"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

przez GreenGo 06 gru 2010, 01:12
nerwicaman napisał(a):juz jedna dziewczyna mysli ze werbuje tutaj na forum dziewczyny do mojego haremu , balem sie ze zglosi internetowy gwalt
Wy wszyscy tu macie swoje haremy :?: :shock: , najpierw El Czupaczups się pochwalił, teraz ty, ja też chce jeden :why:

A poza tym, żeby nie było offtopa, źle się czuję. ;) / :(
GreenGo

przez *Monika* 06 gru 2010, 01:23
Panna_Modliszka napisał(a):Monika1974, a kto wie :mrgreen:

Musiałaś zdradzać!? ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez *Monika* 06 gru 2010, 01:27
Panna_Modliszka, ;)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bieszczadniczka 06 gru 2010, 02:36
Hehe, ładnie jęczycie :)

Ja spać znów nie mogę :/
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez sokol48 06 gru 2010, 07:28
MONIKA 1974. W tym utworze jest zawarte całe moje życie - miłość , cierpienie , ból , nadzieja........... Gitara po prostu płacze. CAMEL to moja ukochana grupa. Posłuchaj utworu ICE , po prostu perła . Ściska serce. Muzyka jest dla mnie WSZYSTKIM. Kolekcjonuje płyty od lat. Mam ponad 1200 pozycji............ Pozdrawiam.

przez nerwicaman 06 gru 2010, 08:30
Monika1974 napisał(a):nerwicaman, eeeeeeeee, nie gryzę ;)

Monika a jak ladnie poprosze :lol: :twisted:

GeenGo no jasne ze mamy :bezradny:... prawie Ci sie udalo mnie wkrecic,ze Ty nie masz swojego, wzialem Cie za dziwaka :pirate: . takie czasy pszyszly, kiedys wystarczylo miec dziewczyne, samochod i prace i byles gosc, a teraz jak nie masz przynajmniej 8 utrzymanek to jestes leszcz i ludzie na miescie wytykaja od pedalow :D ps. niech mi ktos jeszcze napisze, ze kobiety mala jedza to przesle rachunki z Biedronki :papa:

na koniec trzeba nad czyms zajeczec zeby nie zdenerwowac mojej ulubionej panny M, ktora zreszta ma bardzo niski prog lapania k.urwicy,oczywiscie to zart.wiec - mam guza na glowie bo jebnalem w przyczepke i troche boli, pale coraz wiecej, zepsuly mi sie glosniki w samochodzie i "zimny lokiec" traci swoj nastroj ;), i hit dnia nikt nie mial czasu sie ze mna napic :-|
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez bieszczadniczka 06 gru 2010, 11:11
Panna_Modliszka, od końca liceum (czyli 5 lat temu) miałam epizody (tydzień bezsenności, miesiąc spokojnego snu), potem systematyczne było coraz gorzej. Od ok. 2 lat bardzo źle sypiam, budzi mnie najmniejszy szelest albo w ogóle nie mogę zasnąć.
Psychiatra przepisała mi mirzaten, mam brać na noc, ale po tym, co przeczytałam tu na temat tego leku, stwierdziłam, że chyba jednak poczekam, aż Alventa zacznie działać i może będę spać normalnie. Mam też receptę na Nasen, ale to już chyba hardcore.. Nie wykupiłam nawet.
"Wszystko mnie boli, gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie"...
Sted.

przez coma 06 gru 2010, 13:14
niech ta męczarnia się już skończy :why:
jak ja nienawidzę swojego mózgu :why:
coma

przez lukasz1 06 gru 2010, 16:58
"To" znów wraca... Za każdym razem jest coraz gorzej. Już nie wiem co ze sobą zrobić. Nie mam siły pracować, czytać. Nie mam siły na nic.

przez kochanie 06 gru 2010, 19:12
nie wiem, czy już o tym wspominałam.... w każdym razie na pewno nie dzisiaj.... Jestem Beznadziejna i zawsze wszystko spieprzam. Kompletnie nic mi się nie chce.

przez *Monika* 06 gru 2010, 22:54
sokol48 napisał(a):MONIKA 1974. W tym utworze jest zawarte całe moje życie - miłość , cierpienie , ból , nadzieja........... Gitara po prostu płacze. CAMEL to moja ukochana grupa. Posłuchaj utworu ICE , po prostu perła . Ściska serce. Muzyka jest dla mnie WSZYSTKIM. Kolekcjonuje płyty od lat. Mam ponad 1200 pozycji............ Pozdrawiam.

Grasz na jakimś instrumencie?
Moim jest pianino.Raczej było........nie poświęcam grze już tyle czasu co kiedyś.
ICE ...właśnie słucham. O gustach się nie rozmawia. Ale ......rozumiem dlaczego słuchasz tej muzyki i dlaczego akurat taki , a nie inny wybór. Tak jak napisałam wcześniej, to są utwory z duszą. Duża wrazliwość w sobie pozwala na maksymalny odbiór takiej muzyki.
No i bardzo rozwojowe hobby....tyle pozycji! :)
A w ogóle to jak się czujesz?
Co robisz w życiu? Praca? Dom? Rodzina? Jeśli pozwolisz.....mogę o to zapytać? Chyba,że jest to tajemnicą?
Pozdrawiam.

[Dodane po edycji:]

nerwicaman napisał(a):
Monika1974 napisał(a):nerwicaman, eeeeeeeee, nie gryzę ;)

Monika a jak ladnie poprosze :lol: :twisted:

Jak ładnie? ;)
Po czym , a raczej w co chcesz być gryziony? ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez lukasz1 06 gru 2010, 23:20
A co do muzyki. Polecam wszystkim cierpiącym "List do M" w wykonaniu ŚP Ryśka Riedla http://www.youtube.com/watch?v=ZGMrvNCquyA
Można płakać przy Jego muzyce...

przez bieszczadniczka 07 gru 2010, 00:56
Panna_Modliszka, po kolejnej nieprzespanej nocy stwierdziłam, że może rzeczywiście spróbuję, ale nie teraz. Może w przerwie świątecznej. Bo jak mnie zmuli, to z czystym sumieniem będę mogła zostać w łóżku.
Sted.

przez bieszczadniczka 07 gru 2010, 01:09
W tej chwili wolałabym, żeby samopoczucie mi się poprawiło. Szósty dzień z Alventą kończy się u mnie brakiem kontroli nad myślami, wyolbrzymianiem problemów i ogólną niechęcią do życia. W dodatku mama próbowała mnie pocieszyć - "weź się w garść, wyjdź do ludzi, zrób coś ze sobą". Dało to skutek zupełnie odwrotny. Wpędziła mnie tym w wyrzuty sumienia, że nie mogę się podnieść z łóżka i nic nie robię.

Ale dziękuję, Panna_Modliszka, za kciuki :) przydadzą się. Oby jutro było lepiej.
Sted.

Sortuj wg