
 4. Agnieszka 31, Jesteś młodą dzielną kobietą,która wiele wycierpiała.To normalne,że czasami masz już wszystkiego dosyć i masz prawo źle się czuć,ale nie wolno Ci się poddać.Zaakceptuj te chore emocje,ale nigdy im nie ulegaj, walcz o siebie i pamiętaj,że lepsze dni na pewno przyjdą.Dbaj o siebie i nie wiń sie za wszystko,ale ucz się postawy przyjacielskiej wobec samej siebie.
 5. warrior11

  koniec

  Agnieszka 31, Hey,to nie jest żaden koniec,odrzuć głupie plany,jutro też jest dzień i wiosna przed Tobą
 6. rozmarynka89, Posłuchaj,jesteś młoda,całe życie przed Tobą.To nie prawda,że nikt Ciebie nie chce i wszyscy Cię zostawią. Jeżeli nie masz wsparcia we własnym domu,spróbuj szukać go gdzie indziej .Nie bój się,bądź cierpliwa, próbuj teraz odkrywać wartość i piękno w samej sobie a miłość sama Cię znajdzie i przyjdzie taki czas,że staniesz się dla kogoś najważniejsza.
 7. paramparam, Uważaj na te chore myśli,nie wchodź w nie.Nawet,jeżeli jest Ci teraz bardzo ciężko,musisz to przetrzymać.
 8. antylopa, nie jesteś brudna,zostałaś bardzo skrzywdzona,ale to nie twoja wina.
 9. Gontareek, Zaburzony stan emocjonalny może "uroić" sobie bardzo wiele rzeczy,również takie,które opisujesz. Poczytaj też o mizofonii,być może Ciebie to też dotyczy.
 10. paramparam, Nawet,jeżeli trwały długo,to zawsze mijały i będą mijać,zaufaj mi.Obserwuj siebie,patrz ile kryzysów już pokonałaś,dasz radę i teraz. Po każdym kolejnym kryzysie stajesz się silniejsza,chociaż teraz tego nie czujesz.
 11. warrior11

  Czy to nerwica

  nat.alia, Tak,stres i przemęczenie mogą być jedną z przyczyn nerwicy.Jeżeli badania,które robiłaś nie wykazały żadnych innych schorzeń,to najprawdopodobniej cierpisz na nerwicę.
 12. paramparam, Jeżeli chcesz,to płacz.Nie ma w tym nic złego,masz prawo czuć się gorzej.Zaakceptuj ,że gorsze chwile,kryzysy będą przychodzić,ale pamiętaj wtedy,że one zawsze mijają i z czasem będą pojawiać się coraz rzadziej.
 13. madelajn, Tak, uważam,że jej nie zmolestowałaś..i katujesz się niepotrzebnie.
×