"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez namiestnik 06 sty 2009, 22:48
Nie myśleć! Iść!

przez depresyjny86 06 sty 2009, 23:19
Wytrzymasz,już tyle przeszłaś,przejdziesz też wizyte u dentysty.....
:)

przez muriel 07 sty 2009, 11:29
tekla, postanów bardzo mocno, i nie wychodź, spróbuj, tylko tak BARDZO MOCNO :mrgreen:
„Całe nasze życie to nie te długie lata, a tych kilka krótkich dni i tych parę chwil, z których.... niby nie wynika nic”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 07 sty 2009, 19:05
Jęk :(

[sorry za offtopa - brak mi słów]
Pstryk

przez ewelina8215 08 sty 2009, 14:53
czesc przyznan racje. powinnas isc do lekerza ze mna było podobne. popadłam w depresje nie wiedzac ze ja mam zyłam z tym uwarzajac ze ja jestem dziwna i krytykowałam siebie i swuj charakter ale to była choroba. z dna na dzienbyło gorzej zaczełam unikac kontaktuw i narastał we mnie coraz wiekszy lek. Potem tragedia mojej mamy doprawiła to do siebie poniewasz choroba pogłebiła sie i zachorowałam na nerwice natrect i schizofrenie. zanim wyszłam z tego mineły 4 lata a teraz a teraz mosze uwarzac bo karzdy mały problem morze do tego powrucic. pozdrawiam i powdzenia

przez jaaa 08 sty 2009, 15:42
ktos kto ma nerwice natrectw nie ma schizofreni
mozna miec tylko to albo tylko to
ze schizofreni nie wychodzi sie poza tym

przez pulver 08 sty 2009, 16:23
Wy jesteście zwyczajnie niereformowalni. cz.n. od prawie 3000 postów jęczy jakiego on to ma doła, jaki jest beznadziejny, głupi, brzydki, uposledzony i taki tam..., tekla od pół roku wybiera się do stomatologa i jeczy o tym jak to się boi i jaka jest przerażona(gdybym miał kasę od razu bym poszedł). Dziewczyno! Tam ci nikt dłoni na żywca nie obetnie!!!!! jaaa pierniczy te same bzdury od lat i z tym samym crapem na ustach pewnie umrze... Pstryk od czasu do czasu jest w stanie jedynie zauważyć, że niektórzy przeginają z jękiem i wpadli w jęczliwą, gównianą rutynę. Rzygać mi się chce i przychodzę tutaj jedynie z przyzwyczajenia i nudów oraz dlatego że sam mam nerwice i temat jest mi bliski... Żal Panie i Panowie, jesteście żałośni i beznadziejni... :?
zbanowany

przez Kaja007 08 sty 2009, 18:34
pulver napisał(a):Wy jesteście zwyczajnie niereformowalni. cz.n. od prawie 3000 postów jęczy jakiego on to ma doła, jaki jest beznadziejny, głupi, brzydki, uposledzony i taki tam..., tekla od pół roku wybiera się do stomatologa i jeczy o tym jak to się boi i jaka jest przerażona(gdybym miał kasę od razu bym poszedł). Dziewczyno! Tam ci nikt dłoni na żywca nie obetnie!!!!! jaaa pierniczy te same bzdury od lat i z tym samym crapem na ustach pewnie umrze... Pstryk od czasu do czasu jest w stanie jedynie zauważyć, że niektórzy przeginają z jękiem i wpadli w jęczliwą, gównianą rutynę. Rzygać mi się chce i przychodzę tutaj jedynie z przyzwyczajenia i nudów oraz dlatego że sam mam nerwice i temat jest mi bliski... Żal Panie i Panowie, jesteście żałośni i beznadziejni... :?

"Wielkie dzięki" człowieku :x Bo My akurat takiego pocieszenia, wsparcia i słów otuchy jak Twoje, potrzebujemy. Skoro wchodzisz tu tylko z nudów to może czas się czymś zająć np. samym sobą, a nie wchodzić tu na forum i dołować i tak zdołowanych ludzi. Jeżeli chodziło ci tylko o to żeby kogoś wyprowadzić z równowagi, to ci się udało, przyznaję... :evil:
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez ewelina8215 08 sty 2009, 19:02
jaaa napisał(a):ktos kto ma nerwice natrectw nie ma schizofreni
mozna miec tylko to albo tylko to
ze schizofreni nie wychodzi sie poza tym

to wykazali mi poprostu zła diagnoze bo ja jakos wyszłam i jestem bez lekow od pół roku. a natrectwa terz były chyba sama wiem co miałam i co czułam

przez pulver 08 sty 2009, 19:15
Jeżeli chodziło ci tylko o to żeby kogoś wyprowadzić z równowagi, to ci się udało, przyznaję...

Zwyczajnie postanowiłem się wyżalić! Pokaż jeszcze gdzie kogokolwiek uraziłem... Na tym forum jest to chyba niemożliwe hę?

[*EDIT*]

Bo My akurat takiego pocieszenia, wsparcia i słów otuchy jak Twoje, potrzebujemy.

Ps. Wam już nic nie pomoże... uwierz mi na słowo :?

[*EDIT*]

...ani nie zaszkodzi.
zbanowany

przez jaaa 08 sty 2009, 20:15
pulver wybacz ale ja tu moze ze 3,4 posty napisalam zadko tu sie zale (poza tym jakich lat? jestem tu od roku)
poza tym nazywajac moje problemy BZDURAMi to juz dla mnie uraza!
niczyje problemy nie sa bzdurami
i co oznacza crap- to po polsku wogole?
i dlcezego juz o mojej smierci piszesz
wrozka jestes?

zastanow sie zanim cos napiszesz pierw
mnie tez wchodzac tu mecza niektore posty czy uwazam ze sie zbyt dlugo ciagna ale nie oceniam i nie pisze ze mam dosyc czytanai tego samego w kolko od tego jest do cholery ten watek- jak nie lubisz czytac nie wchodz tu! widocznie mamy choroby przewlekle a sama nazwa mowi o tym ze to sie ciagnie

ewelina ,moze mialas wiec nerwice natrectw ale uwierz schizofrenii wiec nie masz ;)

przez pulver 08 sty 2009, 21:04
To nie jest żadna tam choroba tylko najzwyczajniej w świecie typ osobowości! Jaka choroba? Czytasz siebie czasem(nie odpowiadaj). Z mięczaka i nieudacznika nie zrobisz przebojowego faceta, który świetnie radzi sobie w życiu. Podobnie jak z psychopaty nie zrobisz nadwrażliwca takiego jak wy 8)
zbanowany

przez jaaa 08 sty 2009, 21:13
no CN to chyba ma taka osobowsc - raczej...co tez nie zminia faktu bo mozna ja zmienic choc troche
ja mam nerwice i dystymie ktora jest przewlekla a skolei osobowosc mam "przebojowa" towarzyska a ja w duzej mierze stracilam przez nerwice

przez pulver 08 sty 2009, 21:21
współczuję...
zbanowany

Sortuj wg